Jaką auto szkołę wybrać?

Wątek dla fanów samochodów i szukających porad motoryzacyjnych. Nie wiesz, jakie auto wybrać? Szukasz mechanika w Twoim mieście? Napisz, pomożemy!
Awatar użytkownika
odon
Posty: 36
Rejestracja: 05 sie 2019, 7:18

Jaką auto szkołę wybrać?

Post autor: odon »

Cześć! Zastanawiam się jaką auto szkołę najlepiej wybrać. Mieszkam w Szczecinku, więc chciałbym pójść do zaufanej auto szkoły w okolicy. Znajomi polecali mi Auto Szkołę Omega. Macie jakieś doświadczenia z nią związane?
Awatar użytkownika
Barnaba_94
Posty: 47
Rejestracja: 28 lip 2019, 19:07

Re: Jaką auto szkołę wybrać?

Post autor: Barnaba_94 »

Według mnie do Auto szkoły Omega warto się zapisać. Ma wysoką zdawalność i cierpliwych instruktorów. Dzięki niej udało mi się zdać prawo jazdy bez stresu. 
Awatar użytkownika
gadka
Posty: 168
Rejestracja: 22 lis 2019, 19:25

Re: Jaką auto szkołę wybrać?

Post autor: gadka »

Ja też na szczęście mam to za sobą już :) ale zdawałeam tutaj: Szkoła jazdy Adrom , bo mieszkam na Śląsku. Bardzo sprawnie mi cały proces robienia prawka poszedł, nawet zdałam za pierwszym razem. To oczywiście zasługa instruktorów, którzy spisali się na medal :) Wszystko mi dokładnie i spokojnie tłumaczyli.
Awatar użytkownika
Myszka
Posty: 168
Rejestracja: 17 lut 2020, 12:31

Re: Jaką auto szkołę wybrać?

Post autor: Myszka »

Jak już zdamy prawko to warto też zakupić pierwsze autko :) Wydaje mi sie ze warto wybrac auto uzywane. Ja wlasnie rozwazam zakup samochodu z tej firmy https://www.auto-loco.pl/ oni w swojej ofercie dysponuja autami z pelną dokumentacją a takze aktualnymi przegladami. Moj kuzyn ma od nich auto od kilku lat i dziala bez zarzutu
Awatar użytkownika
MAYA
Posty: 122
Rejestracja: 27 wrz 2019, 8:54

Re: Jaką auto szkołę wybrać?

Post autor: MAYA »

Wszystko zależy od tego, z jakiego miasta jesteście. U mnie w Poznaniu jest świetna szkoła jazdy - Zdaj Prawko, którą mogę śmiało każdemu polecić. Będziecie zadowoleni ;)
Awatar użytkownika
stokrotka
Posty: 177
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:12

Re: Jaką auto szkołę wybrać?

Post autor: stokrotka »

Zgadza się, a jak w stolicy chcesz robić prawko to najlepiej zapisać się do Motostart, ja chodziłam do szkoły na Mokotowie ale mają punkty w każdej dzielnicy praktycznie, warto bo mają fajnych instruktorów i nowe samochody takie jak na egzaminie
Bartaś

Re: Jaką auto szkołę wybrać?

Post autor: Bartaś »

Przed zapisaniem się na kurs popytałem wśród znajomych. Zawsze lepiej zrobić wstępne rozeznanie. Najlepiej wypadła szkoła Osk Codex http://www.oskcodex.pl/index.php/oferta ... a/kurs-hds. Mówili, że mają najlepszy kurs na żurawia kraków. Teraz mogę to potwierdzić. Polecam każdemu tą szkołę.
Bartłomiej_Z

Re: Jaką auto szkołę wybrać?

Post autor: Bartłomiej_Z »

Barnaba_94 pisze: ↑23 lis 2019, 19:55 Według mnie do kurs na pojazdy uprzywilejowane warto się zapisać. Ma wysoką zdawalność i cierpliwych instruktorów. Dzięki niej udało mi się zdać prawo jazdy bez stresu. 
Dobry instruktor to podstawa. Świetne reklamy nie zastapią wiedzy i doświadczenia, więc nie dajcie się zwieść. Ja też tam byłem i mieli świetne podejście.
Bulbazałr

Re: Jaką auto szkołę wybrać?

Post autor: Bulbazałr »

gadka pisze: ↑04 gru 2019, 14:08 Ja też na szczęście mam to za sobą już :) ale zdawałeam tutaj: http://www.pojazdy-uprzywilejowane.pl/ , bo mieszkam na Śląsku. Bardzo sprawnie mi cały proces robienia prawka poszedł, nawet zdałam za pierwszym razem. To oczywiście zasługa instruktorów, którzy spisali się na medal :) Wszystko mi dokładnie i spokojnie tłumaczyli.
Według mnie warto się zapisać. Bez stresu wszystko pozdawane, a to dlatego że świetnie mnie przygotowali. Instruktorzy fantastycznie tłumaczą!
ODPOWIEDZ