Apteka internetowa

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych, dobrego lekarza, informacji o zdrowym trybie życia. Podpowiadamy jak poradzić sobie z przeziębieniem, dzielimy się opiniami na temat lekarzy specjalistów.
Awatar użytkownika
storczyk
Posty: 45
Rejestracja: 07 sty 2020, 16:36

Apteka internetowa

Post autor: storczyk »

Z jakich aptek internetowych najchętniej korzystacie? Macie jakieś sprawdzone? Ja ostatnio trafiłam na taką ofertę: https://www.apteka-leki.pl/. W aptece można znaleźć leki bez recepty, suplementy diety, naturalne kosmetyki, produkty dla mam i kobiet w ciąży, jak i sprzęt medyczny, leki zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Myślę, że to ciekawa oferta. Macie jakieś zdanie w tej sprawie?
Awatar użytkownika
Whitey
Posty: 48
Rejestracja: 16 mar 2020, 21:28

Re: Apteka internetowa

Post autor: Whitey »

Nie zamawiałam jeszcze leków przez Internet ale w razie potrzeby warto wiedzieć gdzie. Dzięki za namiar:)
Awatar użytkownika
Alicja00
Posty: 53
Rejestracja: 22 gru 2019, 21:45

Re: Apteka internetowa

Post autor: Alicja00 »

Jestem chyba jednak zwolenniczką aptek stacjonarnych, dla tych co też wolą kupować stacjonarnie podrzucę stronkę https://olekach.pl/, gdzie wygodnie można wyszukać najbliższą aptekę i sprawdzić jej godziny otwarcia jak i odnaleźć te czynne całą dobę. Strona oferuje też ciekawe poradniki na temat dzieci, ciąży czy zdrowia. Warto sobie tutaj zerknąć
Awatar użytkownika
ropucha
Posty: 64
Rejestracja: 10 paź 2019, 13:29

Re: Apteka internetowa

Post autor: ropucha »

A mi się zdarza bardzo często kupowanie leków przez internet, zwłaszcza od kiedy chłopcy zaczęli uprawiać sporty. W takim przypadku bardzo łatwo o jakiekolwiek rany dlatego też zakupiłam jakiś czas temu octenisept na rany gdyż cieszy się on dobrymi opiniami a poza tym jest łatwy i szybki w aplikacji
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 359
Rejestracja: 14 sty 2020, 19:30

Re: Apteka internetowa

Post autor: Kamilla36 »

W mojej apteczce nigdy nie może zabraknąć Octeniseptu. Stosuję go naprawdę często szczególnie teraz, kiedy ma udowodnione badaniami działanie przeciw Covidowi. Jego działanie wirusobójcze, bakteriobójcze i grzybobójcze sprawdza się także między innymi przy odkażaniu ran.
ODPOWIEDZ