preparaty z Pharmovit. warto kupić ?

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych, dobrego lekarza, informacji o zdrowym trybie życia. Podpowiadamy jak poradzić sobie z przeziębieniem, dzielimy się opiniami na temat lekarzy specjalistów.
wiśka

preparaty z Pharmovit. warto kupić ?

Post autor: wiśka »

cześć :) czy ktoś z Was przyjmuje na co dzień witaminy czy jakieś konkretne suplementy? co sądzicie o tych produktach z Pharmovit? zależy mi przede wszystkim na naturalnym składzie a czytałam gdzieś, ze tu taki jest :) będę wdzięczna za pomoc i podzielenie się Waszymi doświadczeniami :)
Olguśka

Re: preparaty z Pharmovit. warto kupić ?

Post autor: Olguśka »

znam te produkty i polecam jak najbardziej :) wiadomo, ze nie ograniczam się tylko do zakupów produktów tej marki ale mam od nich kilka sprawdzonych perełek jak np witamina C w płynie ( dla dzieci głównie kupuje ), witamina D czy preparat na lepszą kondycję włosów i skóry ( taki pomarańczowy w płynie). ekstra działają a do tego nie są drogie.
żaanka

Re: preparaty z Pharmovit. warto kupić ?

Post autor: żaanka »

potwierdzam te ich suple w płynie są świetne ) ja kupuje je dla siebie, meża ale też dla naszych rodziców. Jesli chodzi o skład to porównując z innymi jest rzeczywiście czysty, bez jakiś zbędnych wypełniaczy czy chemii. ja zwykle kupuje je w ich sklepie internetowym ale widziałam, ze sa też dostepne w sklepach zielarskich.
wiśka

Re: preparaty z Pharmovit. warto kupić ?

Post autor: wiśka »

dzięki, na Was jak zwykle można liczyć :) ja też mam u siebie w pobliskim zielarskim punkcie ich produkty ale jednak ta oferta jest tu dośc ograniczona więc pewnie zaszaleje na zakupach w e-sklepie :) już nawet wstępną listę zakupów mam zrobioną :) odezwę się za jakiś czas jak już wszystko do mnie dotrze :)
żaanka

Re: preparaty z Pharmovit. warto kupić ?

Post autor: żaanka »

wiśka pisze: ↑31 maja 2021, 10:15 dzięki, na Was jak zwykle można liczyć :) ja też mam u siebie w pobliskim zielarskim punkcie ich produkty ale jednak ta oferta jest tu dośc ograniczona więc pewnie zaszaleje na zakupach w e-sklepie :) już nawet wstępną listę zakupów mam zrobioną :) odezwę się za jakiś czas jak już wszystko do mnie dotrze :)
na pewno będziesz zadowolona :) daj znać co tam sobie kupiłaś i jak idzie suplementacja :) ja też ostatnio uzupełniałam zapasy, kupiłam też zestawy witamin dla rodziców i coś na wzmocnienie stawów dla babci :)
wiśka

Re: preparaty z Pharmovit. warto kupić ?

Post autor: wiśka »

żaanka pisze: ↑15 cze 2021, 10:51
wiśka pisze: ↑31 maja 2021, 10:15 dzięki, na Was jak zwykle można liczyć :) ja też mam u siebie w pobliskim zielarskim punkcie ich produkty ale jednak ta oferta jest tu dośc ograniczona więc pewnie zaszaleje na zakupach w e-sklepie :) już nawet wstępną listę zakupów mam zrobioną :) odezwę się za jakiś czas jak już wszystko do mnie dotrze :)
na pewno będziesz zadowolona :) daj znać co tam sobie kupiłaś i jak idzie suplementacja :) ja też ostatnio uzupełniałam zapasy, kupiłam też zestawy witamin dla rodziców i coś na wzmocnienie stawów dla babci :)

wiesz co na początek wzięłam zestaw podstawowych witamin, ashwagandhe, preparat w płynie na wzmocnienie włosów, skóry i paznokci i kolagen ( też płynny). od kilku dni biore je regularnie i jest fajnie :)
żaanka

Re: preparaty z Pharmovit. warto kupić ?

Post autor: żaanka »

wiśka pisze: ↑28 cze 2021, 8:50
żaanka pisze: ↑15 cze 2021, 10:51
wiśka pisze: ↑31 maja 2021, 10:15 dzięki, na Was jak zwykle można liczyć :) ja też mam u siebie w pobliskim zielarskim punkcie ich produkty ale jednak ta oferta jest tu dośc ograniczona więc pewnie zaszaleje na zakupach w e-sklepie :) już nawet wstępną listę zakupów mam zrobioną :) odezwę się za jakiś czas jak już wszystko do mnie dotrze :)
na pewno będziesz zadowolona :) daj znać co tam sobie kupiłaś i jak idzie suplementacja :) ja też ostatnio uzupełniałam zapasy, kupiłam też zestawy witamin dla rodziców i coś na wzmocnienie stawów dla babci :)

wiesz co na początek wzięłam zestaw podstawowych witamin, ashwagandhe, preparat w płynie na wzmocnienie włosów, skóry i paznokci i kolagen ( też płynny). od kilku dni biore je regularnie i jest fajnie :)
świetny wybór, jestem pewna, ze będziesz zachwycona efektami :) ja też ostatnio uzupełniałam zapasy i kupiłam też kilka nowości, na przykład na lepszy sen czy oczyszczenie organizmu.
wiśka

Re: preparaty z Pharmovit. warto kupić ?

Post autor: wiśka »

żaanka pisze: ↑28 lip 2021, 13:40
wiśka pisze: ↑28 cze 2021, 8:50
żaanka pisze: ↑15 cze 2021, 10:51

na pewno będziesz zadowolona :) daj znać co tam sobie kupiłaś i jak idzie suplementacja :) ja też ostatnio uzupełniałam zapasy, kupiłam też zestawy witamin dla rodziców i coś na wzmocnienie stawów dla babci :)

wiesz co na początek wzięłam zestaw podstawowych witamin, ashwagandhe, preparat w płynie na wzmocnienie włosów, skóry i paznokci i kolagen ( też płynny). od kilku dni biore je regularnie i jest fajnie :)
świetny wybór, jestem pewna, ze będziesz zachwycona efektami :) ja też ostatnio uzupełniałam zapasy i kupiłam też kilka nowości, na przykład na lepszy sen czy oczyszczenie organizmu.
Przyznam szczerze, ze jestem dobrej mysli bo zestaw produktów jest naprawdę fajnie dobrany. teraz tylko trzeba uzbroić się w cierpliwość i zadbac o systematyczność :)
żaanka

Re: preparaty z Pharmovit. warto kupić ?

Post autor: żaanka »

wiśka pisze: ↑29 lip 2021, 13:29
żaanka pisze: ↑28 lip 2021, 13:40
wiśka pisze: ↑28 cze 2021, 8:50


wiesz co na początek wzięłam zestaw podstawowych witamin, ashwagandhe, preparat w płynie na wzmocnienie włosów, skóry i paznokci i kolagen ( też płynny). od kilku dni biore je regularnie i jest fajnie :)
świetny wybór, jestem pewna, ze będziesz zachwycona efektami :) ja też ostatnio uzupełniałam zapasy i kupiłam też kilka nowości, na przykład na lepszy sen czy oczyszczenie organizmu.
Przyznam szczerze, ze jestem dobrej mysli bo zestaw produktów jest naprawdę fajnie dobrany. teraz tylko trzeba uzbroić się w cierpliwość i zadbac o systematyczność :)
oj tak systematyczność to podstawa :) ja sama miałam z tym kiedyś spory problem ale jak zobaczyłam pierwsze efekty to od razu miałam wiecej motywacji :)
Julita Kawa

Re: preparaty z Pharmovit. warto kupić ?

Post autor: Julita Kawa »

A mi jakoś nie bardzo pomagały medykamenty na problemy z bezsennością. Po prostu mój organizm nie chciał podjąć współpracy i mimo łykania naprawdę różnych leków i ziołowych też, i takich na receptę.. no nic nie działało. Powiem Wam, że okrutnie się męczyłam. Ale udało się przezwyciężyć problem. Jeśli macie to samo, to może warto przyglądnąć się swojej aktywności w ciągu doby i poszukać metod na wyciszenie przed snem. U mnie pomogło. Jako inspirację do poszukiwań mogę polecić artykuł https://melatonina.pl/akademia-snu/rytm ... m-poradnik.
ODPOWIEDZ