Kupujecie leki online?

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych, dobrego lekarza, informacji o zdrowym trybie życia. Podpowiadamy jak poradzić sobie z przeziębieniem, dzielimy się opiniami na temat lekarzy specjalistów.
Awatar użytkownika
storczyk
Posty: 45
Rejestracja: 07 sty 2020, 16:36

Kupujecie leki online?

Post autor: storczyk »

Myślę, że dobrą opcją są apteki i sklepy online. Na przykład ciekawą ofertę znalazłam tu: https://www.apteka-leki.pl/ Można tam zamówić różne leki dostępne w trudnej sytuacji. Myślę, że to dobra opcja, ponieważ nie wymaga wychodzenia z domu i narażania swojego zdrowia. A wy jak kupujecie leki online? A jakie jest wasze zdanie w tej sprawie?
Awatar użytkownika
yataa
Posty: 102
Rejestracja: 19 wrz 2019, 18:43

Re: Kupujecie leki online?

Post autor: yataa »

No jasne, że tak. Szczególnie biorąc pod uwagę to co się aktualnie dzieje - im mniej wychodzenia z domu tym lepiej. Ja leki już od dawna kupuję tylko w aptekach internetowych. Jeśli chodzi o to co ląduje w moim koszyku najczęściej to na chwilę obecną jest to octenispet. Idealny do odkażania skóry a nawet powierzchni. Niedrogi, wydajny i skuteczny moim zdaniem element obowiązkowy w każdej apteczce.
Awatar użytkownika
irka
Posty: 79
Rejestracja: 13 gru 2019, 17:00

Re: Kupujecie leki online?

Post autor: irka »

O tak, octenisept muszę mieć w domu zawsze bo i dla dzieci na jakieś zadrapania i dla siebie na infekcje intymne na przykład. W sieci wychodzi taniej jak się zamówi, chociaż ten lek ogólnie jest wydajny i można spokojnie kupować w aptece bo cena jest rozsądna. jak na tyle zastosowań to jeden z lepszych leków z apteki.
ODPOWIEDZ