Naturalne kosmetyki do włosów

Szukasz idealnego kosmetyku dla Twojego typu cery? Przetestowałaś nowy produkt i chcesz się tym podzielić? A może chcesz znaleźć dobry salon kosmetyczny w Twojej okolicy? Napisz o tym, pytaj i dziel się wiedzą!
Awatar użytkownika
tamara

Naturalne kosmetyki do włosów

Post autor: tamara »

Hej, polecicie mi jakiś sklep z naturalnymi szamponami i odżywkami do włosów? Większość takich produktów, które kupuję w drogeriach, uczula mnie albo powoduje łupież. Będę wdzięczna za pomoc :)
Awatar użytkownika
angela-90

Re: Naturalne kosmetyki do włosów

Post autor: angela-90 »

Też mam problem z drogeryjnymi szamponami. U mnie one po prostu odpadają. Różnego rodzaju naturalne kosmetyki zamawiam na unlapin.pl i Tobie też polecam tam zajrzeć. Ich produkty są pozbawione wszelkich szkodliwych substancji, więc są bardzo bezpieczne dla skóry :)
Awatar użytkownika
Whitey

Post autor: Whitey »

Hejka. Możecie rozejrzeć się po sklepach z profesjonalnym asortymentem fryzjerskim albo aptekach zielarskich, choć...nie tylko,bo ostatnio moja dziewczyna wspominała, że jest fajna drogeria internetowa , oferująca szampony i odżywki oparte na bazie naturalnych, nie powodujących alergii składników.
julcią Ż

Post autor: julcią Ż »

Jak dbacie o włosy, aby były piękne i gęste? Mnie ostatnio one strasznie wypadają i myślę o przeszczepie włosów. Ktoś z was ma taki zabieg za sobą? Z tego co wiem, to https://piotrturkowski.pl/ dr Piotr Turkowski jest liderem na polskim rynku, jeżeli chodzi o zabiegi tego typu. Co sądzicie na ten temat?
zamężnaja

Post autor: zamężnaja »

Bardzo dobrym kosmetykiem do włosow jest ten szampon tu https://www.bee.pl/natura-siberica-oble ... p8301.html Ten szampon jesst bogaty w składniki pochodzenia naturalnego. Pielęgnuje skórę głowy, nawilża i chronią włosy. Szampon też unosi włosy u nasady dodając im wyjątkowej objętości.
Łucja03

Post autor: Łucja03 »

Zdecydowanie im bardziej naturalny skład kosmetyków tym lepiej, również jeśli chodzi o włosy. Takie kosmetyki są o wiele skuteczniejsze po prostu. Tak jak seria Density Collection Grzegorz Duży. Super działają na włosy, różne rodzaje są do wyboru. Przy problemach z wypadaniem włosów bardzo pomocny jest szampon wzmacniający. Może być dla kobiet i dla mężczyzn. Działa wzmacniająco, zapobiega wypadaniu i przyspiesza wzrost nowych włosów.
Ulaś

Post autor: Ulaś »

Czy ktoś z was stosował lub zna kogoś, kto stosował preparat https://gr-7.eu/? Zacząłem siwieć i zastanawiam się nad zakupem tego eliksiru, ponieważ czytałem, że jest skuteczny. Jestem ciekawy waszej opinii na jego temat. Z chęcią przeczytam wasze mini recenzje ;)
gośka

Post autor: gośka »

Jeśli chodzi o odżywki do włosów to zawsze stawiam na Eko Aleja w Gdańsku. Kupuję tutaj regularnie bardzo dobrą odżywkę do włosów suchych i zniszczonych, która doskonale nadaje się do włosów wysuszonych, zniszczonych zabiegami fryzjerskimi. Przywraca im piękny wygląd, a także ułatwia ich rozczesywanie.
ODPOWIEDZ