Smaczne obiady w Zakopanem - gdzie ?

Byłeś na wakacjach i możesz polecić najfajniejsze hotele i knajpy? Znalazłeś świetną ofertę w biurze podróży? Napisz o tym, podziel się swoją opinią!
Awatar użytkownika
yataa
Posty: 102
Rejestracja: 19 wrz 2019, 18:43

Smaczne obiady w Zakopanem - gdzie ?

Post autor: yataa »

Jedziemy za tydzień do Zakopanego na kilka dni. Podpowiecie gdzie warto wybrać się na obiad ? zależy mi na miejscu, gdzie będzie i coś z kuchni regionalnej i coś co zjedzą dzieci :) Z góry dzięki!
Awatar użytkownika
lulka
Posty: 49
Rejestracja: 20 wrz 2019, 22:52

Re: Smaczne obiady w Zakopanem - gdzie ?

Post autor: lulka »

Tarasy Gubałówka na szczycie góry - koniecznie musicie zajrzeć :) nie dość, że jedzenie pyszne to i widoki zapierają dech w piersiach :)
Awatar użytkownika
yataa
Posty: 102
Rejestracja: 19 wrz 2019, 18:43

Re: Smaczne obiady w Zakopanem - gdzie ?

Post autor: yataa »

oo dzięki już zapisuje. I tak planowaliśmy wjechać kolejką na szczyt więc przy okazji zaplanujemy sobie tam obiad. co warto zjeść ?
Awatar użytkownika
lulka
Posty: 49
Rejestracja: 20 wrz 2019, 22:52

Re: Smaczne obiady w Zakopanem - gdzie ?

Post autor: lulka »

no z takich regionalnych potraw to na pewno kotlet bacowski i kwaśnica :) Jest też specjalne menu dla najmłodszych albo pizza ( meeeeega smaczna). Miła obsługa, ceny dużo niższe niż na Krupówkach.
Awatar użytkownika
marija80
Posty: 74
Rejestracja: 26 wrz 2019, 9:47

Re: Smaczne obiady w Zakopanem - gdzie ?

Post autor: marija80 »

i jak tam yataa wyjazd się udał ? Aż Ci zazdroszczę, że tam teraz byłaś/jesteś bo ja dopiero w grudniu zawitam. A co do tarasów gubałówka to też znam to miejsce i polecam. Najlepsza pizza ever jaką jadłam kiedykolwiek w Zakopanem :)
Awatar użytkownika
yataa
Posty: 102
Rejestracja: 19 wrz 2019, 18:43

Re: Smaczne obiady w Zakopanem - gdzie ?

Post autor: yataa »

Było rewelacyjnie. Oj ciężko było wracać do rzeczywistości... Tak czy siak w restauracji Tarasy Gubałówka byliśmy i było ekstra - smacznie, klimatycznie. A te widoki rzeczywiście powalają na kolana :)
ODPOWIEDZ