Sklep dla mamy i dziecka

Wątek dla fanów ciekawostek i dzielenia się nieoczywistymi faktami.
Awatar użytkownika
Grzymslawa
Posty: 1
Rejestracja: 23 lut 2021, 18:13

Sklep dla mamy i dziecka

Post autor: Grzymslawa »

Witajcie mamusie. Czy robiłyście zakupy dla siebie bądź dla swoich pociech przez internet? Biorę to pod uwagę, bo ten sposób jest dla mnie o niebo wygodniejszy. Jak sądzicie, jak powinna wyglądać odpowiednio skompletowana wyprawka dla noworodka? Chcę wszystkie rzeczy zamówić w sieci, a boję się, że o czymś mimo wszystko mogę zapomnieć.
Malwiś

Re: Sklep dla mamy i dziecka

Post autor: Malwiś »

Grzymslawa pisze: ↑17 lip 2021, 21:33 Witajcie mamusie. Czy robiłyście zakupy dla siebie bądź dla swoich pociech przez internet? Biorę to pod uwagę, bo ten sposób jest dla mnie o niebo wygodniejszy. Jak sądzicie, jak powinna wyglądać odpowiednio skompletowana wyprawka dla noworodka? Chcę wszystkie rzeczy zamówić w sieci, a boję się, że o czymś mimo wszystko mogę zapomnieć.
Prędzej czy później przyda się coś sprawdzonego łagodzącego ból podczas ząbkowania. Polecam wpis na blogu Phamily tam znajdziesz kilka skutecznych domowych metod.
amaiń

Re: Sklep dla mamy i dziecka

Post autor: amaiń »

Ja przez internet znalazłam idealne łóżeczko dla naszego maluszka. Przeglądałam różne oferty i natknęłam się na stronę zakładu stolarskiego Andrzej Cieczko https://www.cieczko.com.pl/produkt/lozeczka-140/ z Grzybna. Łóżeczko od nich kupiliśmy w dobrej cenie, jest wytrzymałe, stabilne, bardzo wygodnie się go używa, jest idealne. Serdecznie tę firmę i ich wyroby polecam. Stawiają na jakość, a to bardzo się ceni.
uleńkaja

Re: Sklep dla mamy i dziecka

Post autor: uleńkaja »

Bardzo dobrze zaopatrzony jest ten sklep tu https://tulisie.pl/kinderkraft W nim praktycznie można skompletować całą wyprawkę dla maluszka, od wózka po smoczek. Mnie najbardziej zainteresował fotelik samochodowy, bujaczek elektryczny, krzesełko do karmienia. Są tu też kosmetyki do pielęgnacji malucha I co ważne zabezpieczenia typu niania elektryczna, zabezpieczenia kontaktów elektrycznych itp. Naprawdę warto sprawdzić propozycje tego sklepu.
kań

Re: Sklep dla mamy i dziecka

Post autor: kań »

Jeżeli chodzi o śliniaczki, smoczki, czy gryzaki, to ja wszystkie te rzeczy kupiłam "hurtem" ze sklepu internetowego Mami Love: https://www.mamilove.eu/sliniaczki Ich produkty są bardzo dobrej jakości, bezpieczne dla dziecka, co jest najważniejsze, a do tego są praktyczne. Śliniaki się jak najbardziej przydały, bo mały strasznie się ślini, wymieniam je non stop na nowe, bo wiadomo, ślinka cieknie później na ubranko i łatwiej jest wymienić śliniak, niż całe body :). Ceny w tym sklepie są korzystne, no i mają bardzo szeroki asortyment, polecam.
Nadia32

Re: Sklep dla mamy i dziecka

Post autor: Nadia32 »

Jak będziesz szukać wózka, to nie jest ważne gdzie będziesz go kupować, ale co ostatecznie kupisz. Ja polecam Riko Side. Wózek zrobił na mnie duże wrażenie z wyglądu, ale jest też niezwykle funkcjonalny.
ODPOWIEDZ