Wakacje - jaki kierunek?

Byłeś na wakacjach i możesz polecić najfajniejsze hotele i knajpy? Znalazłeś świetną ofertę w biurze podróży? Napisz o tym, podziel się swoją opinią!
Awatar użytkownika
Ota_84

Wakacje - jaki kierunek?

Post autor: Ota_84 »

Macie już jakieś plany na wyjazd wakacyjny? Podzielcie się swoimi pomysłami, bo powiem wam, że ja nie mam pojęcia gdzie tym razem się wybrać. Dawno nie byłam nad polskim morzem i to chyba tam mnie najbardziej ciągnie. Podobają mi się domki z widokiem na morze w Sarbinowie. Czyż to nie idealne warunki na spędzenie długo wyczekiwanego urlopu, jak sądzicie? :D
Olka

Re: Wakacje - jaki kierunek?

Post autor: Olka »

My już mamy nie tylko plany na te wakacje, ale juz nawet rezerwację w Hotelu Skal w Ustroniu Morskim https://www.skal-hotel.pl/ na 2 tygodnie w lipcu. Byliśmy tam już w ubiegłym roku i super spędziliśmy czas. Hotel jest super wyposażony, ma wygodne pokoje, jest przystosowany do pobytu rodzin z dziećmi. Świetnie położony 150 m od plaży. Idealne miejsce na rodzinny, spokojny wypoczynek. Na dzieci i na dorosłych czeka wiele atrakcji oraz przemiła obsługa.
nóżka

Re: Wakacje - jaki kierunek?

Post autor: nóżka »

W tym roku na pewno będzie to Ośrodek Lazur w Poddębiu, wraz z pensjonatem Wenus. To miejsce wprost stworzone na wakacje rodzinne, mamy zaledwie 300m do Bałtyku. W dodatku, na miejscu czekają na nas takie atrakcje jak plac zabaw dla dzieci, boisko, grill czy duża altana ogrodowa z oświetleniem i nagłośnieniem . Wybraliśmy pokój 4 osobowy z balkonem i pełnym wyposażeniem, jak chociażby wi-fi, czajnik, naczynia, ręczniki oraz zestaw plażowy. Już raz spędzaliśmy tam wakacje, warto zaznaczyć iż był to całkowicie udany wypoczynek, zarówno dla mojej rodziny jak i mnie. Po trudnych kwestiach związanych z pracą jest to wybór idealny!
ODPOWIEDZ