Prezent do domu

Szukasz idealnego kosmetyku dla Twojego typu cery? Przetestowałaś nowy produkt i chcesz się tym podzielić? A może chcesz znaleźć dobry salon kosmetyczny w Twojej okolicy? Napisz o tym, pytaj i dziel się wiedzą!
Awatar użytkownika
Hybrina
Posty: 171
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:42

Prezent do domu

Post autor: Hybrina »

Polecam zrobić kolaż ze starych zdjęć swojej rodziny. Widziałam ostatni taki pomysł w telewizji. Kupuje się ramę - ja kupiłam na stronie http://galeriaram.pl/ - obkleja się sznurkiem i powiesza na nim zdjęcia. Efekt był piorunujący. Mój kolaż wisi w salonie i ilekroć go mijam to się uśmiecham
Awatar użytkownika
Weronika
Posty: 481
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:59

Re: Prezent do domu

Post autor: Weronika »

A kojarzysz może taki sklep internetowy https://www.sklepzramami.pl? Mają tam naprawdę bardzo duży wybór ram- drewnianych, plastikowych, aluminiowych i innych. jestem przekonana, że uda Ci się tam wybrać coś, co idealnie będzie pasowało do Twojego wnętrza ;) A zakupy opłaca się tam zrobić, bo ceny nie są wcale wygórowane ;)
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 90
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:04

Re: Prezent do domu

Post autor: kozi44 »

moi drodzy. Jak przechowujecie swoje zdjęcia i pamiątki? Wolicie albumy czy na przykład pudełko na zdjęcia . Ja osobiście preferuję to drugie. Dużo tansze, zajmuje mniej miejsca a praktycznie spełnia tą sama funkcję
Awatar użytkownika
radzi
Posty: 5
Rejestracja: 07 lis 2019, 23:24

Re: Prezent do domu

Post autor: radzi »

Internet jest pełny tego typu rzeczy. Spróbuj czegoś konkretnego poszukać.
Podstawową siłą pedagogiczną jest dom rodzinny.
Awatar użytkownika
papcio
Posty: 96
Rejestracja: 15 maja 2019, 17:37

Re: Prezent do domu

Post autor: papcio »

Ja z reguły trzymam wszystkie zdjęcia na płycie bądź cały czas w telefonie. Przynajmniej w taki sposób mogę na bieżąco je dodawać na portalach społecznościowych. Jednak mimo to zawsze warto coś tam poprawić w danym zdjęciu dlatego też w takim przypadku warto jest posiadać tają aplikację jak Instafota gdzie znajdziemy sporo gotowych presetów które sprawią iż zdjęcia uzyskają lepszą jakość
Awatar użytkownika
Piksel
Posty: 88
Rejestracja: 17 gru 2019, 11:31

Re: Prezent do domu

Post autor: Piksel »

Według mnie praktycznym i bardzo pomysłowym prezentem do domu, który sprawdzi się np w salonie jest kolaż ze zdjęć na płótnie, który pięknie ozdobi ścianę i wywoła same miłe wspomnienia :)
Awatar użytkownika
beatta
Posty: 26
Rejestracja: 14 lut 2020, 9:44

Re: Prezent do domu

Post autor: beatta »

Nie przepadam za ozdobami w prezencie, ciężko trafić w czyjś gust, według mnie lepiej po prostu zapytać albo kupić coś praktycznego co się każdemu przyda np. suszarkę do włosów. BBardzo fajne urządzenia ma babyliss, sama sobie kupiłam nową z tej nowej serii bronze shimmer, warto było, suszy szybko i włosy nie puszą się bo ma jonizację.
Awatar użytkownika
dudmar90
Posty: 5
Rejestracja: 05 maja 2020, 18:32

Re: Prezent do domu

Post autor: dudmar90 »

Myślicie, że to naprawdę pomoże? Szukam czegoś naprawdę skutecznego.
Dziura w moim sercu ma twój kształt i nikt inny do niej nie pasuje.
ODPOWIEDZ