Obliczanie daty miesiączki

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych, dobrego lekarza, informacji o zdrowym trybie życia. Podpowiadamy jak poradzić sobie z przeziębieniem, dzielimy się opiniami na temat lekarzy specjalistów.
Awatar użytkownika
Hybrina
Posty: 171
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:42

Obliczanie daty miesiączki

Post autor: Hybrina »

W jaki sposób wy obliczacie kiedy pojawi sie kolejna miesiączka ? Jeszcze nie do konca wiem jak mam to wszystko kontrolować a na wakacjach lepiej nie być bardzo zaskoczoną.W tym artykule https://nastolatki.myob.pl/jak-obliczyc ... miesiaczki , fajnie wszystko objaśnili wy też z takich metod korzystacie?
Awatar użytkownika
Agnieszka4545
Posty: 22
Rejestracja: 25 mar 2020, 18:06

Re: Obliczanie daty miesiączki

Post autor: Agnieszka4545 »

Moja córka ma 16 lat i odkad dostała pierwszą miesiączkę to przechodzi ją z okropnymi bólami. Zapisałam ją na zajęcia z osteopatii w klnice Rehaortopedica w Krakowie i bardzo jej to pomaga , ból jest mniejszy i miesiączkę przechodzi łagodniej
Awatar użytkownika
hiciol
Posty: 79
Rejestracja: 28 maja 2019, 16:50

Re: Obliczanie daty miesiączki

Post autor: hiciol »

Mi tam nigdy obliczanie miesiączki nie wychodziło bo miałam bardzo nieregularną i potrafiła nie raz mnie zaskoczyć. Ale biorę od pewnego czasu pigułki belara (antykoncepcyjne) i one wyregulowały mój cykl. Teraz to wszystko jest jak w zegarku
wiśnia

Re: Obliczanie daty miesiączki

Post autor: wiśnia »

ja zawsze wiem bo mam wcześniej okropne bóle, jest nie do zniesienia na kilka dni przed więc nie trudno mi zgadnac
Awatar użytkownika
stokrotka
Posty: 177
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:12

Re: Obliczanie daty miesiączki

Post autor: stokrotka »

Ból brzucha u kobiety zwłaszcza w czasie okresu albo podczas seksu to może być też endometrioza, a możesz się zdiagnozować w szpitalu medicover, ja tam byłam i jestem pacjentką dr Jacko, gdyby nie ona do dziś męczyłabym się z tym niepotrzebnie
ODPOWIEDZ