Wybór pralki

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Awatar użytkownika
Hybrina
Posty: 171
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:42

Wybór pralki

Post autor: Hybrina »

Przed nami wybór nowej pralki i zastanawiamy się nad odpowiednim modelem. Znajomi mówili że Pralka PerfectCare 600 z systemem SensiCare jest bardzo fajna. ktoś z was ma tą pralkę?
Awatar użytkownika
Weronika
Posty: 481
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:59

Re: Wybór pralki

Post autor: Weronika »

Nawet jeśli kupicie najlepszą pralkę do Waszego mieszkania, po jakimś okresie użytkowania może ona ulec awarii. Warto w takich sytuacjach wiedzieć, do kogo się zgłosić. Jeśli jesteście z Katowic, to polecam Wam ten serwis agd katowice. Możecie tam liczyć na błyskawiczną i bezproblemową naprawę sprzętu AGD ;) Na pewno będziecie zadowoleni ;)
Awatar użytkownika
ElizaiZosia89
Posty: 36
Rejestracja: 24 lut 2020, 21:42

Re: Wybór pralki

Post autor: ElizaiZosia89 »

Ja własnie szukam pralki o dużej ładowności i powiem wam, że nie wiem jaką wybrać. Słyszałam, że jest taka pralka, która ma ładowności 20 kilo ale nie wiem gdzie taką kupić.
Awatar użytkownika
radosna
Posty: 78
Rejestracja: 30 paź 2019, 20:20

Re: Wybór pralki

Post autor: radosna »

Polecicie mi jakąś pralkę tak do 1,5 tys? Nie wiem, jaką wybrać i czym w ogóle kierować się przy wyborze. Tutaj http://www.zareczona.pl/jaka-pralke-wybrac/ czytam sobie trochę, ale najchętniej wybrałabym jakiś model z polecenia.
ODPOWIEDZ