bolesna miesiączka

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych, dobrego lekarza, informacji o zdrowym trybie życia. Podpowiadamy jak poradzić sobie z przeziębieniem, dzielimy się opiniami na temat lekarzy specjalistów.
Awatar użytkownika
beatta
Posty: 26
Rejestracja: 14 lut 2020, 9:44

bolesna miesiączka

Post autor: beatta »

co miesiąc przez 2 dni umieram, już chyhba większość leków z apteki przetestowałam :( nic nie działa tak żebym miała przez kilka godzin spokój
Awatar użytkownika
longina
Posty: 5
Rejestracja: 15 maja 2020, 10:34

Re: bolesna miesiączka

Post autor: longina »

nie wiem czy testowałaś vemonis femi, ale dla mnie to najlepsze i na pewno najmnocniejsze tabletki jakie można dostać bez recepty w aptece, masz działaie dwa w jednym, czyli i przeciwbólowe i rozkurczowe, ja je zawsze biorę w te dni
Awatar użytkownika
sniezka
Posty: 101
Rejestracja: 30 lis 2019, 10:33

Re: bolesna miesiączka

Post autor: sniezka »

jesli masz az tak bolesne miesiaczki ze ,,umierasz'' to chyba nie jest to normalne, wiem, bo mialam podobnie. Warto sie przebadac pod kątem endometriozy, w szpitalu Medicover robią sonovaginografie, to jedno z podstawowych badan:)
Awatar użytkownika
goldenret13
Posty: 15
Rejestracja: 26 kwie 2019, 15:45

Re: bolesna miesiączka

Post autor: goldenret13 »

Ja po miesiączce mam zawsze bolesne pieczenie pochwy. Pytając ginekologa czemu piecze mnie pochwa ten powiedział, że mam poważne zakażenie i gdybym nie powiedziała byłoby ze mną źle. Przepisał mi skuteczne leki. Jeżeli też masz pieczenie to skontaktuj się z lekarzem szybko

obżeranie się
Awatar użytkownika
looser
Posty: 94
Rejestracja: 24 mar 2019, 11:22

Re: bolesna miesiączka

Post autor: looser »

Ogólnie to ja rzadko miewałam problemy z miesiączkami, ale kiedy pojawiały się podczas niej upławy z pochwy , to owszem, bywały dni, kiedy po prostu nie mogłam wytrzymać. No, ale teraz to już jestem w ciąży i przez 9 miesięcy będę miała spokój. Muszę tylko uważać na różnego rodzaju infekcje.
Awatar użytkownika
martyska790
Posty: 6
Rejestracja: 11 lip 2020, 10:09

Re: bolesna miesiączka

Post autor: martyska790 »

Może czas najwyższy znaleźć dobrego ginekologa, który się Tobą zajmie od A do Z, przebada i postawi odpowiednią diagnozę?
Moje życie osobiście zmieniło się jak postanowiłam zainwestować w Medipakiet. Teraz uważam, że mój ginekolog po prostu uratował mi jakość mojego życia :)
Awatar użytkownika
stokrotka
Posty: 177
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:12

Re: bolesna miesiączka

Post autor: stokrotka »

Dokładnie! Bo takie takie lekceważenie objawów bywa niebezpieczne, a co jeśli to endometrioza?? Ja tak robiłam a teraz mam problem bo choroba jest już mocno zaawansowana i czeka mnie skomplikowany zabieg w szpitalu medicover z użyciem plazmy argonowej
Awatar użytkownika
caryca
Posty: 150
Rejestracja: 27 cze 2019, 16:52

Re: bolesna miesiączka

Post autor: caryca »

Tak, to może być poważny problem i rzeczywiście lepiej go nie lekceważyć ale u mnie bolesne miesiączki zniknęły odkąd zaczełam stosować tabletki vines a wiadomo że hormonalna antykoncepcja łagodzi te dolegliwości
ODPOWIEDZ