Lekarz specjalista na już

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych, dobrego lekarza, informacji o zdrowym trybie życia. Podpowiadamy jak poradzić sobie z przeziębieniem, dzielimy się opiniami na temat lekarzy specjalistów.
Awatar użytkownika
Gustawa_92
Posty: 1
Rejestracja: 13 lut 2020, 5:47

Lekarz specjalista na już

Post autor: Gustawa_92 »

Witam. Poszukuję lekarza laryngologa w Aleksandrowie Łódzkim, interesują mnie jak najkrótsze terminy.
Awatar użytkownika
semira
Posty: 1
Rejestracja: 16 gru 2019, 14:00

Re: Lekarz specjalista na już

Post autor: semira »

Ja chodzę do Vitamedu, zwykle nie ma tam zbyt długiego oczekiwania na wizytę u specjalisty, a mają dobrych lekarzy. Spróbuj, polecam.
Awatar użytkownika
Agnieszka4545
Posty: 22
Rejestracja: 25 mar 2020, 18:06

Re: Lekarz specjalista na już

Post autor: Agnieszka4545 »

Bardzo dobra Pani doktor, która przyjmuje w gabinecie Prima Med, a którą chciałabym polecić w Krakowie, to Weronika Pac
Awatar użytkownika
marmaj77
Posty: 107
Rejestracja: 09 kwie 2020, 21:59

Re: Lekarz specjalista na już

Post autor: marmaj77 »

Ja chodzę do Medis w Katowicach. Na już to doradzam usługi komercyjne, https://www.medis.pl/uslugi/uslugi-komercyjne a tak to mają też część specjalistów w ramach NFZ. Bardzo dobrze oceniam tę przychodnię, maja dobrych lekarzy no i nawet w ramach NFZ na wizytę u lekarza rodzinnego nie czekam jakoś długo.
Awatar użytkownika
alik
Posty: 94
Rejestracja: 09 lip 2019, 12:52

Re: Lekarz specjalista na już

Post autor: alik »

Wiecie co? Jak zachodzi potrzeba szybkiej konsultacji, to zamawiam lekarza na wizytę domową. W Krakowie polecam specjalistów z https://lekarze-krakow.com.pl/ . Jak do tej pory korzystałam z ich internisty, a dla mamy zamawiałam kardiologa. Jestem bardzo zadowolona z takiej usługi.
Awatar użytkownika
eleonor34
Posty: 81
Rejestracja: 15 paź 2019, 12:40

Re: Lekarz specjalista na już

Post autor: eleonor34 »

Jeśli ktoś potrzebuje dobrej rehabilitacji to Kriosonik ma świetnych specjalistów.Bardzo dobry sprzęt do rehabilitacji. Warto skorzystac z ich usług.
Kaśka

Re: Lekarz specjalista na już

Post autor: Kaśka »

Ja dobrego specjalistę mogę polecić na pewno w Centrum medycznym Gocław https://cmp.med.pl/cmp-goclaw/internista/ jako interniste i nie tylko. Warto czasem szukać takich ciekawych ofert i wykwalifikowanej kadry lekarzy, aby dowiedzieć się wreszcie co nam dolega tak naprawdę.
Sławek

Re: Lekarz specjalista na już

Post autor: Sławek »

Jasne, że tak. Przecież dzisiaj jesteście w stanie o wiele skuteczniej zorganizować odpowiednie wsparcie dla siebie chociażby poprzez dobór miejsc, z których będziecie korzystali. Wiem, że dobrym wyborem dla Was może być to, byście odpowiednich lekarzy poszukali w https://lekarzebezkolejki.pl//lekarz-me ... y/warszawa więc skorzystajcie z tego już w tym momencie.
Awatar użytkownika
kokielka
Posty: 80
Rejestracja: 20 cze 2019, 8:25

Re: Lekarz specjalista na już

Post autor: kokielka »

Mam nadzieję, że udało Ci się znaleźć odpowiedniego lekarza i to szybko. U mnie jak potrzebowałam skontaktować się z urologiem to wiedziałam, że najlepszym wyborem będzie umówienie się na wizytę do szpitalu Mazovia. Dzięki wykwalifikowanej kadrze i nowoczesnemu sprzętowi wiedziałam że będę w najlepszych rękach.
Awatar użytkownika
Bellana
Posty: 82
Rejestracja: 13 sie 2019, 19:29

Re: Lekarz specjalista na już

Post autor: Bellana »

Jak ktoś z okolic Torunia to warto zajrzeć do przychodni Nasz Lekarz ,tam maja mnóstwo specjalistów. Oczywiście trzeba wpierw zadzwonić, takie są wymogi teraz przy pandemii ale bez problemu umówią wizytę
któż

Re: Lekarz specjalista na już

Post autor: któż »

Rehabilitacja dla człowieka jest czymś naprawdę bardzo ważny, ponieważ dzięki niej można powrócić do danej sprawności lub częściowej. Wszystko w zależności od problemu, jaki zaistniał etc. Najważniejsze jest to, aby wybrać jak najlepszą placówkę. Według mnie w Centrum Medycznym Gamma w Warszawie znajdziecie fachową pomoc. Mają oni najlepszych specjalistów oraz wysokiej klasy sprzęty do rehabilitacji. Poważnie podchodzą również do tematu obecnej pandemii i stosują się do wszystkich zasad, jakie aktualnie obowiązują.
alicja249ź

Re: Lekarz specjalista na już

Post autor: alicja249ź »

Cześć. Na początku polecam Ci wykonać bardzo dobre badania laboratoryjne w domu
. Firma dojeżdża do Ciebie szybko i sprawnie. Ceny są naprawde atrakcyjne. A znajdziesz tam dla siebie każdego specjalisty jakiego potrzebujesz. Więc szczerze polecam. Pozdrawiam ;)
Jędza

Re: Lekarz specjalista na już

Post autor: Jędza »

Jeśli ktoś by potrzebował dobrego gabinetu USG w Warszawie to dobrym rozwiązaniem jest https://www.gabinetusg.com.pl/ To prywatna przychodnia zatrudniająca świetnych specjalistów a gabinety USG są bardzo dobrze wyposażone. Wykonują USG ortopedyczne, jamy brzusznej, piersi, serca itp. Są też badania USG dla dzieci więc masz wszystko w jednym miejscu w atrakcyjnej cenie.
Mirenka Tuśko

Re: Lekarz specjalista na już

Post autor: Mirenka Tuśko »

Ostatnio potrzebowałam pilnej wizyty u dermatologa. Udało mi się zapisać za pomocą aplikacja do umawiania wizyt. Mogłam d razu zobaczyć dostępne terminy i wybrać najbardziej odpowiednią dla mnie godzinę. Niestety nie mogła to być tele-porada, ale i tak fajnie , bo czekałam tylko około tygodnia.
Dariusz Sałata

Re: Lekarz specjalista na już

Post autor: Dariusz Sałata »

U specjalisty do którego chodzę, także można się zapisać przez taki program. Chodzę do fizjoterapeuty od ponad roku i tam do rejestracji służy kalendarz fizjoterapeutyczny. Zazwyczaj umawiam się od razu po odbytej wizycie, gdyż jest najwięcej wolnych terminów. Najbardziej mi pasują wtorki i godziny popołudniowe.
miłoszz

Re: Lekarz specjalista na już

Post autor: miłoszz »

Jeśli szukasz specjalisty na już to mogę polecić ci kontakt z lekarze online . Tutaj nie trzeba czekać miesiącami na wizytę, czy stać długo w kolejce by zapisać się na jakiś termin. Wszystko załatwisz przez telefon i to w bardzo dobrej cenie. ;)pozdrawiam
kariśka

Re: Lekarz specjalista na już

Post autor: kariśka »

Gdyby ktoś z Was szukał na już lekarza medycyny pracy to zdecydowanie polecam zgłosić się do przychodni Medivita w Warszawie. Najlepsze jest to, ze nie trzeba jechać nawet na miejsce na Mokotów, możliwa jest też konsultacja online :) bardzo sprawna, pomocna i sympatyczna obsługa to duży atut tej przychodni :)
miłka

Re: Lekarz specjalista na już

Post autor: miłka »

Potrzebowałam dobrego ginekologa, specjalisty od endometriozy ale na szczęście trafiłam na bardzo dobrych ginekologów w szpitalu medicover, zostałam tam skierowana z podejrzeniem endometriozy i lekarze bardzo troskliwie się mną zajeli, jestem już po innowacyjnym zabiegu przeprowadzonym w asyście robota da vinci
Piotrówska

Re: Lekarz specjalista na już

Post autor: Piotrówska »

Gustawa_92 pisze: ↑03 kwie 2020, 23:08 Witam. Poszukuję lekarza laryngologa w Aleksandrowie Łódzkim, interesują mnie jak najkrótsze terminy.
Wydaje mi się, że tak na już to ciężko o termin wolny, ale wg mnie powinnaś obdzwonić po prostu przychodnie i poradnie laryngologiczne i zaklepywać termin jak tylko jest jakiś wolny.
Czasem się udaje wstrzelić w jakieś okienko, więc warto próbować.

Możesz też zapisać się z dnia na dzień na konsultację online u jakiegokolwiek z dobrych laryngologów w Polsce, którzy taką opcję mają. Widziałam, że dużo osób korzysta z bazy telemedi, tu https://kataloglekarzy.telemedi.com/specjalizacja
i tam jest specjalizacja taka, wybierasz, sprawdzasz lekarzy po opiniach, umawiasz się, płacisz i masz super szybko.
MagdaŻ1234

Re: Lekarz specjalista na już

Post autor: MagdaŻ1234 »

Warto pamiętać o regularnych badaniach w zakresie medycyny pracy. Wszystkie niezbędne pracownikom badania w tym wydanie książeczki pracowniczej możemy uzyskać w zakładzie opieki zdrowotnej Jastrzębie-Zdrój https://www.medykan.com.pl/oferta/porad ... cyny-pracy. Ja chodzę tam regularnie i znam ten ośrodek dość dobrze i naprawdę mają bardzo dobre podejście do pacjenta. Badania można zrobić szybko i sprawnie bez czekania w kolejkach.
ODPOWIEDZ