Kosmetyki z dobrym składem

Szukasz idealnego kosmetyku dla Twojego typu cery? Przetestowałaś nowy produkt i chcesz się tym podzielić? A może chcesz znaleźć dobry salon kosmetyczny w Twojej okolicy? Napisz o tym, pytaj i dziel się wiedzą!
Awatar użytkownika
tyria

Kosmetyki z dobrym składem

Post autor: tyria »

Wiecie co, zdałam sobie ostatnio sprawę z tego, że warto zacząć zwracać zdecydowanie większą uwagę na to, jakich kosmetyków używam. Ważny jest przecież skład i to nie tylko ze względu na działanie, ale też na ekologię (ważne jest też to, żeby kosmetyki nie były testowane na zwierzętach. Odkryłam że dobrą ofertę takich kosmetyków ma apteka online Mirowska, znacie?
Magda12

Re: Kosmetyki z dobrym składem

Post autor: Magda12 »

Jeśli szukacie dobrych jakościowo naturalnych kosmetyków to sprawdźcie sobie ofertę firmy Dushka Cosmetics - https://dushkacosmetics.pl/. Mają duży wybór kosmetyków do pielęgnacji ciała, twarzy, szamponów, kremów do ciała itp. Ich kosmetyki są ręcznie robione, mają fajne zapachy, są delikatne i wyjątkowe. Są robione z wysokiej jakości składników, bezpieczne nawet dla wrażliwej skóry, skłonnej do podrażnień. Co również dla mnie ważne nie są one testowane na zwierzętach.
ODPOWIEDZ