Strona 1 z 1

Wakacje - jaki kierunek?

: 08 lut 2022, 0:59
autor: Ota_84
Macie już jakieś plany na wyjazd wakacyjny? Podzielcie się swoimi pomysłami, bo powiem wam, że ja nie mam pojęcia gdzie tym razem się wybrać. Dawno nie byłam nad polskim morzem i to chyba tam mnie najbardziej ciągnie. Podobają mi się domki z widokiem na morze w Sarbinowie. Czyż to nie idealne warunki na spędzenie długo wyczekiwanego urlopu, jak sądzicie? :D

Re: Wakacje - jaki kierunek?

: 25 lut 2022, 13:14
autor: Olka
My już mamy nie tylko plany na te wakacje, ale juz nawet rezerwację w Hotelu Skal w Ustroniu Morskim https://www.skal-hotel.pl/ na 2 tygodnie w lipcu. Byliśmy tam już w ubiegłym roku i super spędziliśmy czas. Hotel jest super wyposażony, ma wygodne pokoje, jest przystosowany do pobytu rodzin z dziećmi. Świetnie położony 150 m od plaży. Idealne miejsce na rodzinny, spokojny wypoczynek. Na dzieci i na dorosłych czeka wiele atrakcji oraz przemiła obsługa.

Re: Wakacje - jaki kierunek?

: 11 maja 2022, 10:26
autor: nóżka
W tym roku na pewno będzie to Ośrodek Lazur w Poddębiu, wraz z pensjonatem Wenus. To miejsce wprost stworzone na wakacje rodzinne, mamy zaledwie 300m do Bałtyku. W dodatku, na miejscu czekają na nas takie atrakcje jak plac zabaw dla dzieci, boisko, grill czy duża altana ogrodowa z oświetleniem i nagłośnieniem . Wybraliśmy pokój 4 osobowy z balkonem i pełnym wyposażeniem, jak chociażby wi-fi, czajnik, naczynia, ręczniki oraz zestaw plażowy. Już raz spędzaliśmy tam wakacje, warto zaznaczyć iż był to całkowicie udany wypoczynek, zarówno dla mojej rodziny jak i mnie. Po trudnych kwestiach związanych z pracą jest to wybór idealny!