Rzucenie palenia?

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Awatar użytkownika
natasza85
Posty: 15
Rejestracja: 06 lis 2019, 21:28

Rzucenie palenia?

Post autor: natasza85 »

Czy jest tutaj ktoś kto pokonał ten okropny nałóg? Czytałam o stosowaniu olejków cbd olejcbd10.pl, korzystał ktoś z Was z tych produktów przy rzuceniu palenia? Próbowałam tych wszystkich magicznych reklamowanych środków ale jakoś nie wytrwałam długi i wciąż wracam do palenia.
Awatar użytkownika
ElizaiZosia89
Posty: 36
Rejestracja: 24 lut 2020, 21:42

Re: Rzucenie palenia?

Post autor: ElizaiZosia89 »

Ja paliłam przez dwa lata ale udało mi się rzucić palenie i bardzo się z tego ciesze.
Awatar użytkownika
Namir
Posty: 48
Rejestracja: 21 wrz 2019, 18:58

Re: Rzucenie palenia?

Post autor: Namir »

Hmm czy olejek serio pomoze na rzucenie palenia? No nie wiem...wiem za to, ze leki na rzucanie palenia - pomagaja. Moj tata bral recigar przez miesiac - koszt kuracji to 40 zl, tyle kosztuje opakowanie tabletek. No i musze przyznac, ze w koncu mu sie udalo! - a rzucal z 5-6 razy w ciagu swojego zycia. Nie pali juz prawie rok - to rekord u niego! Jakze sie ciesze
Awatar użytkownika
forburtas
Posty: 5
Rejestracja: 02 kwie 2020, 22:07

Re: Rzucenie palenia?

Post autor: forburtas »

Rzucanie palenia wcale nie jest proste, ale może się to udać każdemu z odpowiednią pomocą


_______________________
detektyw Gliwice
Awatar użytkownika
Wiolka
Posty: 42
Rejestracja: 23 mar 2020, 1:49

Re: Rzucenie palenia?

Post autor: Wiolka »

Słuchajcie, zerknijcie sobie na stronę Reset33 https://reset33.pl i poczytajcie, pooglądajcie filmiki, które się tam znajdują. W skrócie napiszę, że jest to kurs, który pomaga zwalczyć nałóg nikotynowy. Przede wszystkim pomaga zrozumieć czym jest i uwolnić się od niego.
Martuuśkaa

Re: Rzucenie palenia?

Post autor: Martuuśkaa »

Żeby naprawdę rzucić palenie trzeba mieć dużą motywację i chęć walki ze starymi nawykami. Mojemu mężowi dopiero za drugim razem się udało. Na początku był pewien, że sobie poradzi sam, bez żadnych leków. Niestety złamał się i zrozumiał, że potrzebuje wsparcia. Kupiłam mu Recigar. W opakowaniu znajduje się pełna terapia. Dzięki tym tabletkom wyszedł z tego nałogu. Z dnia na dzień było coraz lepiej. Teraz nie pali już pół roku!!!
ósma

Re: Rzucenie palenia?

Post autor: ósma »

Martuuśkaa pisze: ↑12 mar 2021, 18:21 Żeby naprawdę rzucić palenie trzeba mieć dużą motywację i chęć walki ze starymi nawykami. Mojemu mężowi dopiero za drugim razem się udało. Na początku był pewien, że sobie poradzi sam, bez żadnych leków. Niestety złamał się i zrozumiał, że potrzebuje wsparcia. Kupiłam mu Recigar. W opakowaniu znajduje się pełna terapia. Dzięki tym tabletkom wyszedł z tego nałogu. Z dnia na dzień było coraz lepiej. Teraz nie pali już pół roku!!!
ja się właśnie zakupiłam dzisiaj recigar i od rana biorę, zapaliłam tylko 2 papierosy dziś więc jest sukces, oby tak dalej od koleżanki, która dzięki tym tabletkom rzuciła papierosy skutecznie
Mangą98

Re: Rzucenie palenia?

Post autor: Mangą98 »

[quote=natasza85 post_id=4312 time=1580473427 user_id=279]
Czy jest tutaj ktoś kto pokonał ten okropny nałóg?


Jak z każdym nałogiem, jest to sparwa psychiki i gotowości na zmianę. MIżna się wspomagać, ale pytanie czy jesteś gotowy/gotowa psychicznie na pozbycie się nałogu. Jeżeli nie, to i tak wrócisz - nawet po latach. Życzę jednak dużo siły i wytrwałości.
Tośka21

Re: Rzucenie palenia?

Post autor: Tośka21 »

To tak samo jak z każdym innym nałogiem. Jeśli wpadliście w niego na całego, to możę być Wam bardzo trudno z niego wyjść. Właśnie dlatego warto byłoby zastanowić się nad tym, jak duże wsparcie moglibyśćie otrzymać od specjalistów z Kliniki Psychomedic.pl. W https://psychomedic.online/ możęcie umówić się do nich na wizytę, więc warto skorzystać z tego już teraz.
Tomuś0

Re: Rzucenie palenia?

Post autor: Tomuś0 »

Bardzo dużo osób próbuje rzucić palenie ale nie każdemu to wychodzi. Dlatego też sporo osób zastanawia się jak poprawić sobie cere. Z tego co widziałem to na stronie https://klinikaotco.pl/artykuly/jak-pop ... y-palacza/ znajdziecie sporo informacji na ten temat.
Awatar użytkownika
Namir
Posty: 48
Rejestracja: 21 wrz 2019, 18:58

Re: Rzucenie palenia?

Post autor: Namir »

Czasem ciężko rzucić palenie, wiem coś o tym. Ja skończyłem z paleniem normalnych papierosów, ale palę teraz te elektroniczne. Są spoko bo nie zawierają tylu szkodliwych substancji, nie śmierdzą no i nie truję osób w swoim otoczeniu kiedy palę. Smaczne i bardzo aromatyczne liquidy do e-papierosa kupuję w sklepie https://dym.pl/. Mają tu mega wybór rozmaitych liquidów i premixów, z których można samodzielnie przygotować wkład do papierosa.

a-tacs fg t-shirt
ODPOWIEDZ