Skuteczna firma sprzątająca

Wszystko o prawach konsumenta, kodeksie pracy, administracji, urzędach. Porady prawne, polecenia najlepszych kancelarii. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Ereks
Posty: 163
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:37

Skuteczna firma sprzątająca

Post autor: Ereks »

Ja natomiast mogę polecić osobom i firmom z Wrocławia współpracę z https://ponpran.pl/ jeśli będziecie potrzebowali dobrych specjalistów do współpracy przy zachowaniu czystości Waszej firmy i to zarówno biura, magazynów, czy też usług wysokościowych. Podsumowując - nie zawodzą i liczę, ze tak pozostanie!
Awatar użytkownika
serena
Posty: 66
Rejestracja: 24 mar 2020, 22:06

Re: Skuteczna firma sprzątająca

Post autor: serena »

Mnie obecnie interesuje firma sprzątająca mieszkania warszawa - kilka tygodni temu się wprowadziliśmy. Jesteśmy z mężem zapracowani i nie starcza nam czasu na porządki. Chcielibyśmy wynająć kogoś sprawdzonego. Jakie macie opinie o Fugao https://fugao-sprzatanie.pl/. Widzę, że dysponują dobrym sprzętem, a to też ważne.
Wera Ł

Re: Skuteczna firma sprzątająca

Post autor: Wera Ł »

Tak z ciekawości was spytam. Ile takie firmy liczą sobie za posprzątanie domu 100 metrów kwadratowych? Jakoś nie wyobrażam sobie, żeby obcy ludzie sprzątali moje rzeczy i chodzili po całym domu. Sprzątam sama i tak już pewnie zostanie. Teraz mam nowy sprzęt hizero http://hizero.pl/produkt/ i mycie podłóg jest o wiele łatwiejsze. Ma kilka funkcji. Potrafi jednocześnie odkurzyć i umyć podłogę. Cóż za oszczędność czasu.
Moniś91

Re: Skuteczna firma sprzątająca

Post autor: Moniś91 »

Moja firma od lat korzysta z usług firmy sprzątającej clickclean.pl. Działają głównie na terenie Poznania, ogarniają dla nas wszystkie nasze biura, która mamy rozmieszcozne po całym mieście. Działają sprawnie, skutecznie i bardzo szykbo. Jest to dobry partner, z którym śmiało można nawiązywać współpracę.
Marianś

Re: Skuteczna firma sprzątająca

Post autor: Marianś »

Kilka cennych wskazówek o tym jak wybrać firmę sprzątającą znajdziecie tutaj https://clean-pro.com.pl/wybieramy-firme-sprzatajaca-w-bydgoszczy-co-warto-wiedziec/. Wydaje się, że to dość prosta sprawa, ale obecnie rynek jest pełen tego typu ofert. Przyznam, że zasięgałem również opinii w internecie oraz od znajomych.
ODPOWIEDZ