Idealny pomysł na prezent imieninowy

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Awatar użytkownika
apolinary1989
Posty: 38
Rejestracja: 27 lip 2019, 3:35

Idealny pomysł na prezent imieninowy

Post autor: apolinary1989 »

Witam! Szukam pomysłu na fajny prezent imieninowy dla cioci. Chcę, żeby to było coś miłego, nie koniecznie praktycznego. Macie jakieś pomysły?
Awatar użytkownika
Andrea
Posty: 40
Rejestracja: 15 cze 2019, 11:40

Re: Idealny pomysł na prezent imieninowy

Post autor: Andrea »

Może jakaś bombonierka? Taki prezent jest bardzo stylowy, elegancki i smaczny. Wydaje mi się, że każdy lubi dostawać takie słodkie upominki.
Awatar użytkownika
Barnaba_94
Posty: 47
Rejestracja: 28 lip 2019, 19:07

Re: Idealny pomysł na prezent imieninowy

Post autor: Barnaba_94 »

Według mnie świetnym pomysłem na prezent są bakalie w czekoladzie. To bardzo smaczny i ekskluzywny prezent dla każdego. Twojej cioci na pewno się spodoba.

nowy android na htc wildfire
Awatar użytkownika
apolinary1989
Posty: 38
Rejestracja: 27 lip 2019, 3:35

Re: Idealny pomysł na prezent imieninowy

Post autor: apolinary1989 »

Dziękuję za podpowiedzi, tak się składa, że moja ciocia uwielbia czekoladę. Myślę, że taki słodki upominek będzie idealny.
Awatar użytkownika
Weronika
Posty: 481
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:59

Re: Idealny pomysł na prezent imieninowy

Post autor: Weronika »

A może butelka jakiegoś ekskluzywnego trunku, na przykład coś ze sklepu https://blackbeard.store/? Myślę, ze taki prezent tak naprawdę nadaje się na każdą okazję ;)
Awatar użytkownika
Piksel
Posty: 88
Rejestracja: 17 gru 2019, 11:31

Re: Idealny pomysł na prezent imieninowy

Post autor: Piksel »

A nie myślałeś może, żeby postawić na coś nietuzinkowego i oryginalnego? Myślę, że karta podarunkowa na zakupy ze stylistką byłaby tego typu prezentem :)
Awatar użytkownika
papcio
Posty: 96
Rejestracja: 15 maja 2019, 17:37

Re: Idealny pomysł na prezent imieninowy

Post autor: papcio »

A może by tak po prostu zaprosić ciocię do jakieś fajnej restauracji w której spędzicie miło czas. Bo ja znalazłam bardzo fajną restaurację w Warszawie jest nią restauracja Garo Sushi w której można zjeść bardzo pyszne sushi oraz inne równe smaczne dania kuchni japońskiej. Sądzę, że cioci może się tam spodobać a poza tym raz na jakiś czas fajnie jest skosztować dań innych których oczywiście sami nie przygotujemy
ODPOWIEDZ