Zabiegi chirurgiczne dla urody

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych, dobrego lekarza, informacji o zdrowym trybie życia. Podpowiadamy jak poradzić sobie z przeziębieniem, dzielimy się opiniami na temat lekarzy specjalistów.
Awatar użytkownika
farida
Posty: 1
Rejestracja: 27 lut 2021, 9:01

Zabiegi chirurgiczne dla urody

Post autor: farida »

Witajcie. Zdecydowalibyście się na jakieś zabiegi chirurgiczne w celu poprawy urody? Mnie interesuje na ten moment chirurgia plastyczna piersi. a konkretnie lipomodeling. Nie da się ukryć, że się bardzo stresuję, ale czuję, że taki zabieg mógłby mi dodać pewności siebie. Dlaczego z kolei wy się na nie decydujecie?
Foń

Re: Zabiegi chirurgiczne dla urody

Post autor: Foń »

Nie ma nic zlego w robieniu zabiegów chirurgicznych. Sama jestem po takim i naprawdę, jak ktoś nie wie że był wykonywany to się nie zorientuje. Kwestia bardzo dobrego chirurga. Ja robiłam u doktor żukowskiej z Lodzi. Bardzo dobra specjalistka i jak robić to tylko u takich
dokładnie

Re: Zabiegi chirurgiczne dla urody

Post autor: dokładnie »

No ja miałam powiększane piersi z wykorzystaniem własnego tłuszczu i powiem szczerze, że jestem zadowolona efektem :). Operację wykonał chirurg Michał Knakiewicz http://knackclinic.com/zabiegi/lipotransfer/ z Knack Clinic we Wrocławiu, którego serdecznie polecam. To świetny specjalista, który zna się na wykonywanej pracy, tłuszcz pobrał mi podczas tego samego zabiegu, co doceniam, bo wszystko poszło za jednym razem. Efekt jest boski, jestem zachwycona, jak wyszło, piersi są idealne, w końcu mam pełną miseczkę, no i zostały ładnie wymodelowane.
sankń

Re: Zabiegi chirurgiczne dla urody

Post autor: sankń »

Miałam operowane uszy i teraz wyglądam o wiele lepiej. Zabieg wykonał chirurg Łątkowski z kliniki w Polanicy-Zdroju, spisał się świetnie. To rzetelny specjalista, ma szeroki zakres usług i bogate doświadczenie. Dzięki niemu nie mam już odstających uszu, wciąż wyglądają naturalnie, ale po prostu są bliżej mojej głowy, a ja sama ze sobą czuję się, lepiej. Chirurg wykonał kawał dobrej roboty, jest profesjonalny, ale także bardzo sympatyczny, polecam.
Leticia

Re: Zabiegi chirurgiczne dla urody

Post autor: Leticia »

Ja jestem po operacji plastycznej krzywej przegrody nosowej. Z jednej strony musiałam ją zrobić ze względów zdrowotnych, ale nie ukrywam, że ze względów estetycznych również :) Zdecydowałam się na świetnego chirurga, dr Annę Olender https://drolender.pl jeśli planujecie taką operację, polecam właśnie jej klinikę w Żarkach Letnisko.
ODPOWIEDZ