Który wózek wybrać ?

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Awatar użytkownika
wilmna
Posty: 3
Rejestracja: 06 lip 2020, 20:30

Który wózek wybrać ?

Post autor: wilmna »

Który wózek wybrać ? Oto jest pytanie, bo jestem właśnie w trakcie kompletowania wyprawki i zastanawiam się który wózek wybrać. Wybieram pomiędzy Riko Qubus a Riko Marla. Który wy polecacie ?
Awatar użytkownika
lulka
Posty: 49
Rejestracja: 20 wrz 2019, 22:52

Re: Który wózek wybrać ?

Post autor: lulka »

Ja polecam Riko Marla bo znam wózek nie tylko z widzenia ale również od strony praktycznej, sama go zakupiłam :) Podoba mi się że posiada on okienko wentylacyjne w gondoli a koszyk przykrycie. Do tego wyposażony jest on we wszelkie niezbędne regulacje . Łatwo się również z niego korzysta.
Awatar użytkownika
fififi
Posty: 21
Rejestracja: 04 paź 2019, 22:07

Re: Który wózek wybrać ?

Post autor: fififi »

Wybierałam Riko Qubus, bo spodobał mi się zarówno wizualnie jak i pod względem wyposażenia.
Awatar użytkownika
yokoko
Posty: 21
Rejestracja: 29 lis 2019, 19:15

Re: Który wózek wybrać ?

Post autor: yokoko »

Ja wybrałam również wózek marki Riko ale od pierwszego wejrzenia wiedziałam że Molla to wózek dla mnie. Śliczny, solidny, łatwy w obsłudze i wyposażony tylko w gondolę.
Awatar użytkownika
wilmna
Posty: 3
Rejestracja: 06 lip 2020, 20:30

Re: Który wózek wybrać ?

Post autor: wilmna »

Hej wielkie dzięki za pomoc, myślę że teraz łatwiej będzie mi podjąć decyzję.
Awatar użytkownika
caryca
Posty: 150
Rejestracja: 27 cze 2019, 16:52

Re: Który wózek wybrać ?

Post autor: caryca »

Tak ale im większy wybór tym gorzej wybrać bo prawie wszystkie wózki są fajne, ja wybrałam x-landera bo wydaje się najbardziej solidny no i ma fajne bajery takie jak na przykład diody led w podnóżku poprawiające widoczność wózka po zmroku, tego żadne inny wózek nie ma
Awatar użytkownika
Myszka
Posty: 168
Rejestracja: 17 lut 2020, 12:31

Re: Który wózek wybrać ?

Post autor: Myszka »

Super ,że taki temat powstał : ) Według mnie jeszcze poza takim wózkiem dla maluszka warto zakupić odpowiednie ubranka na wyprawkę . Myslę ,że warto przejrzeć kilka ofert porównać je i wybrać najlepsze dla siebie produkty na wyprawkę. Tutaj https://www.coolmama.pl/ znajdziecie wszystko co potrzeba aby przygotowac się na powitanie nowego członka rodziny. Polecam zwłaszcza że są to produkty pochodzenia polskiego :)
ODPOWIEDZ