Łóżeczko turystyczne

Byłeś na wakacjach i możesz polecić najfajniejsze hotele i knajpy? Znalazłeś świetną ofertę w biurze podróży? Napisz o tym, podziel się swoją opinią!
Awatar użytkownika
daniela
Posty: 1
Rejestracja: 03 cze 2022, 16:54

Łóżeczko turystyczne

Post autor: daniela »

Czy moglibyście mi doradzić na co zwrócić uwagę, jeśli planuję w najbliższym czasie kupić łóżeczko turystyczne? Zależy mi na tym, żeby było przede wszystkim wygodne i bezpieczne dla dziecka, ale nie ukrywam, że bardzo jest dla mnie ważne również to, żeby szybko się składało i rozkładało, bo planujemy w te wakacje wycieczkę objazdową - w kilka miejsc.
Franki3

Re: Łóżeczko turystyczne

Post autor: Franki3 »

Potrzebuję porady dotyczącej śpiworów i liczę na Waszą wiedzę. Planuję kilkudniową wyprawę na namiot i szukam odpowiedniego śpiwora https://goodsport.pl/turystyka/akcesoria/spiwory/. Czy możecie polecić jakieś modele, które są lekkie, wygodne i zapewniają dobrą izolację termiczną? Czy powinienem skupić się na temperaturze komfortu, limicie czy też ekstremalnej? Chciałbym, aby śpiwór był pakowny i łatwy w transporcie. Jeśli macie jakiekolwiek wskazówki dotyczące wyboru śpiwora, proszę podzielcie się nimi!
ODPOWIEDZ