Prawo nieruchomości

Wszystko o prawach konsumenta, kodeksie pracy, administracji, urzędach. Porady prawne, polecenia najlepszych kancelarii. Sprawdź!
Awatar użytkownika
wrocisław1991
Posty: 1
Rejestracja: 09 sie 2020, 11:55

Prawo nieruchomości

Post autor: wrocisław1991 »

Witajcie. Od niedawna jestem zarządcą budynku mieszkalnego i chciałbym mieć pod ręką dobrego adwokata na wszelki wypadek. Słyszałem, że mecenas Adrian Król zna się na tej dziedzinie prawa. Polecacie go?
Awatar użytkownika
dominika68
Posty: 1
Rejestracja: 16 kwie 2020, 19:21

Re: Prawo nieruchomości

Post autor: dominika68 »

Owszem, zna się i jest poza tym bardzo skuteczny. Mecenas Król pomagał mi zarządzać wspólnotą mieszkaniową i jestem z nim w stałym kontakcie. To człowiek o dużej wiedzy, zaangażowany i rzetelny, polecam.
gemo

Re: Prawo nieruchomości

Post autor: gemo »

Jeśli chodzi o wszelkie kwestie i niejasności związane z nieruchomościami to zdecydowanie mnie pomogla kancelaria https://www.norekwspolnicy.pl/ - jesli masz pytania to koniecznie się z nimi skontaktuj. mają w zespole wielu specjalistów także możesz liczyć na fachową pomoc.
Małgosia3444

Re: Prawo nieruchomości

Post autor: Małgosia3444 »

Od prawa nieruchomości polecam tę kancelarię: https://krakowscyadwokaci.pl/nieruchomo ... watyzacja/ są bardzo dobrzy.
Awatar użytkownika
migrena
Posty: 114
Rejestracja: 13 sie 2019, 9:09

Re: Prawo nieruchomości

Post autor: migrena »

Poczytajcie co nieco na blogu https://domabc.pl/ tam macie naprawdę duzo wyjasnionych praw i do tego jeszcze jak postepowac dokłądniej w razie kupna nieruchomosci etc
Rafał11

Re: Prawo nieruchomości

Post autor: Rafał11 »

Może dobrze byłoby poradzić się kogoś, kto zna się na tym. Moim zdaniem pomoc prawna Świdnica będzie dobrym wyborem. Mają doświadczonych adwokatów, którzy z zaangażowaniem zajmują się sprawami związanymi z różnymi obszarami prawa. Według mnie powinieneś przynajmniej zadzwonić i zapytać, czy mogliby zająć się Twoją sprawą.
HarryTibuś

Re: Prawo nieruchomości

Post autor: HarryTibuś »

migrena pisze: ↑26 sty 2021, 10:58 Poczytajcie co nieco na blogu https://domabc.pl/ tam macie naprawdę duzo wyjasnionych praw i do tego jeszcze jak postepowac dokłądniej w razie kupna nieruchomosci etc
Takie artykuły prawne często napisane są językiem niezrozumiałym dla przeciętnego "Kowalskiego". Jeśli chodzi o prawo nieruchomości i podatki z tym związane, to polecam kancelarię https://www.kancelaria-walterowicz.pl/p ... uchomosci/ z Poznania.
Kaziuś22144

Re: Prawo nieruchomości

Post autor: Kaziuś22144 »

Jeśli chodzi o prawo nieruchomości to mało kto wie coś na ten temat. Dlatego też jeśli intersuje was lokal użytkowy do wynajęcia warto skorzystać z usług biura, które przedstawi nam w jaki sposób można dany lokal wynająć oraz czy możemy otworzyć w nim to co chcemy.
ODPOWIEDZ