Prace na wysokościach - komu zlecić w Warszawie ?

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Awatar użytkownika
fififi
Posty: 21
Rejestracja: 04 paź 2019, 22:07

Prace na wysokościach - komu zlecić w Warszawie ?

Post autor: fififi »

Jak w temacie- znacie może jakieś sprawdzone firmy, które podjęłyby się wykonania kilku prac na tzw wysokości ? Podejrzewam, że trzeba mieć do tego jakieś specjalne uprawnienia itd bo będzie to między innymi mycie okien na dużej wysokości czy też wieszanie reklam wielkoformatowych. Będę wdzięczny za każdy namiar :)

influencer zarobki
Awatar użytkownika
yataa
Posty: 102
Rejestracja: 19 wrz 2019, 18:43

Re: Prace na wysokościach - komu zlecić w Warszawie ?

Post autor: yataa »

hmm wiesz co na terenie Warszawy i okolic działa na pewno Rope Expert. Sama nie korzystałam jeszcze póki co bo nie było takiej potrzeby ale już w kilku miejscach w sieci czytałam o nich mega pozytywne opinie.
Awatar użytkownika
lulka
Posty: 49
Rejestracja: 20 wrz 2019, 22:52

Re: Prace na wysokościach - komu zlecić w Warszawie ?

Post autor: lulka »

to prawda, ja byłam zapewne jedną z tych osób, której opinie czytałaś yataa :) Nasza firma zatrudniała ich do takich prac jak właśnie mycie okien czy elewacji. Jak masz jakieś konkretne pytania to dawaj znać :)
Awatar użytkownika
fififi
Posty: 21
Rejestracja: 04 paź 2019, 22:07

Re: Prace na wysokościach - komu zlecić w Warszawie ?

Post autor: fififi »

o super, dziękuje za odezw! Interesuje mnie przede wszystkim czym konkretnie się zajmują, jak pracują i jak tam z terminami i cenami ?
Awatar użytkownika
lulka
Posty: 49
Rejestracja: 20 wrz 2019, 22:52

Re: Prace na wysokościach - komu zlecić w Warszawie ?

Post autor: lulka »

generalnie firma dała się poznać z jak najlepszej strony :) są rzetelni, uczciwi, terminowi i bardzo dokładni. Zajmują się wszystkim co związane z pracami alpinistycznymi, w ubiegłym roku wieszali nam nawet ozdoby świąteczne na dachu budynku :) Ceny nie są wygórowane a jeśli chodzi o terminy to z tym wiadomo, bywa różnie :) Trzeba dzwonić i umawiać się indywidualnie.
Awatar użytkownika
fififi
Posty: 21
Rejestracja: 04 paź 2019, 22:07

Re: Prace na wysokościach - komu zlecić w Warszawie ?

Post autor: fififi »

dzięki lulka za informacje :) wydaje się, ze to dobry namiar i kogoś takiego szukałem :) Muszę się z nimi skontaktować i zorientować się jak wygląda sytuacja z wolnymi terminami :)
Awatar użytkownika
Weronika
Posty: 481
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:59

Re: Prace na wysokościach - komu zlecić w Warszawie ?

Post autor: Weronika »

A czy wiecie już, od kogo będziecie wynajmować rusztowanie do takich prac na wysokościach? Jeśli jeszcze nie, to polecam zapoznać się z ofertą działającej już od wielu lat na rynku firmy Delta-Bud na ich stronie https://delta-bud.eu/pl/produkty-uslugi ... -fasadowe/. Oferowane przez nich rusztowania są stabilne i bezpieczne, więc na pewno będziecie zadowoleni :)
Awatar użytkownika
lulka
Posty: 49
Rejestracja: 20 wrz 2019, 22:52

Re: Prace na wysokościach - komu zlecić w Warszawie ?

Post autor: lulka »

fajnie, cieszę się, że mogłam pomóc. Pewnie będziesz rozmawiał z właścicieleme, z Panem Łukaszem. Bardzo sympatyczny a przy tym konkretny człowiek, na pewno doradzi i zaproponuje coś najbardziej korzystnego. Z terminami bywa róznie, to zależy od ilości zleceń ale powinno być ok :)
Awatar użytkownika
fififi
Posty: 21
Rejestracja: 04 paź 2019, 22:07

ce na wysokościach - komu zlecić w Warszawie ?

Post autor: fififi »

dzięki raz jeszcze :) tak rozmawiałem z Panem Łukaszem i wszystko już ustalone, zaczynamy działać pod koniec lutego dopiero bo i pogoda ma tu znaczenie. razem wszystko umówiliśmy, fajnie, ze też tak fachowo doradzają :)
Awatar użytkownika
lulka
Posty: 49
Rejestracja: 20 wrz 2019, 22:52

Re: Prace na wysokościach - komu zlecić w Warszawie ?

Post autor: lulka »

no i bajka o to własnie chodziło :) w takim razie powodzenia i jak nie zapomnisz to daj znać jak tam wrażenia po :)
Awatar użytkownika
marija80
Posty: 74
Rejestracja: 26 wrz 2019, 9:47

Re: Prace na wysokościach - komu zlecić w Warszawie ?

Post autor: marija80 »

dzięki za namiary na rope expert, też zamierzam skorzystać tym bardziej, że mieszkam pod Warszawą i szukam kogoś, kto zająłby się profesjonalnym myciem i odświeżaniem elewacji :)
Awatar użytkownika
lulka
Posty: 49
Rejestracja: 20 wrz 2019, 22:52

Re: Prace na wysokościach - komu zlecić w Warszawie ?

Post autor: lulka »

no to to jest idealny adres marija80 :) powodzenia, fajnie, ze dzieki takim miejscom jak to forum mozna zdobyc namiary na tak dobrych fachowców :)
Awatar użytkownika
gadka
Posty: 167
Rejestracja: 22 lis 2019, 19:25

Re: Prace na wysokościach - komu zlecić w Warszawie ?

Post autor: gadka »

Sama prowadzę z mężem firmę budowlaną i wiem, jak ważny jest tutaj profesjonalizm. Liczy się nie tylko doświadczenie pracowników, ale także materiał i sprzęt, na którym się pracuje. My ostatnio zainwestowaliśmy w rusztowanie elewacyjne rux - gdyby ktoś z was szukał takich sprzętów, to bardzo polecam firmę DG BUD.
Awatar użytkownika
jurka
Posty: 115
Rejestracja: 22 lis 2019, 19:27

Re: Prace na wysokościach - komu zlecić w Warszawie ?

Post autor: jurka »

Wykonując prace na wysokościach, ważne jest to aby posiadać odpowiednie uprawnienia. Coraz większą popularnością cieszy się włąśnie branża budowlana, wiele osób decyduje się na egzamin ustny na uprawnienia budowlane Jednak tutaj bardzo ważne jest, aby odpowiednio przygotować się do takiego egzaminu i korzystać ze sprawdzonych programów do nauki.
Awatar użytkownika
sars_2002
Posty: 32
Rejestracja: 29 maja 2020, 8:28

Re: Prace na wysokościach - komu zlecić w Warszawie ?

Post autor: sars_2002 »

Rusztowanie przejezdne jest niezwykle istotne :) Sami zainwestowaliśmy w tego typu bezpieczne dodatki, bo nigdy nie wiadomo tak naprawdę co się wydarzy, większość rzeczy na budowę kopiliśmy na https://www.dgbud.pl/pl/stabilo-10-075m ... tml?s=0620 i jestesmy zadowoleni.
Awatar użytkownika
Rosa
Posty: 13
Rejestracja: 24 lut 2020, 9:11

Re: Prace na wysokościach - komu zlecić w Warszawie ?

Post autor: Rosa »

Zgadza się, jeśli chodzi o prace na wysokości, to musi to być wykwalifikowana firma. Mój mąż we Wrocławiu korzystał z usług https://www.wysokosciowe-prace.pl/uslugi bardzo solidnie podeszli do tematu. Dbają o bezpieczeństwo pracowników ale i ogólnie przy montażu reklamy o bezpieczeństwo innych ludzi z otoczenia. I jak za tak dokładne wykonanie usługi to liczą sobie naprawdę niedużo :)
Awatar użytkownika
Alicja00
Posty: 53
Rejestracja: 22 gru 2019, 21:45

Re: Prace na wysokościach - komu zlecić w Warszawie ?

Post autor: Alicja00 »

Jeśli umiesz sam to wykonać to warto zająć się tym samemu, wystarczy solidne rusztowanie przejezdne climtec i bezpiecznie można zająć się pracami na wysokościach. My kupowaliśmy rusztowanie tutaj https://www.dgbud.pl/pl/59-stabilo-10-075m-x-2025m i jest na prawdę świetne i solidne.
ODPOWIEDZ