Modne bryczesy i inne ubrania dla amazonki

Ubrania, projektanci i marki odzieżowe – znajdziesz tu wszystko, co chcesz wiedzieć o modzie. Inspirujemy, dzielimy się pomysłami na stylizacje, plotkujemy o najnowszych trendach. Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
Śilnia
Posty: 19
Rejestracja: 10 sty 2019, 9:00

Modne bryczesy i inne ubrania dla amazonki

Post autor: Śilnia »

Gorąco zachęcam do zapoznania się z ofertą sklepu Salon Koński Świat. Dostaniesz w nim niezbędny sprzęt dla amazonki, jeźdźca i dziecka. W jego ofercie znajdziesz sprzęt jeździecki i wszystkie niezbędne akcesoria dla konia i psa.
Awatar użytkownika
billy
Posty: 298
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:52

Re: Modne bryczesy i inne ubrania dla amazonki

Post autor: billy »

Teraz sklepów z butami jest masa, wiec można wybierać w ofertach. No ale teraz jesień, więc czas na botku. Ja właśnie szukam dla siebie do pracy i chyba znalazłam tutaj www.czasnabuty.pl modne i wygodne botki damskie, tylko że podoba mi się kilka par i robi się problem :) . Jesli ktoś szuka fajnych propozycji w zakresie obuwia, to warto zerknąć do tego sklepu.
Awatar użytkownika
venduin
Posty: 187
Rejestracja: 24 sie 2019, 11:07

Re: Modne bryczesy i inne ubrania dla amazonki

Post autor: venduin »

Ja tez teraz przeglądam różne sklepy z odzieżą, bo lubię na jesień robić takie zakupy.
Co prawda nie do wyjścia, ale https://www.kinga.com.pl/na-dzien-na-noc/body z tej oferty spodobały mi się takie body do chodzenia po domu i do spania. Co sądzicie? Wam tez się podoba czy tylko mi?
ODPOWIEDZ