Tancerze erotyczni

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Awatar użytkownika
Andrea
Posty: 40
Rejestracja: 15 cze 2019, 11:40

Tancerze erotyczni

Post autor: Andrea »

Witam! Niedługo organizuję imprezę dla mnie i kilku znajomych. Z tego powodu chcę wynająć kilku tancerzy erotycznych. Myślicie, że to dobry pomysł na rozkręcenie imprezy? Znacie może kogoś kto chciałby wystąpić w takim charakterze na przyjęciu?
Awatar użytkownika
odon
Posty: 36
Rejestracja: 05 sie 2019, 7:18

Re: Tancerze erotyczni

Post autor: odon »

Najlepsi tancerze erotyczni, to zdecydowanie grupa Magic Boys. To profesjonaliści pochodzący z różnych stron świata, którzy potrafią tańczyć w naprawdę różnych stylach.
Awatar użytkownika
Barnaba_94
Posty: 47
Rejestracja: 28 lip 2019, 19:07

Re: Tancerze erotyczni

Post autor: Barnaba_94 »

Pewnie! Takie show to świetne urozmaicenie na imprezie.
Awatar użytkownika
Beata
Posty: 28
Rejestracja: 07 sie 2019, 4:09

Re: Tancerze erotyczni

Post autor: Beata »

Na wieczór panieński zatrudniłam grupę tancerzy z magic boys i to była bardzo dobra decyzja. Tancerze świetnie rozkręcili imprezę!
Awatar użytkownika
Andrea
Posty: 40
Rejestracja: 15 cze 2019, 11:40

Re: Tancerze erotyczni

Post autor: Andrea »

Dzięki za podpowiedzi 😊.
Awatar użytkownika
annik
Posty: 74
Rejestracja: 07 kwie 2020, 18:59

Re: Tancerze erotyczni

Post autor: annik »

uuuu to pewnie były ciekawe imprezy :D
Awatar użytkownika
Miroslaw221
Posty: 113
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:53

Re: Tancerze erotyczni

Post autor: Miroslaw221 »

Beata pisze: ↑14 paź 2019, 7:51 Na wieczór panieński zatrudniłam grupę tancerzy z magic boys i to była bardzo dobra decyzja. Tancerze świetnie rozkręcili imprezę!
na taki wieczór panieński przebrania także fajne są. My kostiumy właśnie zamawialiśmy na www.dodatkiweselne.pl oni mają bardzo duzy wybór, dobra jakość, ceny w porządku, także warto!
Awatar użytkownika
Bukki
Posty: 3
Rejestracja: 11 wrz 2020, 13:49

Re: Tancerze erotyczni

Post autor: Bukki »

Ja byłem raz na takiej imprezie, z tym że były to tancerki erotyczne - ale świetne urozmaicenie, więc w przypadku odwrotnym też na pewno się sprawdzi pomysł :D
Awatar użytkownika
berta
Posty: 54
Rejestracja: 23 cze 2020, 16:23

Re: Tancerze erotyczni

Post autor: berta »

Tancerzy erotycznych to miałam przyjemność zobaczyć no i też dotknąć jak byłam na wieczorze panieńskim mojej znajomej w klubie https://rasputinclub.pl/ . Podobało mi się szczególnie to, że nie byli oni nachalni, tylko zachowywali się w sposób normalny. Ochrony nie było widać, w loży czuło się tą całą prywatność.
ODPOWIEDZ