Sklep z eko kosmetykami

Szukasz idealnego kosmetyku dla Twojego typu cery? Przetestowałaś nowy produkt i chcesz się tym podzielić? A może chcesz znaleźć dobry salon kosmetyczny w Twojej okolicy? Napisz o tym, pytaj i dziel się wiedzą!
Awatar użytkownika
izolda60
Posty: 1
Rejestracja: 05 maja 2020, 16:47

Sklep z eko kosmetykami

Post autor: izolda60 »

Hej! Polecicie mi wasze ulubione sklepy z ekologicznymi kosmetykami? Chciałabym nieco zmienić sposób pielęgnacji, ale w mojej mieścinie jest mały wybór ziołowych produktów.
Awatar użytkownika
Kiliana1993
Posty: 1
Rejestracja: 08 lip 2020, 16:46

Re: Sklep z eko kosmetykami

Post autor: Kiliana1993 »

Przejrzyj sobie ofertę sklepdozdrowia.pl. Dzięki nim odkryłam masę kosmetyków, z którymi teraz się nie rozstaję :) Mają dobre ceny i super jakość. Kupisz u nich też suplementy diety, zioła czy nawet środki czystości.
Awatar użytkownika
tosia66
Posty: 4
Rejestracja: 05 lip 2020, 18:33

Re: Sklep z eko kosmetykami

Post autor: tosia66 »

Moda na to, co eko wciąż trwa. Ostatnio poczytałam sobie co nieco na ten temat i okazuje się, że trendy w dziedzinie lifestyle w 2020 roku związane są właśnie z tą branżą. Zresztą, sprawdźcie sami, ciekawe wnioski i mnóstwo danych: https://www.promoagency.pl/blog/lifesty ... j-dekadzie
Awatar użytkownika
Manga98
Posty: 175
Rejestracja: 16 sty 2020, 7:54

Re: Sklep z eko kosmetykami

Post autor: Manga98 »

Jestem eco, sama robię kosmetyki :D To moje hasło na lato. Teraz jest mnóstwo świeżych owoców i warzyw, więc maseczki z ogórków czy innych naturalnych produktów niezastąpione!
Awatar użytkownika
mariola12
Posty: 87
Rejestracja: 30 sty 2020, 19:20

Re: Sklep z eko kosmetykami

Post autor: mariola12 »

Jak chcesz zakupić naturalne i ekologiczne kosmetyki to polecam skorzystać z produktów marki FOREVER Ich produkty są tworzone na bazie aloesu i propolisu które od lat są znane z swoich właściwości leczniczych i oczyszczających. Kupić je można tu https://aloes-forever.pl/ i na pewno się sprawdzą.
daśka

Re: Sklep z eko kosmetykami

Post autor: daśka »

też kupuję dobre kremy ale zawsze sprawdzam ich skład żeby unikać niepotrzebnej chemii w kosmetykach
Awatar użytkownika
stokrotka
Posty: 177
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:12

Re: Sklep z eko kosmetykami

Post autor: stokrotka »

Tak, ja też sprawdzam skład, ale przeważnie kupuję kosmetyki i nie tylko w tej https://www.ekodrogeria.pl/ drogerii a tu są dobre, sprawdzone, takie które już dobrze znam dlatego lubię tu kupować
aloesikś21

Re: Sklep z eko kosmetykami

Post autor: aloesikś21 »

Cześć, jeśli chcesz cieszyć się pięknymi włosami to postaw na produkty z aloesem www.foreveraloes.eu . Mają oni nie dość ze sklep online to jeszcze sklepy stacjonarne. Jeśli chcesz zadbać również o całe ciało to mają też fajne produkty. Polecam bardzo.
zośieńka

Re: Sklep z eko kosmetykami

Post autor: zośieńka »

Ja mogę polecić fajny sklep z ekologicznyma profesjonalna chemia gospodarcza, ja lubię je bardzo używać i od czasu gdy dowiedziałam się o nich, korzystam tylko z nich, a praca stała się po mnie przyjemniejsza, przez jaki zapach mają i nie muszę sprzątać w gumowych rękawiczkach, których nie lubię, aby nie podrażnić skóry rąk.
ODPOWIEDZ