balsam do ciała!!

Szukasz idealnego kosmetyku dla Twojego typu cery? Przetestowałaś nowy produkt i chcesz się tym podzielić? A może chcesz znaleźć dobry salon kosmetyczny w Twojej okolicy? Napisz o tym, pytaj i dziel się wiedzą!
kasiulaś2222

balsam do ciała!!

Post autor: kasiulaś2222 »

Cześć dziewczyny! Chciałabym wam polecić naturalny balsam do ciala! Ostatnio zaczęłam korzystać z naturalnych produktów i odrzuciłam wszelki rzeczy typu nivea i moja skóra to pokochała! Polecam wszystkim : )Jakbyście mieli jakieś pytania. Piszcie śmiało. POzdrawiam i całuje :**
miluśka

Re: balsam do ciała!!

Post autor: miluśka »

ja znalazłam super balsam do ciała mogę z czystym sercem wam polecić z bielendy linia vegan smoothie z formułą wegańską delikatnie kremowa konsystencja i dobrze się wchłania nawilża i wygładza naskórek skłonny do przesuszeń balsam o składzie arbuz-banan i borówka-kiwi oba są rewelacyjne
ewiśka

Re: balsam do ciała!!

Post autor: ewiśka »

ja kupuję zwykle balsamy mocno nawilżające i ujędrniające. Dodatkowo na okolice gdzie występuje cellulit ( uda, brzuch i pośladki) nakładam też codziennie Slim Extreme Vege Booster z Eveline. Najlepszy kosmetyk antycellulitowy jaki miałam do tej pory, a obecnie w sklepie eveline.pl kosztuje niecałe 13 zł :)
MirkaŚ

Re: balsam do ciała!!

Post autor: MirkaŚ »

Ja mam niestety skórę ze skłonnością do podrażnień i powiem wam, że żaden balsami tak dobrze mi nie pomaga jak Exomega Control. Exomega Control to dermokosmetyk. Balsam likwiduję uczucie suchej skóry, ciało jest nawilżone i tak jak tradycyjne balsamy powodują chwilową poprawę a Exomega Control działa przez cały dzień.
ulą1990

Re: balsam do ciała!!

Post autor: ulą1990 »

Hej dziewczyny! Ja też zaczęłam używać naturalnych balsamów oraz produktów do pielęgnacji od kiedy usunięto mi brodawki łojotokowe na twarzy. Zdecydowanie większą wagę przywiązuję do tego, aby kosmetyki były jak najwyższej jakości, choć nie ma potwierdzenia, że takie brodawki pojawiają się akurat wskutek używania jakichś konkretnych kosmetyków. Zauważyłam jednak, że moja skóra wygląda zdecydowanie lepiej! Jeśli chcecie, abym poleciła konkretne marki, koniecznie dajcie znać. ;)

Całuję!
Ola Lądek

Re: balsam do ciała!!

Post autor: Ola Lądek »

Ja rownież wybieram naturalne balsamy do ciała - jak ostatnio odżywczy balsam do ciała z ekstraktem z kokosa i masłem kakaowym https://eranatura.pl/produkt/slodka-pom ... m-z-iossi/. Idealny nawet do tej najbardziej suchej i szorstkiej skóry. Przywracają jej aksamitną gładkość i jędrność :) Ekstrakt z kokosa dogłębnie ją odżywia, przywraca optymalny poziom nawilżenia, chroniąc przy tym barierę hydrolipidową.
ODPOWIEDZ