Zaopatrzenie przychodni

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych, dobrego lekarza, informacji o zdrowym trybie życia. Podpowiadamy jak poradzić sobie z przeziębieniem, dzielimy się opiniami na temat lekarzy specjalistów.
Awatar użytkownika
Barnaba_94
Posty: 47
Rejestracja: 28 lip 2019, 19:07

Zaopatrzenie przychodni

Post autor: Barnaba_94 »

Cześć! Poszukuję rekomendowanego sklepu, gdzie zakupię dobrej jakości akcesoria medyczne do przychodni. Zależy mi także na cewnikach urologicznych. Wiecie może gdzie kupię taki sprzęt?

biurka białe
Awatar użytkownika
Andrea
Posty: 40
Rejestracja: 15 cze 2019, 11:40

Re: Zaopatrzenie przychodni

Post autor: Andrea »

Z tego co wiem to wiele przychodni zaopatruje się w sklepie medycznym asinos. Myślę, że powinieneś zapoznać się z jego ofertą. Zobaczysz czy znajdziesz to, czego potrzebujesz.
Awatar użytkownika
Kacper
Posty: 22
Rejestracja: 12 wrz 2019, 23:34

Re: Zaopatrzenie przychodni

Post autor: Kacper »

Asinos to dobrze wyposażony sklep medyczny. Jak najbardziej warto robić tam zakupy – wszystko co potrzebne w jednym miejscu. 
Awatar użytkownika
Gabriele
Posty: 118
Rejestracja: 18 cze 2019, 12:02

Re: Zaopatrzenie przychodni

Post autor: Gabriele »

Ciężko będzie Ci doradzić. Jest to bardzo specjalistyczny temat.
Miliardy ludzi przychodzą na ten świat i z niego odchodzą - mówi - Ale nigdy nie będzie drugiej takiej jak ty.
Awatar użytkownika
Kropkanadi
Posty: 66
Rejestracja: 23 wrz 2019, 10:51

Re: Zaopatrzenie przychodni

Post autor: Kropkanadi »

Wyposażanie placówki medycznej to wielkie wyzwanie. Przede wszystkim przy tego typu inwestycjach trzeba postawić na sprawdzonego dostawcę sprzętów medycznych. Bardzo duży wybór urządzeń medycznych oraz rehabilitacyjnych znajdziecie w ofercie hurtowni Bardomed https://www.bardomed.pl/20-aparaty-do-magnetoterapii . Tu możecie zamówić sprzęty wysokiej klasy. Firma poza sprzedażą zajmuje się także produkcją urządzeń medycznych co sprawia, że oferują klientom najlepsze rozwiązania.
Awatar użytkownika
Whitey
Posty: 48
Rejestracja: 16 mar 2020, 21:28

Re: Zaopatrzenie przychodni

Post autor: Whitey »

Jeśli chcesz dobrze i nowocześnie wyposażyć przychodnię polecam przejrzeć ofertę Innow. Katalog jest dostępny na stronie. Mój kuzyn, który wraz z żoną prowadzi prywatną przychodnię zamawiał u nich ostatnio takie krzesła do pobierania krwi: https://innow.pl/kategoria-produktu/krz ... ania-krwi/ , niezbędne w każdej placówce medycznej. Znajdziesz tu również inne meble dla gabinetów i szpitali, sprzęt rehabilitacyjny, akcesoria lekarskie i środki dezynfekujące.
Exix

Re: Zaopatrzenie przychodni

Post autor: Exix »

A ja się zastanawiam, dlaczego w przypadku zaopatrzenia przychodni nikt nie wspomina o kwestii oprogramowania medycznego? To jest też jeden z elementów, bez których przychodnia się nie obejdzie. U nas korzystamy z polskiego softu Aurero: https://aurero.com/. Jest wyposażony m.in. w moduł magazynu, dzięki czemu łatwiej jest zarządzać stanami magazynowymi. Innymi słowy, wiemy co się kończy i kiedy zamówić. Nie wiem jak to wygląda w innych przychodniach, ale u nas się to sprawdza znakomicie.
ODPOWIEDZ