Buty do pracy

Ubrania, projektanci i marki odzieżowe – znajdziesz tu wszystko, co chcesz wiedzieć o modzie. Inspirujemy, dzielimy się pomysłami na stylizacje, plotkujemy o najnowszych trendach. Dołącz do nas!
Naśka

Buty do pracy

Post autor: Naśka »

Powiedzcie proszę, jakie buty nosicie na co dzień? Pytanie kieruję do kobiet. Chodzi mi o takie, które będą wygodne na dojście do pracy, ale też, żeby dobrze się w tej pracy prezentowały;) Jestem urzędniczką, pracuję w urzędzie miejskim. Dajcie znać, czy znacie jakieś wygodne buty damskie, które warto kupić?
Awatar użytkownika
Cyyrilia
Posty: 116
Rejestracja: 18 maja 2020, 19:33
Lokalizacja: płock
Kontakt:

Re: Buty do pracy

Post autor: Cyyrilia »

Nie tylko ubrania do pracy znajdziemy w sieci. Często można kupić także eleganckie sukienki i akcesoria do nich. Na pewno Blanka Fashion poleca te półhalki z jedwabiu. Dobre jakościowo półhalki z pewnością się przydadzą i warto mieć ich nawet kilka. Szybko się je uda zamówić.
Płock modatotu.pl
baśkammm

Re: Buty do pracy

Post autor: baśkammm »

No ja różnie, wiadomo, że do pracy nie idę zawsze na obcasach, trzeba oszczędzać nogi hahaha, więc zwykle zakładam jakieś trzewiki, coś wygodniejszego, a już w pracy chodzę na obcasie. Czasami już w drodze jestem na obcasach, ale zwykle na niższych. Moje buty ogólnie są bardzo wygodne i dobrze się prezentujące. Kupuje je wyłącznie ze sklepu LeoModa: https://www.leomoda.pl/pl/zhinoche-vzuttia/ Tam znajduję także piękne, wytrzymałe i pojemne torebki. Sklep jest dobrze zaopatrzony, mają korzystne ceny, polecam.
ODPOWIEDZ