gdzie zrobić pierwszy tatuaż ? ( Warszawa)

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Awatar użytkownika
lulka
Posty: 49
Rejestracja: 20 wrz 2019, 22:52

gdzie zrobić pierwszy tatuaż ? ( Warszawa)

Post autor: lulka »

Chyba w końcu się odważę i zrobię sobie wymarzony pierwszy tatuaż. Tylko nie bardzo wiem gdzie się zapisać ? Nie chcę żadnych wtop ale profesjonalnego i doświadczonego człowieka, który potrafi robić tatuaże. Polecicie kogoś ?
Awatar użytkownika
marija80
Posty: 74
Rejestracja: 26 wrz 2019, 9:47

Re: gdzie zrobić pierwszy tatuaż ? ( Warszawa)

Post autor: marija80 »

zerknij sobie na jah love tattoo. Studio mieści się w ścisłym centrum, na ulicy Wilczej. Zerknij sobie na ich stronke albo prodil na fb, tam możesz obejrzeć fotki ich dotychczasowych prac.
Awatar użytkownika
yataa
Posty: 102
Rejestracja: 19 wrz 2019, 18:43

Re: gdzie zrobić pierwszy tatuaż ? ( Warszawa)

Post autor: yataa »

potwierdzam - jah love tattoo najlepsze! Ja chodzę do Kingi bo robię sobioe tylko kolorowe tatuaże. Sterylne warunki, fajna atmosfera, dobre ceny. Tylko z terminami bywa róznie bo jest sporo chętnych :)
Awatar użytkownika
lulka
Posty: 49
Rejestracja: 20 wrz 2019, 22:52

Re: gdzie zrobić pierwszy tatuaż ? ( Warszawa)

Post autor: lulka »

wow ekstra dziękuje! Wygląda to mega profesjonalnie. Coś już kiedyś o nich słyszałam, nie wiem czy przypadkiem kolega z osiedla do nich nie chodził jakiś czas temu. Podpytam :)
Awatar użytkownika
yataa
Posty: 102
Rejestracja: 19 wrz 2019, 18:43

Re: gdzie zrobić pierwszy tatuaż ? ( Warszawa)

Post autor: yataa »

no, no koniecznie :) Ja jestem zachwycona, są bardzo kreatywni i potrafią odwzorować niemal każdy motyw.
Awatar użytkownika
zereus
Posty: 66
Rejestracja: 06 kwie 2020, 16:42

Re: gdzie zrobić pierwszy tatuaż ? ( Warszawa)

Post autor: zereus »

Jeśli o Warszawę chodzi to ja doradzić mogę tylko jedno miejsce - Art Force na Krochmalnej https://artforce.pl/ Lepszego studia w Warszawie nie ma, a ja mam sporo tatuaży wykonywanych w sumie już od jakichś 10 lat, więc wiem co mówię :) Mój najlepszy tatuaż - rękaw - wykonywał Artur z Art Force właśnie i powiem wam, że facet jest genialny.
Awatar użytkownika
damnik
Posty: 13
Rejestracja: 13 sty 2020, 23:34

Re: gdzie zrobić pierwszy tatuaż ? ( Warszawa)

Post autor: damnik »

Zrobienie większych tatuaży to na pewno dla wielu wyzwanie, ale tatuaże są teraz modne. Odpowiednio zrobione świetnie wyglądają. Na pewno warto sprawdzić, które studio link ma dobre opinie. Wtedy ma się pewność, że tatuaż nie będzie jakimś brzydkim dziełem.
mówka

Re: gdzie zrobić pierwszy tatuaż ? ( Warszawa)

Post autor: mówka »

Kiedyś lubiłam tatuaże, ale teraz po wielu latach jestem załamana ich wyglądem na mojej skórze. Dobrze, że obecnie jest wiele możliwości ich usunięcia. Muszę jak najszybciej zgłosić się do pobliskiego J’adore Instytutu, w którym zlikwidują mi to paskudztwo za pomocą innowacyjnej technologii Qswitch
kąwka

Re: gdzie zrobić pierwszy tatuaż ? ( Warszawa)

Post autor: kąwka »

Pierwszy tatuaż może być rzeczywiście dość stresujący, ale nie ma się co bać, bo tutaj https://www.skytattoo.net/studio-salon- ... -szczecin/ w Szczecinie można szybko wykonać doskonały tatuaż. Dzięki doświadczeniu tatuażystów można uzyskać każde dzieło.
Awatar użytkownika
magdi
Posty: 156
Rejestracja: 11 lis 2019, 13:06

Re: gdzie zrobić pierwszy tatuaż ? ( Warszawa)

Post autor: magdi »

Przede wszystkim powinno być to miejsce pewne i sprawdzone. Bardzo ważne jest przestrzeganie zasad higieny przy wykonywaniu takiego tatuażu. Każdy też się zgodzi, że jeśli tatuaż pielęgnacja potem jest niezmiernie ważna. Chodzi o to, żeby nie wdał się stan zapalny i miejsce szybko się zagoiło.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 359
Rejestracja: 14 sty 2020, 19:30

Re: gdzie zrobić pierwszy tatuaż ? ( Warszawa)

Post autor: Kamilla36 »

Jak już zrobisz tatuaż, pamiętaj że jego pielęgnacja jest naprawdę bardzo ważna. Ja gdy zrobiłam pierwszy tatuaż niestety tego nie dopilnowałam i wdała się infekcja. Przy kolejnych do pielęgnacji używałam octeniseptu, więc taka sytuacja nie miała już miejsca, a tatuaże goiły się szybko.
człłł

Re: gdzie zrobić pierwszy tatuaż ? ( Warszawa)

Post autor: człłł »

Super, cieszę się razem z Tobą! Ja również mam swój pierwszy tatuaż, robiłam go pół roku temu w studiu tatuażu JUNIORINK https://juniorink.pl/pl/kontakt w Warszawie. Miejsce polecam!!! Są rzetelni, jest tam czysto, warunki są sterylne, igła była nowa oczywiście, wszystko w maseczkach, z zastosowaniem się do przepisów bezpieczeństwa. Tatuaż jest bardzo precyzyjnie wykonany, nie rozlał się ani nie rozmazał. Prezentuje się bosko, warto skorzystać z ich usług.
donatana

Re: gdzie zrobić pierwszy tatuaż ? ( Warszawa)

Post autor: donatana »

A czy ktoś z was może kojarzy studio tatuażu skytattoo ? Tak pytam, ponieważ postanowiłam, że zrobię sobie dziarkę i do tego się przygotowuję. Właśnie zastanawiam się nad tym - czy warto właśnie do nich się zgłosić. A wyglądają na profesjonalnych...
ODPOWIEDZ