Makijaż permanentny oczu kreski w lini rzęs

Szukasz idealnego kosmetyku dla Twojego typu cery? Przetestowałaś nowy produkt i chcesz się tym podzielić? A może chcesz znaleźć dobry salon kosmetyczny w Twojej okolicy? Napisz o tym, pytaj i dziel się wiedzą!
Awatar użytkownika
goldenret13
Posty: 15
Rejestracja: 26 kwie 2019, 15:45

Makijaż permanentny oczu kreski w lini rzęs

Post autor: goldenret13 »

Makijaż permanentny oczu kreski w lini rzęs Warszawa NEWLOOK's, kreska w linii rzęs to delikatny wariant makijażu permanentnego oczu. Kreska zapewnia subtelne spojrzenie oraz podkreśla urodę zastępując codzienny makijaż trwałym efektem.

teczki zawieszane
Awatar użytkownika
marija80
Posty: 74
Rejestracja: 26 wrz 2019, 9:47

Re: Makijaż permanentny oczu kreski w lini rzęs

Post autor: marija80 »

w Warszawie najlepszą linergistką jest według mnie Dominika pracująca w salonie JEST PIĘKNIE na ul Wilczej 32 ( tuż przy studiu tatuażu). Mega sympatyczna i otwarta osoba z ogromnym talentem i wieloletnim doświadczeniem. Potrafi dobrać najlepszą metodę, wyczarować idealnie proporcjonalne brwi. Efekt końcowy jest wyrazisty ale też bardzo naturalny :)
Awatar użytkownika
sniezka
Posty: 101
Rejestracja: 30 lis 2019, 10:33

Re: Makijaż permanentny oczu kreski w lini rzęs

Post autor: sniezka »

ja akurat moge polecic w Katowicach fajna klinike Dermed, tam tez wykonuja makijaz permanentny, sama u nich robilam i jestem zadowolona, wlasnie brwi i gorna kreska, bardzo efektownie to wyglada :) i nie trzeba juz poswiecac czasu na makijaz
Awatar użytkownika
Esterrr
Posty: 47
Rejestracja: 14 lut 2020, 7:44

Re: Makijaż permanentny oczu kreski w lini rzęs

Post autor: Esterrr »

Jeśli chodzi o makijaż to ja polecam panie z Poznania - https://www.madameart.pl/ Pięknie wykonują zarówno kreski jak i brwi :)
Mańka

Re: Makijaż permanentny oczu kreski w lini rzęs

Post autor: Mańka »

Jakiś czas temu rozważałam zrobienie sobie makijażu permanentnego brwi, ale ostatecznie jednak wystarcza mi na co dzień po prostu dobra pomada - https://www.cocolita.pl/pomady Z jej pomocą można ładnie i naturalnie podkreślić brwi oraz nadać im odpowiedni kształt. Trwa to dosłownie chwilę, a nie wymaga użycia igieł.
szczudoł

Re: Makijaż permanentny oczu kreski w lini rzęs

Post autor: szczudoł »

W sumie to marzy mi się taki ładny makijaż, ale póki co mi to w ogóle nie wychodzi. Nie wiem, jak mam to robić, żeby wszystko dobrze wyglądało, ale liczę, że coś mi się uda zrobić, jak tylko zrobię sobie coś takiego jak laminacja brwi. To niby ma im pozwolić na ładne ułożenie. A to dla mnie ważne.
justyś

Re: Makijaż permanentny oczu kreski w lini rzęs

Post autor: justyś »

Jeżeli ktoś jest z Monachium to polecam mocno tam Panią która wykonuje makijaż permanentny. Pełen profesjonalizm: PERMANENT MAKE-UP MÜNCHEN

W niemczech jest bardzo mało takich specjalistów jak ta kobieta więc warto zwrócić uwagę na jej ofertę. Wykonuje makijaż permanentny, brwi, oczy oraz ust.
JA tam jestem mega zadowolona i każdej zawsze polecam wszędziej! nie ma co się zastanawiać :)
ODPOWIEDZ