Ciągłe przygnębienie

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych, dobrego lekarza, informacji o zdrowym trybie życia. Podpowiadamy jak poradzić sobie z przeziębieniem, dzielimy się opiniami na temat lekarzy specjalistów.
Awatar użytkownika
andrea_83
Posty: 22
Rejestracja: 09 kwie 2019, 2:09

Ciągłe przygnębienie

Post autor: andrea_83 »

Cześć, tak się zastanawiam ostatnio co mi dolega.. Ciągle czuje się przygnębiona, taka totalnie bez energii. Dużo myślałam o przyczynach tego stanu rzeczy, czy brakuje mi jakiś minerałów, czy to kwestia końca lata.. Miał ktoś z Was coś podobnego?
Awatar użytkownika
Bernadeta1980
Posty: 5
Rejestracja: 02 lip 2019, 6:21

Re: Ciągłe przygnębienie

Post autor: Bernadeta1980 »

Może faktycznie przesilenie :) czasem tak po prostu jest i to mija
Awatar użytkownika
selena
Posty: 5
Rejestracja: 09 kwie 2019, 13:57

Re: Ciągłe przygnębienie

Post autor: selena »

No a czasem nie mija... Jeżeli taki nastrój będzie utrzymywał sie przez dłuższy czas, to lepiej pogadaj z psychologiem. To może być nawet depresja.
Awatar użytkownika
andrea_83
Posty: 22
Rejestracja: 09 kwie 2019, 2:09

Re: Ciągłe przygnębienie

Post autor: andrea_83 »

Myślisz, że to moze być aż tak poważne...? Sama nie wiem... Ale jakby coś, to znasz może jakiegoś psychologa? Jakąś poradnię, gdzie mogłabym się zgłosić?

borelioza objawy skórne zdjęcia
Awatar użytkownika
Sabrina
Posty: 16
Rejestracja: 01 lip 2019, 7:26

Re: Ciągłe przygnębienie

Post autor: Sabrina »

Rzeczywiście takich objawów nie można bagatelizować. Ja byłam kiedyś w Poradni Salomon w Łodzi. Tam są bardzo dobrzy specjaliści, pełni empatii. Nawet jak nie jesteś pewna czy to coś poważniejszego, to możesz wybrać się tam po prostu na konsultacje.
Awatar użytkownika
andrea_83
Posty: 22
Rejestracja: 09 kwie 2019, 2:09

Re: Ciągłe przygnębienie

Post autor: andrea_83 »

Bardzo Ci dziękuję, to bedzie rozsądne wyjście.
Awatar użytkownika
Ereks
Posty: 163
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:37

Re: Ciągłe przygnębienie

Post autor: Ereks »

Występuje to u coraz większej ilości osób, dlatego warto zastanowić się co to powoduje i czy wiemy jak się za to odpowiednio zabrać. Ze swojej strony polecam odwiedzić https://altermag.pl/ ponieważ znajdziecie u nich szereg wskazówek oraz artykułów odnośnie depresji i złego samopoczucia, może one będą w stanie Ci konkretnie pomóc. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
mucia
Posty: 6
Rejestracja: 09 wrz 2019, 11:21

Re: Ciągłe przygnębienie

Post autor: mucia »

Może warto porozmawiać ze specjalistą? Być może dietetyk pomoże lub dobry plan treningowy? Jeśli mieszkasz we Wrocławiu lub okolicach to wiem, że w Rymkiewicz System mogłabyś znaleźć wsparcie. Może jet to tylko kwestia podejścia do niektórych spraw lub wystarczy zmienic dietę. Sprawdź sobei w chwili wolnej wydaje mi sieze znajdziesz coś dla siebie.
piórko

Re: Ciągłe przygnębienie

Post autor: piórko »

Może skonsultuj się z psychologiem? :/ Wiem, jak takie samopoczucie może utrudniać normalne funkcjonowanie i może z czasem doprowadzić Cię do depresji. Ja nie mogąc sobie poradzić ze swoimi problemami udałam się z polecenia siostry do Psychomedica w Łodzi (tu masz do nich nr 42 644 44 44) i terapia dopiero pomogła mi wrócić do normalności.
Awatar użytkownika
MAYA
Posty: 122
Rejestracja: 27 wrz 2019, 8:54

Re: Ciągłe przygnębienie

Post autor: MAYA »

Takie zachowanie może być przejawem pojawiania się depresji, a ta z kolei jest czymś, czego zdecydowanie nie wolno lekceważyć. Na stronie https://www.psyche-balans.pl/czym-sie-z ... -i-lekowe/ można poczytać o leczeniu takich zaburzeń. Warto zwrócić się o pomoc do odpowiednich specjalistów.
Ireną

Re: Ciągłe przygnębienie

Post autor: Ireną »

A spróbuj sobie zastosować płyn DMSO https://www.izdrowiej.pl/dmso-plyn badania wykazują ze może przywracać równowagę psychiczną, ponieważ działa przeciwpsychotycznie i przeciwlękowo. To jest produkt zupełnie naturalny więc nie trzeba mieć żadnych obaw co do jego stosowania.
Aśka

Re: Ciągłe przygnębienie

Post autor: Aśka »

andrea_83 pisze: ↑09 wrz 2019, 0:24 Cześć, tak się zastanawiam ostatnio co mi dolega.. Ciągle czuje się przygnębiona, taka totalnie bez energii. Dużo myślałam o przyczynach tego stanu rzeczy, czy brakuje mi jakiś minerałów, czy to kwestia końca lata.. Miał ktoś z Was coś podobnego?
Bardzo możliwe że zmagasz się z depresją. Poczytaj sobie o depresji na blogu Wetalk, tam znajdziesz wiele cennych porad jak sobie z tym radzić

UWAGA!! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG
ODPOWIEDZ