Magiczna Klinika w Grudziądzu - był ktoś ?

Szukasz idealnego kosmetyku dla Twojego typu cery? Przetestowałaś nowy produkt i chcesz się tym podzielić? A może chcesz znaleźć dobry salon kosmetyczny w Twojej okolicy? Napisz o tym, pytaj i dziel się wiedzą!
Awatar użytkownika
yokoko
Posty: 21
Rejestracja: 29 lis 2019, 19:15

Magiczna Klinika w Grudziądzu - był ktoś ?

Post autor: yokoko »

Nie wiem czy będę miała przysłowiowego farta i znajdę na tym forum mieszkanki Grudziądza? Szukam osób, które miały już okazję korzystać z oferty Magicznej Kliniki. Jestem przede wszystkim ciekawa czy rzeczywiście warto się do nich wybrać na zabiegi związane z medycyną estetyczną ?
Awatar użytkownika
fififi
Posty: 21
Rejestracja: 04 paź 2019, 22:07

Re: Magiczna Klinika w Grudziądzu - był ktoś ?

Post autor: fififi »

nie wiem czy wiesz yokoko ale ta firma prowadzi taką mobilną działalność i nie tylko w Lublinie można skorzystać z ich usług :) Ja w Warszawie powiększałam sobie usta i generalnie polecam to miejsce, mają świetnych i doświadczonych specjalistów.
Awatar użytkownika
yokoko
Posty: 21
Rejestracja: 29 lis 2019, 19:15

Re: Magiczna Klinika w Grudziądzu - był ktoś ?

Post autor: yokoko »

haha no to jednak farta mam bo ja właśnie zamierzam się wybrać na modelowanie ust ;D U jakiego lekarza byłaś ? czy jest jakaś konsultacja przed zabiegiem ? jak to wygląda finansowo ? rzeczywiście obowiązują te ceny co są widoczne na stronie ? porównywałam i wychodzi to mega korzystnie.
Awatar użytkownika
fififi
Posty: 21
Rejestracja: 04 paź 2019, 22:07

Re: Magiczna Klinika w Grudziądzu - był ktoś ?

Post autor: fififi »

Ja byłam u dr Świercza ale przyjaciółka ( w innym mieście) była na takim zabiegu u innej osoby i jest równie mocno zadowolona z efektu więc spokojnie, mają tu dobrych specjalistów.Jeśli chodzi o konsultacje to jak najbardziej jest ( bezpłatna i bardzo wnikliwa). Ceny dużo niższe niż w innych klinikach medycyny estetycznej, te podane na stronie jak najbardziej realne ;p
Awatar użytkownika
yokoko
Posty: 21
Rejestracja: 29 lis 2019, 19:15

Re: Magiczna Klinika w Grudziądzu - był ktoś ?

Post autor: yokoko »

bajka i o to mi chodziło, będe dzwonić w tym tygodniu i się umawiać, ciekawe czy da się coś wolnego znalezc jeszcze przed świętami :)
Awatar użytkownika
fififi
Posty: 21
Rejestracja: 04 paź 2019, 22:07

Re: Magiczna Klinika w Grudziądzu - był ktoś ?

Post autor: fififi »

i jak tam yokoko udało się ? Przed świętami to dość goracy okres więc pewnie było cięzko się umówić ? tak czy siak daj znać w wolnej chwili :)
Awatar użytkownika
yokoko
Posty: 21
Rejestracja: 29 lis 2019, 19:15

Re: Magiczna Klinika w Grudziądzu - był ktoś ?

Post autor: yokoko »

wiesz co ja nie dałam rady ale wolne terminy były jeszcze :) w każdym baz razie idę w połowie stycznia i już się doczekać nie mogę :)
Awatar użytkownika
fififi
Posty: 21
Rejestracja: 04 paź 2019, 22:07

Re: Magiczna Klinika w Grudziądzu - był ktoś ?

Post autor: fififi »

okej yokoko już pewnie po konsultacji ? jak było ?
Awatar użytkownika
yokoko
Posty: 21
Rejestracja: 29 lis 2019, 19:15

Re: Magiczna Klinika w Grudziądzu - był ktoś ?

Post autor: yokoko »

było super :) przesympatyczny lekarz przeprowadził konsultację, doradził, powiedział czego unikać a na co warto zwrócić uwagę. Wrażenia mega, naprawdę mega pozytywne :)
Awatar użytkownika
Agnieszka4545
Posty: 22
Rejestracja: 25 mar 2020, 18:06

Re: Magiczna Klinika w Grudziądzu - był ktoś ?

Post autor: Agnieszka4545 »

Sprawdzone miejsce na powiększanie i wymodelowanie ust w Ostrowcu to Klinika Cud Med. Byłam tam ja i moja siostra. Efekt genialny i nieprzerysowany.
Awatar użytkownika
rozmowna
Posty: 77
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:43

Re: Magiczna Klinika w Grudziądzu - był ktoś ?

Post autor: rozmowna »

ja byłam w Magicznej Klinice w Gdańsku i doktor Iwony Cimaszkiewicz wykonała mi zabieg nićmi liftingującymi PDO, w sumie cała serię ;) i dziś wiele osób mówi mi, że mam owale twarzy jak nastolatka, a na karku 35 lat ;) . także to mówi samo za siebie, że warto ;)
Awatar użytkownika
looser
Posty: 94
Rejestracja: 24 mar 2019, 11:22

Re: Magiczna Klinika w Grudziądzu - był ktoś ?

Post autor: looser »

o jaa, też wybrałabym się na nici, ale u mnie to jest bardziej problem z nawilżeniem, to raczej pierwszą zrobię sobie mezoterapię. Myślałam też o włosach, ale fakt jest taki, że na razie nie mam tyle pieniążków ;(ta pandemia pozbawiła mnie połowy etatu, a dorabiać nie ma jak...
Awatar użytkownika
senator
Posty: 50
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:16

Re: Magiczna Klinika w Grudziądzu - był ktoś ?

Post autor: senator »

pozdrawia Grudziądz! No tak, z tą pandemią to dopiero cyrki powychodziły, ale co masz zrobic, nic nie zrobisz. Ogólnie to w tej MK była siostra na podobnym zabiegu, co piszesz, rozmowna i też zadowolona. aż mnie namówiła, też będę się zapisywała.

górecki biżuteria dębica
Awatar użytkownika
rozmowna
Posty: 77
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:43

Re: Magiczna Klinika w Grudziądzu - był ktoś ?

Post autor: rozmowna »

No witaj, senator ;) , takie działania to mogą CI pomóc, tylko sie będzie musiało wszystko wygoić. no z tym wirusem to porażka, ale może akurat uda Ci się dorwać jakiś promocyjny termin, looser, nie łam głowy. A zgodzę się, że mezoterapia pomoże na nawilżenie.
Awatar użytkownika
looser
Posty: 94
Rejestracja: 24 mar 2019, 11:22

Re: Magiczna Klinika w Grudziądzu - był ktoś ?

Post autor: looser »

kochane, jakiego ja mam wspaniałego narzeczonego.. dał mi pieniążki na zabieg, choć się opierałam ;) . Jestem po konsultacji, naprawdę fachowo się mną zajęli i porządne wypytali. Teraz czas zapisać się na zabieg. Może w sierpniu już nie zdążę, ale początek września wita. Dzięki!
Awatar użytkownika
senator
Posty: 50
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:16

Re: Magiczna Klinika w Grudziądzu - był ktoś ?

Post autor: senator »

No i pięknie, trzeba w siebie inwestować na różne sposoby, ja jestem tego zdania. Brawo! Ale ja bym się nie opierała, jakby mi ktoś modelowanie nosa zafundował... nie jest to takie drogie znowu w Magicznej Klinice, ale ja mogłabym już na coś innego pieniążki mieć. ;p
Awatar użytkownika
exi
Posty: 5
Rejestracja: 16 wrz 2020, 20:19

Re: Magiczna Klinika w Grudziądzu - był ktoś ?

Post autor: exi »

Miałam okazję być w Magicznej Klinice, ale w Krakowie. Jednak myślę, że tutaj miasto nie ma dużego znaczenia, ponieważ ta klinika, z tego, co sprawdzałam, jest bardzo chwalona w każdym miejscu. Myślę, że zainteresuje Cię informacja, że w MK przede wszystkim używa się nowoczesnych metod.
żanae422

Re: Magiczna Klinika w Grudziądzu - był ktoś ?

Post autor: żanae422 »

Nie wiem, ja w Grudziądzu, ale w Krakowie Magiczna Klinika ma wspaniałych specjalistów i warto wybrać sobie ich usługi z tego względu, że efekty po zabiegach są naprawdę świetne. Osobiście uważam, że zabiegi z zakresu medycyny estetycznej są świetne, ale pod warunkiem, że z wszystkiego korzysta się z umiarem.
Awatar użytkownika
marta7900
Posty: 106
Rejestracja: 17 sty 2020, 16:29

Re: Magiczna Klinika w Grudziądzu - był ktoś ?

Post autor: marta7900 »

Większość z Was ma bardzo dobre opinie o Magicznej Klinice, no i ja innych opinii mieć nie mogę. Skoro tyle pacjentek jest zadowolonych to Ty też się nie obawiaj i umawiaj się na wymarzony zabieg! Ja robiłam usta i wyszło wszystko pięknie.
Awatar użytkownika
migrena
Posty: 114
Rejestracja: 13 sie 2019, 9:09

Re: Magiczna Klinika w Grudziądzu - był ktoś ?

Post autor: migrena »

Mezoterapia jest świetnym zabiegiem - efekt po jest naturalny a jednocześnie spektakularny. Ja robiłam mezoterapię w https://www.arkmedic.pl/ i jestem zadowolona z efektów
oluś3222

Re: Magiczna Klinika w Grudziądzu - był ktoś ?

Post autor: oluś3222 »

Koniecznie muszę się zapisać do tej Magicznej Kliniki, bo powiem Wam szczerze, że nie spodziewałam się, że znajdę tam takich specjalistów. Dla mnie to ważna sprawa, aby wybierać zabiegi dobre jakościowo. Właśnie tam z chęcią zapiszę się na zabieg.
aśka4321

Re: Magiczna Klinika w Grudziądzu - był ktoś ?

Post autor: aśka4321 »

Miałam okazję być w Magicznej Klinice, ale w Krakowie. Jednak myślę, że tutaj miasto nie ma dużego znaczenia, ponieważ ta klinika, z tego, co sprawdzałam, jest bardzo chwalona w każdym miejscu. Używają nowoczesnych metod ;)
madziuś0032

Re: Magiczna Klinika w Grudziądzu - był ktoś ?

Post autor: madziuś0032 »

Ja byłam w MK z tym że we Wrocławiu. 😉 efekt po niciach mnie zwalił z nóg, dosłownie. Nie mogłam się napatrzeć w lustrze, nie byłam pewna, czy ja to ja. Niesamowite 😉 moja mama też pójdzie!
anuś322

Re: Magiczna Klinika w Grudziądzu - był ktoś ?

Post autor: anuś322 »

No a wiecie, że nie słyszałam jeszcze w ogóle o Magicznej Klinice - szok :shock: bo widzę, że wszyscy polecają. Dobrze, że dowiedziałam się teraz, skoro macie takie świetne opinie, bo chciałabym gdzieś powiększyć usta.
ryńka

Re: Magiczna Klinika w Grudziądzu - był ktoś ?

Post autor: ryńka »

w Grudziądzu nie byłam... jeszcze :) ale już miałam okazję bywać w Magicznej Klinice w Warszawie czy Krakowie :) wiem jedno, wszędzie trzymany jest ten sam, bardzo wysoki poziom usług co jest super :) ceny zabiegów wyjątkowo atrakcyjne, nigdzie jeszcze się nie spotkałam z tym, by były tak atrakcyjne.
sabiś202

Re: Magiczna Klinika w Grudziądzu - był ktoś ?

Post autor: sabiś202 »

Przejrzałam wątek i pisałyście o Magicznej Klinice, która ma dużo placówek. Czy to o tę https://magicznaklinika.pl/ chodzi? Chętnie wybrałabym się do niej na zabiegi poprawiające dolinę łez i cienie pod oczami, bo z nimi mam największe problemy. Czy standard pracy się nie zmienił? Nadal są tacy dobrzy?

wysokość poręczy schodowej
ważka

Re: Magiczna Klinika w Grudziądzu - był ktoś ?

Post autor: ważka »

No przyznaję, że wyglądam kilka lat młodziej po zabiegach w Magicznej Klinice :D Wiele osób ukrywa swoje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, a ja się tym chwalę, ponieważ jednocześnie polecam świetne miejsce, które pomoże w poprawie samooceny wielu innym kobietom. Jeśli zabieg jest dobrze wykonany i daje odpowiednie efekty, to korzystajcie!
lidiaś

Re: Magiczna Klinika w Grudziądzu - był ktoś ?

Post autor: lidiaś »

Super, że zabiegi medycyny estetycznej są teraz dostępne dla każdego. Ja chyba zdecyduję się na wypełnianie doliny łez, bo mam z tym dość duży problem. Uważam, że warto się upiększać i podkreślać urodę, jak jest ku temu okazja i są zasoby finansowe. A w magicznej klinice ceny są bardzo niskie.
różapotocka

Re: Magiczna Klinika w Grudziądzu - był ktoś ?

Post autor: różapotocka »

Ceny naprawdę bardzo konkurencyjne, czy warto? Nie wiem, jak w przypadku bardziej inwazyjnych zabiegów, ale zabiegi z kwasem hialuronowym na plus, bez zastrzeżeń. Takie kliniki to jeszcze nowość, ale bez wątpienia warto sobie sprawdzić ich działalność.
irenaś

Re: Magiczna Klinika w Grudziądzu - był ktoś ?

Post autor: irenaś »

Początkowo bylam nastawiona ta sobie, bo mobilna klinika hmm, ale opinie pacjentek mówią same za soebie. Ogólnie kiedyś byłam dość mocno na nie, jeżeli chodzi o medycynę estetyczną, teraz powoli mi się zmienia, wiadomo widzę już proces starzenia postępujący, to chwytam się czego mogę :lol:
łucjazapolska

Re: Magiczna Klinika w Grudziądzu - był ktoś ?

Post autor: łucjazapolska »

Bardzo konkurencyjne ceny, pierwsza konsultacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze, nie mam żadnych zastrzeżeń. lekarz kompetentny, potrafił mi doradzić i wytłumaczyć dokładnie jakie efekty będą mogła osiągnąć poddając się poszczególnym zabiegom, na tej podstawie podjęłam decyzję. Umówiłam się na wizytę przez fejsbooka, poinformowali mnie o cenie i dostępnym terminie. Można się do nich odezwać, szybko odpisują. Ogólnie jestem na tak i chętnie polece.
kałamarz

Re: Magiczna Klinika w Grudziądzu - był ktoś ?

Post autor: kałamarz »

Jakie zabiegi polecacie na ujędrnienie twarzy? Zastanawiam się, czy można coś zdziałać jeszcze z moją skórą twarzy. Ogólnie zauważyłam ostatnio, że straciła na elastyczności i chciałabym coś zrobić zamiast będzie za późno. Nie wiem, czy od razu chce poddawać się jakimś inwazyjnym zabiegom,ale chętnie poczytam co i jak.
apolonia eś

Re: Magiczna Klinika w Grudziądzu - był ktoś ?

Post autor: apolonia eś »

W sumie trudno jest jednoznacznie stwierdzić, jaki zabieg w Twoim wypadku będzie najlepszy, bo każda skóra ma inne potrzeby. ja proponuję wybrać się na konsultacje i nie sugerować się opiniami innych osób. Jeżeli chdodzi o ujędrnianie twarzy to proponuję masaże, odpowiednie kosmetyki. Można zastosować kwas hialuronowy, jak problem jest większy.
małgośka67

Re: Magiczna Klinika w Grudziądzu - był ktoś ?

Post autor: małgośka67 »

Zabieg się nazywa LINERASE to mezoterapia kolagenem, ja bardzo dale to bardzo polecam, bo jestem mega zadowolona z efektów. Skóra jest dużo jędrniejsza, taka bardziej elastyczna, jednocześnie zmarszczki staja się płytsze,więc warto zdecydować się na taki zabieg jako prewencja przeciw starzeniu.

zasada 5p
łamaga

Re: Magiczna Klinika w Grudziądzu - był ktoś ?

Post autor: łamaga »

małgośka67 pisze: ↑01 kwie 2021, 12:07 Zabieg się nazywa LINERASE to mezoterapia kolagenem, ja bardzo dale to bardzo polecam, bo jestem mega zadowolona z efektów. Skóra jest dużo jędrniejsza, taka bardziej elastyczna, jednocześnie zmarszczki staja się płytsze,więc warto zdecydować się na taki zabieg jako prewencja przeciw starzeniu.
To zdecydowanie zabieg dla mnie :)
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 359
Rejestracja: 14 sty 2020, 19:30

Re: Magiczna Klinika w Grudziądzu - był ktoś ?

Post autor: Kamilla36 »

Tak! Świetne miejsce. Bez najmniejszego stresu oddać się w ręce przyjmujących tutaj specjalistów. Efekty Ciebie zaskoczą i na pewno zadowolą. Ja robiłam tutaj zabieg likwidujący cienie pod oczami i modelowanie twarzy. Z obu jestem równie zadowolona i w końcu pozbyłam się kompleksów.
Łucja465

Re: Magiczna Klinika w Grudziądzu - był ktoś ?

Post autor: Łucja465 »

W Magicznej Klinice robiłam głęboką mezoterapię i coś co mnie najbardziej zaskoczyło, to długotrwałe efekty. Utrzymały się prawie przez rok. Po nich zdecydowanie młodziej wyglądałam, a cera wyglądała na zdrowszą. Gdy tylko będę mogła ponownie wrócę tutaj na ten zabieg.
Słodka77

Re: Magiczna Klinika w Grudziądzu - był ktoś ?

Post autor: Słodka77 »

Jestem wielką fanką tego miejsca odkąd zrobiłam sobie tutaj usta. Chociaż modelowanie ust kwasem hialuronowym brzmi niepozornie, okazało się że efekt jest naturalny, dobrze widoczny i pozwolił mi na nowo zaakceptować siebie. Tak naprawdę każdemu polecam to miejsce :)
Sławomir

Re: Magiczna Klinika w Grudziądzu - był ktoś ?

Post autor: Sławomir »

Zainteresowanym tematem naszej rozmowy mogę polecić stronę https://www.elnews.pl/elblag-niezwykle- ... oju-miasta , gdzie dowiecie się jakie postacie wpłynęły na rozwój Elbląga. Bardzo interesujący artykuł, według mnie warto przeczytac.
ODPOWIEDZ