Piły do cięcia metalu

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Awatar użytkownika
Radomil
Posty: 2
Rejestracja: 07 lut 2020, 21:20

Piły do cięcia metalu

Post autor: Radomil »

Witam. Poszukuję sprawdzonego sprzedawcy pił do cięcia metalu. Słyszałem sporo pozytywnych opinii o firmie katana.com.pl. Macie jakieś doświadczenia z tą firmą?
Awatar użytkownika
izabela82
Posty: 1
Rejestracja: 04 sty 2020, 11:44

Re: Piły do cięcia metalu

Post autor: izabela82 »

Firma Katana ma moim zdaniem najlepszej jakości piły. Są niezawodne, precyzyjne i bardzo wydajne. Widać, że doskonale znają się na piłach do metalu i drewna, bo potrafią trafnie doradzić w wyborze produktu.
błowy

Re: Piły do cięcia metalu

Post autor: błowy »

coś o nich słyszałem, muszę się bliżej zainteresowac tym tematem bo potrzebuję takiego rozwiązania ......
Awatar użytkownika
stokrotka
Posty: 177
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:12

Re: Piły do cięcia metalu

Post autor: stokrotka »

Może interesuje Cię też cięcie wodą ? Bo jeśli tak to warto zwrócić uwagę na polskiego producenta którego maszyny posiadają odpowiednie atesty bezpieczeństwa pracy.
Grześ

Re: Piły do cięcia metalu

Post autor: Grześ »

Jeśli poszukujesz dostawcy niezawodnych maszyn do obróbki metalu w postaci pił to zapoznaj się z ofertą tego dystrybutora https://awexim.pl/wikus Ich piły taśmowe do metalu to najwyższa niemiecka jakość i niezawodność a ponadto wykwalifikowany serwis który dba o ciągłość procesu produkcyjnego. Jest to idealne rozwiązanie dla firm które cenią fachowość.
Awatar użytkownika
caryca
Posty: 150
Rejestracja: 27 cze 2019, 16:52

Re: Piły do cięcia metalu

Post autor: caryca »

błowy pisze: ↑01 sty 2021, 20:50 coś o nich słyszałem, muszę się bliżej zainteresowac tym tematem bo potrzebuję takiego rozwiązania ......
Na pewno piły do metalu ma w ofercie też koronet. U nas mamy urządzenia od tej firmy i wszyscy je sobie bardzo chwalą. Zdecydowanie są niezawodne, precyzyjne a przecież to najważniejsze cechy takich urządzeń
Awatar użytkownika
martka
Posty: 119
Rejestracja: 03 lut 2020, 10:47

Re: Piły do cięcia metalu

Post autor: martka »

Decydując się na narzędzia do firmy, warto również zadbać o ich oznakowanie. Do tego celu super sprawdzą się panele do urządzeń Ja zamawiam je w firmie maxsc i jak najbardziej wam polecam. Jakość jest świetna, cena konkurencyjna i dość szybki czas realizacji. Ja jestem jak najbardziej na tak.
Harry

Re: Piły do cięcia metalu

Post autor: Harry »

Duży wybór narzędzi do obróbki metali (nie tylko pił) znajdziecie na stronie Is Tools - https://istools.pl/. To jest mój sprawdzony sklep z narzędziami i elektronarzędziami, gdzie już wiele rzeczy kupiłem i zawsze wszystko było ok. Można tam kupić narzędzia akumulatorowe, jak i stacjonarne do obróbki drewna i metalu. Sklep oferuje zarówno sprzęt zarówno dla profesjonalistów, jak i dla domowych majsterkowiczów. Wszystko w dobrej cenie od znanych i cenionych producentów.
ODPOWIEDZ