pomocnik-roadside-assistance.business.site - opinie

Tutaj polecamy, dzielimy się opiniami i opowiadamy o swoich doświadczeniach ze stron i sklepów online. Kupiłeś w Internecie produkt, z którego jesteś zadowolony i chcesz się tym podzielić? Napisz!
Awatar użytkownika
teofila89
Posty: 1
Rejestracja: 06 lip 2020, 21:32

pomocnik-roadside-assistance.business.site - opinie

Post autor: teofila89 »

Hej. Ostatnio musiałam skorzystać z pomocy drogowej na trasie A1 w okolicy Pabianic. Niestety kompletnie nie wiedziałam gdzie zadzwonić i ostatecznie mój tata pomógł mi zorganizować pomoc. Ponieważ często jeżdżę na tej trasie pomyślałam, że warto mieć numer do zaufanej pomocy drogowej i znalazłam w Internecie stronę pomocnik-roadside-assistance.business.site. Czy ktoś z Was korzystał już z ich usług?
Awatar użytkownika
Kilian-88
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2020, 17:24

Re: pomocnik-roadside-assistance.business.site - opinie

Post autor: Kilian-88 »

pomocnik-roadside-assistance.business.site polecił mi znajomy, który miał ostatnio podobną sytuację na tej samej trasie. Ich wielkim plusem jest obsługa całodobowa i zapewnienie transportu zastępczego. Bardzo szybko pojawili się na miejscu. Serdecznie polecam!
Awatar użytkownika
mściwoj
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2020, 23:11

Re: pomocnik-roadside-assistance.business.site - opinie

Post autor: mściwoj »

Super pomoc drogowa dostępna 24 h / dobę. Krótki czas oczekiwania jak na tego usługi i profesjonalna pomoc. Polecam
Awatar użytkownika
Izabela-89
Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2020, 4:06

Re: pomocnik-roadside-assistance.business.site - opinie

Post autor: Izabela-89 »

Jako jedna z niewielu pomocy drogowych była w stanie zapewnić transport dla większej liczby osób. Dzięki temu zdążyliśmy na zawody sportowe. Pracownicy byli bardzo mili i uprzejmi. Pomimo mało komfortowej sytuacji związanej z wypadkiem, wszystko dobrze się skończyło.
Nataliś

Re: pomocnik-roadside-assistance.business.site - opinie

Post autor: Nataliś »

Naprawdę polecam. Miałam problem z awarią samochodu w dzień świąteczny i naprawdę trudno było mi znaleźć taką firmę, jak pomoc drogowa, która pomogłaby mi w rozsądnej cenie. Oni stanęli na wysokości zadania, cena była przystępna, pomoc bardzo szybka, co pozwoliło mi uniknąć dodatkowego stresu. Warto zapisać ich numer telefonu i w pierwszej kolejności, w razie potrzeby dzwonić od razu tutaj.
Badył

Re: pomocnik-roadside-assistance.business.site - opinie

Post autor: Badył »

Czasem człowiek się zagapi i zapomni na czas zatankować. Wtedy przydaje się opcja: dowóz paliwa. Warto wtedy znać numer do tej firmy: szybko, sprawnie, w przyzwoitej cenie. Super.
Awatar użytkownika
martka
Posty: 119
Rejestracja: 03 lut 2020, 10:47

Re: pomocnik-roadside-assistance.business.site - opinie

Post autor: martka »

Nie znam niestety tej firmy, ale ze swojej strony mogę polecić wam https://g.page/laweta-niemcy-pomoc-drogowa/ Jest to Laweta Świecko. Jakiś czas temu miałam okazję korzystać z ich usług i powiem wam szczerze, że jako bardzo wymagający klient - byłam zadowolona.
anioł

Re: pomocnik-roadside-assistance.business.site - opinie

Post autor: anioł »

Profesjonalna pomoc drogowa. Faktycznie, warto mieć zapisany do nich numer telefonu. Mają dobre ceny i zawsze bardzo szybko reagują.
Juśka

Re: pomocnik-roadside-assistance.business.site - opinie

Post autor: Juśka »

Powiem tak, jeśli potrzebne jest Wam holowanie lub jakakolwiek inna pomoc drogowa, to tylko u nich. Fachowi, zawsze szybko i sprawnie. I faktycznie, ceny też zachęcają.
Wyż

Re: pomocnik-roadside-assistance.business.site - opinie

Post autor: Wyż »

Witam, Mam pytanie ile mniej więcej kosztuje holowanie auta na terenie Świecka ? Niedługo będę musiał odstawić auto na warsztat i szukam kogoś. Ta oferta jest ok https://www.laweta-swiecko.com.pl/? Ktoś z Was miał może okazję korzystać z ich usług ? Jak ich oceniacie ?
Błewa

Re: pomocnik-roadside-assistance.business.site - opinie

Post autor: Błewa »

Najlepsza pomoc drogowa 24H w Pabianicach i okolicach. Skorzystałam z ich pomocy już kilkukrotnie, polecałam usługi znajomym, dlatego też z czystym sumieniem mogę polecić ich również tutaj. . .
Adaśko

Re: pomocnik-roadside-assistance.business.site - opinie

Post autor: Adaśko »

Fajnie, że działają całodobowo. Przyznam, że to pierwsza pomoc drogowa do której zadzwoniłem przy ostatniej stłuczce, ale orientuję się mniej więcej w cenach na rynku i przyznaję, że ich oferta jest bardzo konkurencyjna. Dlatego uważam, że pomoc drogowa holowanie jest naprawdę godna polecenia.
Kłoda

Re: pomocnik-roadside-assistance.business.site - opinie

Post autor: Kłoda »

Naprawdę zapiszcie sobie do nich numer telefonu. Bo oczywiście nikomu nie życzę, ale każdy z nas może się z naleźć w takiej sytuacji, że będzie potrzebował pomocy, holowania. Uważam, że ta firma to jest w naszej okolicy najbardziej fachowa i najbardziej "ludzka" pomoc drogowa. Ceny ok.
Ławka

Re: pomocnik-roadside-assistance.business.site - opinie

Post autor: Ławka »

Wielkim plusem tej pomocy drogowej jest to, że działają całodobowo i przede wszystkim: nie ma żadnego problemu z kontaktem telefonicznym nawet w środku nocy, sprawdzone na własnym przykładzie. Profesjonalne holowanie, zdarzyło mi się też raz korzystac z opcji dowozu paliwa ;)
Awatar użytkownika
Ludowit75
Posty: 1
Rejestracja: 03 kwie 2021, 8:34

Re: pomocnik-roadside-assistance.business.site - opinie

Post autor: Ludowit75 »

Zgadzam się z powyższymi, pozytywnymi opiniami. Jeśli chodzi o holowanie w okolicach Pabianic, to właśnie oni są zdecydowanie godni polecenia.
Łotys

Re: pomocnik-roadside-assistance.business.site - opinie

Post autor: Łotys »

teofila89 pisze: ↑06 paź 2020, 21:17 Hej. Ostatnio musiałam skorzystać z pomocy drogowej na trasie A1 w okolicy Pabianic. Niestety kompletnie nie wiedziałam gdzie zadzwonić i ostatecznie mój tata pomógł mi zorganizować pomoc
No bo właśnie tak to jest, zazwyczaj wydaje nam się, że nas problem nie dotyczy i nie mamy zapisanego kontaktu. I mówię to z doświadczenia. Ale też zdarzyła mi się kiedyś taka sytuacja, że byłam zmuszona szukać w środku nocy pomocy drogowej i skorzystałam wtedy z usług https://pomocnik-roadside-assistance.business.site - naprawdę polecam.
Błada

Re: pomocnik-roadside-assistance.business.site - opinie

Post autor: Błada »

Ludowit75 pisze: ↑16 kwie 2021, 1:22 Zgadzam się z powyższymi, pozytywnymi opiniami. Jeśli chodzi o holowanie w okolicach Pabianic, to właśnie oni są zdecydowanie godni polecenia.
Ja również trafiłam do tej pomocy drogowej z polecenia znajomych, tak to działa, jak jedna osoba jest zadowolona, to poleca dalej, a kolejni jeszcze dalej. To naprawdę bardzo dobra pomoc drogowa.
Nadeł

Re: pomocnik-roadside-assistance.business.site - opinie

Post autor: Nadeł »

To fakt, ja dosyć sporo podróżuję, głównie służbowo, ale prywatnie całą rodziną też często wyjeżdżamy za miasto, ogólnie w samochodzie spędzam z pewnością większą połowę swojego życia. Dlatego wiem, jak ważne jest to, żeby w razie potrzeby mieć przy sobie numer telefonu do takiej firmy. Niestety, nigdy nie możemy być pewni, kiedy taka usługa jak holowanie może się nam przydać.
Awatar użytkownika
Judyta
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2021, 11:33

Re: pomocnik-roadside-assistance.business.site - opinie

Post autor: Judyta »

Bardzo dziękuję Panu, który ostanio na autostradzie A1 polecił mi kontakt do tej pomocy drogowej. Dzwoniłam wcześniej do innych firm, które znalazłam w google, jednak okazało się, że pomoc drogowa była w stanie zareagować najszybciej.
Agąta73

Re: pomocnik-roadside-assistance.business.site - opinie

Post autor: Agąta73 »

Ja ze swojej strony mogę polecić Ącki Pomoc Drogowa Warszawa. https://drogowa-pomoc.pl/
Obsługują nasze auta flotowe na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości. Super cena holowania lawetą, czy drobnych napraw na drodze jakość usługi jeszcze lepsza.
dwieście

Re: pomocnik-roadside-assistance.business.site - opinie

Post autor: dwieście »

teofila89 pisze: ↑06 paź 2020, 21:17 Hej. Ostatnio musiałam skorzystać z pomocy drogowej na trasie A1 w okolicy Pabianic. Niestety kompletnie nie wiedziałam gdzie zadzwonić i ostatecznie mój tata pomógł mi zorganizować pomoc.
Dlatego ja zawsze mam przy sobie zapisany kontakt do pomocy drogowej, a właśnie w okolicach Pabianic oni są polecani przez wiele osób. Szybkie i sprawne holowanie, w dobrej cenie.
Awatar użytkownika
Cichosław-75
Posty: 1
Rejestracja: 21 lut 2021, 8:23

Re: pomocnik-roadside-assistance.business.site - opinie

Post autor: Cichosław-75 »

Zawsze bardzo pomocni, niezależnie od pory dnia i nocy. Fachowi i profesjonalni. Jeśli potrzebujecie takiej usługi jak holowanie to w naszej okolicy tylko u nich. Cena też okej.
Iśko

Re: pomocnik-roadside-assistance.business.site - opinie

Post autor: Iśko »

Rewelacyjnie, że w naszej okolicy działa tak profesjonalna pomoc drogowa i to przez całą dobę, to naprawdę ważne - dlatego, że tak naprawdę nigdy nie wiemy, kiedy będziemy potrzebować takich usług. Zawsze wydaje nam się, że nas wypadki, stłuczki, czy kolizje na drodze nie dotyczą, ale życie pisze różne scenariusze.
Mańka

Re: pomocnik-roadside-assistance.business.site - opinie

Post autor: Mańka »

Zgadzam się, jeśli interesują Was takie usługi jak holowanie, laweta, to jest to pomoc drogowa którą naprawdę mogę polecić. Miałam okazję korzystać dwukrotnie, wielkie podziękowania za szybką reakcję, dzięki której nie spędziłam dużo czasu czekając wieczorem na transport i holowanie.
Ańka

Re: pomocnik-roadside-assistance.business.site - opinie

Post autor: Ańka »

teofila89 pisze: ↑06 paź 2020, 21:17 Hej. Ostatnio musiałam skorzystać z pomocy drogowej na trasie A1 w okolicy Pabianic.
Niestety w naszych okolicach często dość długo trzeba czekać na interwencję pomocy drogowej, sama coś o tym wiem. Ja polecam właśnie tę firmę, bo są najbardziej słowni, rzetelni i przyjadą z pomocą o każdej porze dnia i nocy. Jak holownie to tylko u nich.
Awatar użytkownika
Nira_76
Posty: 1
Rejestracja: 01 wrz 2021, 18:50

Re: pomocnik-roadside-assistance.business.site - opinie

Post autor: Nira_76 »

Zdecydowanie jest to najlepsza pomoc drogowa 24h/7 w okolicach Pabianic. Kilka razy skorzystałam z ich usług i na pewno, jeśli będzie taka potrzeba ponownie, to zadzwonię do nich.
Olima

Re: pomocnik-roadside-assistance.business.site - opinie

Post autor: Olima »

Rewelacyjnie, że w naszej okolicy (i chodzi mi tutaj o Pabianice i okoliczne miasteczka) działa całodobowa pomoc drogowa, która naprawdę jest "dla ludzi". Nie zdzierają finansowo, jak wiele innych, podobnych firm, zawsze są pomocni, zawsze na czas. Polecam.
Awatar użytkownika
Gustawa97
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2021, 10:30

Re: pomocnik-roadside-assistance.business.site - opinie

Post autor: Gustawa97 »

Dziękuję Wam za polecenie tej firmy! Ostatnio zepsuł mi się samochód, pech chciał, że było to w środku nocy, więc trzeba było szukać takiej usługi jak holowanie, więc wiedziałam, do kogo dzwonić.
Majkona

Re: pomocnik-roadside-assistance.business.site - opinie

Post autor: Majkona »

Różne są sytuacje w życiu i faktycznie, zgadzam się, że warto mieć zapisany kontakt w telefonie, żeby w razie potrzeby nie trzeba było nerwowo szukać kontaktu do sprawdzonego firmy, która prowadzi takie usługi jak holowanie Pabianice w internecie. Naprawdę polecam, firma rzetelna i uczciwa.
Awatar użytkownika
godfryg_65
Posty: 1
Rejestracja: 14 cze 2021, 8:53

Re: pomocnik-roadside-assistance.business.site - opinie

Post autor: godfryg_65 »

Najlepsza pomoc drogowa w okolicach Pabianic. Jeśli jesteście z okolicy, polecam Wam zapisać sobie ten numer, bo oczywiście nikomu nie życzę, żeby miał się przydać, ale wiadomo, że różnie może się zdarzyć, więc warto mieć, w razie problemów :)
Awatar użytkownika
Błażena70
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2021, 0:19

Re: pomocnik-roadside-assistance.business.site - opinie

Post autor: Błażena70 »

Uczestniczyłam jakiś czas z niewielkiej stłuczce drogowej na drodze S1, jednak okazało się, że potrzebowałam takiej pomocy drogowej jak holowanie samochodu. Dostałam namiary na tę firmę i jestem bardzo zadowolona, przyjechali naprawdę szybko.
ODPOWIEDZ