Tkaniny barwione - gdzie zamawiać?

Co lubisz robić w wolnym czasie? Interesujesz się czymś, o czym chciałbyś porozmawiać z innymi? Dołącz do rozmowy i opowiedz o swoich pasjach.
Awatar użytkownika
wierzchoslawa-65
Posty: 1
Rejestracja: 18 lut 2020, 13:07

Tkaniny barwione - gdzie zamawiać?

Post autor: wierzchoslawa-65 »

Hej, skąd polecacie zamawiać tkaniny barwione? Potrzebuję mieć je w zapasie, bo od czasu do czasu uszyję jakieś zasłony lub coś podobnego :)
Awatar użytkownika
Radmila-66
Posty: 1
Rejestracja: 01 cze 2020, 14:18

Re: Tkaniny barwione - gdzie zamawiać?

Post autor: Radmila-66 »

Ja mogę polecić sklep fratex.com.pl. Nie spotkałam się jeszcze z tak dobrą jakością tkanin, jakie oni oferują. W dodatku ceny mają naprawdę dobre. Tak samo nie można narzekać ani na czas realizacji zamówienia, ani na obsługę :)
Awatar użytkownika
Cyyrilia
Posty: 116
Rejestracja: 18 maja 2020, 19:33
Lokalizacja: płock
Kontakt:

Re: Tkaniny barwione - gdzie zamawiać?

Post autor: Cyyrilia »

Zapytam córki, na pewno będzie wiedziała, bo moda młodzieżowa jest wspaniała. Te tkaniny są unikatowe - barwne, kolorowe, z paciorkami czy diamencikami, uwielbiam!
Płock modatotu.pl
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 359
Rejestracja: 14 sty 2020, 19:30

Re: Tkaniny barwione - gdzie zamawiać?

Post autor: Kamilla36 »

Jesteście zwolenniczkami zasłon? Mi wydają się już mocno nie modne, więc na pewno nie założyłabym ich u siebie w mieszkaniu. Wiem, że są teraz zasłony nowoczesne w naprawdę ciekawe wzory, jednak mimo to nie potrafię się do nich przełamać. Na stronie: https://rolmajster.pl znalazłam mnóstwo rolet, które mi się spodobały, więc jeśli ktoś z Was zdecydowałby się na rolety, to polecam ich szukać właśnie tutaj. Są z wysokiej jakości materiałów i w naprawdę wielu ciekawych wzorach. Ceny też są niskie, więc na pewno nie przepłacisz.
ODPOWIEDZ