szukam dobrej kancelarii prawnej do rozwodu Gdańsk

Wszystko o prawach konsumenta, kodeksie pracy, administracji, urzędach. Porady prawne, polecenia najlepszych kancelarii. Sprawdź!
biluś

szukam dobrej kancelarii prawnej do rozwodu Gdańsk

Post autor: biluś »

Cześć. Zwracam się do was z prośbą o polecenie mi jakiegoś dobrego mecenasa z Gdańska. Niestety moja żona postanowiła mi wręczyć papiery rozwodowe, na które oczywiście nie byłem przygotowany. Nie wiem jak sobie z tym poradzę, dlatego potrzebuję kogoś, kto pomógłby mi przejść przez to wszystko. Jeżeli znacie kogoś takiego, to byłbym wdzięczny za polecenie.
koń

Re: szukam dobrej kancelarii prawnej do rozwodu Gdańsk

Post autor: koń »

Wiesz co, niestety nie mam za bardzo Ci kogo polecić, ponieważ nie jestem z Trójmiasta, ale myślę, że na forum jest tyle osób, że z pewnością Ci ktoś pomoże. Ja mogę tylko powiedzieć, żebyś się nie załamywała i że rozwód to nie jest koniec świata. Oczywiście, jest to zakończenie pewnego etapu, ale kto powiedział, że później ma być gorzej? :) Głowa do góry.
Gaweł

Re: szukam dobrej kancelarii prawnej do rozwodu Gdańsk

Post autor: Gaweł »

Miałem spore problemy podczas rozwodu, ponieważ moja była żona chciała mnie kompletnie ogołocić ze wszystkiego, nawet godności. Postanowiłem się przeciwstawić jej roszczeniowemu podejściu i coś z tym zrobić. W Gdańsku znajdziesz świetną kancelarię pod tym adresem: http://www.mindykowski.pl/ . Mecenas Michał Mindykowski to osoba, dzięki której zachowałem część swojego majątku i nie jestem winny mojej byłej żonie niczego. Wydaje mi się, że jeśli chodzi o rozwody, to w Trójmieście nie znajdziecie nikogo lepszego.
ODPOWIEDZ