Rozwój osobisty

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Awatar użytkownika
Śilnia
Posty: 19
Rejestracja: 10 sty 2019, 9:00

Rozwój osobisty

Post autor: Śilnia »

Gorąco polecam szkolenia z metodyki TRIZ. Dzięki jej poznaniu nauczysz się jak rozwiązywać najbardziej złożone problemy. Szkolenia organizuje firma NOVISMO. Metoda ta jest niezwykle pomocna w rozwiązywaniu technicznych zagadnień.
Awatar użytkownika
Weronika
Posty: 481
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:59

Re: Rozwój osobisty

Post autor: Weronika »

Ja uważam, że dbanie o własny rozwój osobisty to bardzo ważna kwestia i dlatego jak najbardziej popieram udział w różnego rodzaju kursach i szkoleniach. Na stronie http://kar-group.elk.pl/oferta/ możecie zapoznać się z bardzo ciekawą i atrakcyjną ofertą firmy szkoleniowej Kar Group. Jak widać są tam szkolenia z najróżniejszych branż i kategorii, zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Na pewno uda Wam się tam znaleźć jakiś kurs dla siebie :)
Awatar użytkownika
Gabriele
Posty: 118
Rejestracja: 18 cze 2019, 12:02

Re: Rozwój osobisty

Post autor: Gabriele »

Nigdy o czymś takim nie słyszałem. Może powiedz nam coś więcej na ten temat bo jest to bardzo ciekawe. Myślę, że wiele osób może z tego skorzystsać.
Miliardy ludzi przychodzą na ten świat i z niego odchodzą - mówi - Ale nigdy nie będzie drugiej takiej jak ty.
Awatar użytkownika
marmaj77
Posty: 107
Rejestracja: 09 kwie 2020, 21:59

Re: Rozwój osobisty

Post autor: marmaj77 »

kursy i szkolenia to podstawa rozwoju zawodowego
Awatar użytkownika
serena
Posty: 66
Rejestracja: 24 mar 2020, 22:06

Re: Rozwój osobisty

Post autor: serena »

marmaj77 pisze: ↑25 cze 2020, 14:46 kursy i szkolenia to podstawa rozwoju zawodowego
Masz rację. Planuję zainwestować w siebie, bo czasy teraz są niepewne. Znajomy polecił mi ośrodek szkoleniowy Elpax www.elpax.pl/osrodek-szkoleniowy/szkolenia-bhp.html. Robił u nich szkolenia bhp bytom . Mają spory wybór kursów i szkoleń. Widziałam, że niektóre można zrobić w pełni przez platformę online.
Awatar użytkownika
billy
Posty: 298
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:52

Re: Rozwój osobisty

Post autor: billy »

Ja tam zawsze lubiłem kolekcjonerstwo. Poszerzanie swojej kolekcji monet to satysfakcjonująca sprawa. Wiele z nich znaleźc można na https://www.skarbnicanarodowa.pl/srebro/srebrne-monety . Mają certyfikat autentyczności i bardzo ładnie się prezentują. Jak zaczynacie przygodę z kolekcjonerstwem to warto też sprawdzić akcesoria z tej strony.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 359
Rejestracja: 14 sty 2020, 19:30

Re: Rozwój osobisty

Post autor: Kamilla36 »

Rozwój osobisty moim zdaniem jest bardzo ważny
Awatar użytkownika
Raskolnikov
Posty: 64
Rejestracja: 09 wrz 2019, 12:38

Re: Rozwój osobisty

Post autor: Raskolnikov »

Dobrym sposobem na rozwój osobisty może być udawanie się na różnego rodzaju szkolenia. Pozwolą one na zwiększenie naszych kwalifikacji i nauczenie się nowych rzeczy.
Piła

Re: Rozwój osobisty

Post autor: Piła »

Jeżeli chcesz inwestować czas i pieniądze w rozwój osobisty to polecam Ci się zainteresowac czymś co przyniesie Ci pewne pieniądze. Na przykład robiąc kurs o copywritingu możesz pisać rózne artykuły na blogi czy strony internetowe które nie rzadko są dobrze płatne.
ODPOWIEDZ