Jak dbacie o swoją urodę?

Szukasz idealnego kosmetyku dla Twojego typu cery? Przetestowałaś nowy produkt i chcesz się tym podzielić? A może chcesz znaleźć dobry salon kosmetyczny w Twojej okolicy? Napisz o tym, pytaj i dziel się wiedzą!
Miśta

Jak dbacie o swoją urodę?

Post autor: Miśta »

Macie jakieś swoje rytuały pielęgnacyjne? Ja lubię co jakiś czas zrobić sobie takie domowe spa, najczęściej wtedy, kiedy jestem sama w domu (a to zdarza się rzadko). Dlatego lubię raz na jakiś czas zdecydować się na zabiegi medycyny estetycznej bo faktycznie moja skóra na tym zyskuje.
miguśia

Re: Jak dbacie o swoją urodę?

Post autor: miguśia »

Aktualnie to najbardziej dbam o to by skóra była w dobrej kondycji. Koleżanka mi podpowiedziała kapsułki oeparol, też postanowiłam spróbować. Efekty są super, skóra się wygładziła i jest bardziej jędrna.
fórka

Post autor: fórka »

Staram się codziennie smarować całe ciało balsamami, bo moja skóra jest dużo barrdziej wysuszona w zimie. Dobrze u mnie się też sprawdziło codzienne suplementowanie oleju z wiesiołka, efekty są super, dawno moja skóa tak dobrze ni wyglądała
Awatar użytkownika
baskaa

Post autor: baskaa »

ja raz na jakis czas lubie wyskoczyc na zabiegi pielegnacyjne do Dermedu w Katowicach :) bardzo fajny gabinet medycyny estetycznej, ciekawe pakiety cenowe i czesto mozna trafic na jakas fajna promocje
Hanna

Post autor: Hanna »

Też uwielbiam "domowe spa". Przynajmniej raz w tygodniu takie sobie robię. Używam wtedy kosmetyków Rosafilo - https://rosafilo.com/, bardzo cenione przez branżę beauty. Kiedyś gdy byłam w profesjonalnym spa właśnie ich używali i gdy zobaczyłam że są one dostępne w internecie od razu kupiłam i sole do kąpieli i piling i masło do ciała. Wszystko z płatkami róż - bo to mój ulubiony zapach. Rosafilo ma kosmetyki, które są w 100% naturalne i wegańskie, ręcznie robione, najwyższej jakości.
ODPOWIEDZ