Nowy SUV

Wątek dla fanów samochodów i szukających porad motoryzacyjnych. Nie wiesz, jakie auto wybrać? Szukasz mechanika w Twoim mieście? Napisz, pomożemy!
karaś

Nowy SUV

Post autor: karaś »

Szukam auta dla dużej rodziny, bezpiecznego i komfortowego. Jaki Suv byście mi polecili i dlaczego? To będzie spory wydatek dlatego nie chce potem żałować.
Awatar użytkownika
irka
Posty: 79
Rejestracja: 13 gru 2019, 17:00

Re: Nowy SUV

Post autor: irka »

Och powiem Ci że sama też szukałam suva dla rodziny tym roku i miałam ogromny problem. Każda marka już praktycznie godny uwagi model w ofercie ma, jeśli to nowe auto to inwestycja na tyle duża, że trzeba sprawę mocno przemyśleć. Jeśli na brak funduszy nie narzekasz i może kilka miesięcy poczekać to zobacz co oferuje marka Toyota. Mowa o aucie jakim będzie nowa toyota highlander https://www.toyota.zabrze.pl/news/nowa- ... o-w-polsce . NA początku przyszłego roku w Europie będzie miał premierę. Luksusowe, bezpieczne, komfortowe auta dla dużej rodziny. Dostępna będzie wersja na 7 jak i 6 osób.
romuś

Re: Nowy SUV

Post autor: romuś »

Osobiście uważam, że najlepsze osiągi ma Suzuki Grand Vitara. Wiem co mówię, bo jeżdżę już drugą i się nie zawiodłam. Nowoczesny wygląd, zaawansowane technologie na pokładzie, oszczędność paliwa. Mój pali książkowo: 5,7 l/100 km, super bogate wyposażenie standardowe. Suzuki jest można powiedzieć kultowe. Wygodne, ładne, ekonomiczne.
wincuś

Re: Nowy SUV

Post autor: wincuś »

Od dzisiaj podróż ma nowe, bezpieczne i wygodne oblicze. Też możecie złapać okazje w Mitsubishi. Trawa jesienna promocja na SUVy. ASX i Outlander z rabatem do 35.000zł lub z ratą już od 494 zł miesięcznie. To wyjątkowa okazja. Kiedy na wycieczkę wyruszasz własnym samochodem, to Ty decydujesz jaką trasę wybierzesz. Czasem warto nadłożyć drogi i zachwycić się krajobrazami.
Awatar użytkownika
mateo
Posty: 29
Rejestracja: 27 lis 2019, 13:24

Re: Nowy SUV

Post autor: mateo »

Mi też najbardziej podobają się SUV-y. Świetnie się takimi jeździ. U mnie w garażu stoi Porsche Macan. Oczywiście byłem w różnych salonach kiedy szukałem tego najlepszego modelu. Ostatecznie wróciłem do Porsche Centrum Sopot, dla mnie ta marka nie ma sobie równych. Ten model dla rodziny jest idealny wręcz.
Ostatnio zmieniony 24 lis 2020, 16:59 przez mateo, łącznie zmieniany 1 raz.
żaklina

Re: Nowy SUV

Post autor: żaklina »

Zdecydowanie za Dacią Duster obstaję. Bardzo wygodny, komfortowy SUV w rozsądnej cenie:) Kosztuje mniej niż 40 tys. zł i mówię o zakupie prosto z salonu. Może trudno w to uwierzyć ale sami sprawdźcie: http://dacia.dyszkiewicz.pl/duster.html. Auto jest nowoczesne, masywne, eleganckie, ekonomiczne a przy tym dynamiczne, na każdej trasie sprawdzi się doskonale. Taniej na pewno nie kupicie nowiutkiego SUV-a tej klasy.
łukki

Re: Nowy SUV

Post autor: łukki »

BMW X3 to samochód, który stanowił odpowiedź BMW na rosnącą popularność SUV-ów i crossoverów. Samochód spotkał się z ciepłym przyjęciem i był produkowany z ogromnymi sukcesami po liftingach. Mnie też urzekł i jestem mu wierny od lat. Fajny miejski SUV. Polecam jazdy testowe w salonie Bawaria Motors w Katowicach.
SewerynKoś

Re: Nowy SUV

Post autor: SewerynKoś »

Wiesz co myślę, że w takim razie warto żebyście również zwrócili uwagę na ofertę salonu Auto Res u których w ofercie modeli nowych również można znaleźć kilka ciekawych opcji, jak na przykład Hyundai Tucson, Jeep Cherokee, czy również
Jeep Compass. Poza tym też nieźle wygląda ich oferta modeli używanych, no ale najlepiej wybrać się osobiście i też nie tylko sprawdzić ale i porozmawiać z fachowcami :)
ODPOWIEDZ