Opinie rzeczoznawcaonline.pl

Wątek dla fanów samochodów i szukających porad motoryzacyjnych. Nie wiesz, jakie auto wybrać? Szukasz mechanika w Twoim mieście? Napisz, pomożemy!
Awatar użytkownika
Ada_90
Posty: 11
Rejestracja: 23 lis 2019, 16:32

Opinie rzeczoznawcaonline.pl

Post autor: Ada_90 »

Hej. Chcę wycenić wartość auta do autocasco i szukam sprawdzonego rzeczoznawcy. Da się załatwić coś takiego online? Znalazłam taką stronę https://rzeczoznawcaonline.pl/, ktoś zna?
Awatar użytkownika
Aleksander1985
Posty: 7
Rejestracja: 30 wrz 2019, 14:39

Re: Opinie rzeczoznawcaonline.pl

Post autor: Aleksander1985 »

Korzystałem kiedyś z usług rzeczoznawcaonline.pl, mi akurat pomogli ogarnąć sprawy związane z odszkodowaniem powypadkowym. Profesjonalne doradztwo, wszystko rzeczowo mi wytłumaczyli i wyliczyli. Polecam.

badania wysokościowe ruda śląska
Awatar użytkownika
bernadeta1983
Posty: 3
Rejestracja: 14 mar 2020, 19:04

Re: Opinie rzeczoznawcaonline.pl

Post autor: bernadeta1983 »

Jeśli chodzi o rzeczoznawcaonline.pl, to jak najbardziej mogę polecić. Korzystałam zarówno z usługi wyceny wartości auta, jak i z pomocy przy odszkodowaniu powypadkowym. Za każdym razem byłam bardzo zadowolona. Wszystko sprawnie, szybko i dokładnie. Polecam, możesz śmiało do nich dzwonić.
Awatar użytkownika
Abelard89
Posty: 1
Rejestracja: 15 sty 2020, 23:02

Re: Opinie rzeczoznawcaonline.pl

Post autor: Abelard89 »

W zeszłym roku byłem ofiarą wypadku komunikacyjnego. Doradcy z rzeczoznawcaonline.pl pomogli mi uzyskać duże odszkodowanie, które wystarczyło na pokrycie strat i kosztów leczenia. Pomogli ze wszystkimi formalnościami! Szczerze polecam :)
Awatar użytkownika
Gaja1981
Posty: 2
Rejestracja: 13 gru 2019, 17:47

Re: Opinie rzeczoznawcaonline.pl

Post autor: Gaja1981 »

W tamtym roku miałam solidną stłuczkę. Ja wyszłam bez szwanku, ale samochód już gorzej. Specjaliści z http://rzeczoznawcaonline.pl/ pomogli mi zorganizować samochód zastępczy, a także w odzyskaniu pieniędzy z odszkodowania.
Awatar użytkownika
Miroslaw221
Posty: 113
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:53

Re: Opinie rzeczoznawcaonline.pl

Post autor: Miroslaw221 »

w kwestii odszkodowania jeśli nie zgadzasz się z decyzją ubezpieczyciela i chcesz się odwołać to polecam zajrzeć tutaj https://helpfind.pl/odwolanie-od-decyzji-pzu Znajdziesz tam cenne, praktyczne wskazówki jak sobie poradzić z tym problemem.
Awatar użytkownika
Aleksander1985
Posty: 7
Rejestracja: 30 wrz 2019, 14:39

Re: Opinie rzeczoznawcaonline.pl

Post autor: Aleksander1985 »

Miałem wypadek wracając z wakacji. Po tym wszystkim nie miałem siły, żeby sam się w tym wszystkim zająć. Dzięki ekspertom z firmy rzeczoznawcaonline.pl udało mi się uzyskać duże odszkodowanie komunikacyjne, które w całości pokryło wysokie koszty leczenia.
Awatar użytkownika
Rodzisława1973
Posty: 2
Rejestracja: 09 lut 2020, 18:25

Re: Opinie rzeczoznawcaonline.pl

Post autor: Rodzisława1973 »

Nigdy nie byłam specjalną fanką motoryzacji, ale jak to mówią - czymś do pracy trzeba dojeżdżać ;) Zleciłam doradcą z rzeczoznawcaonline.pl znalezienie odpowiedniego samochodu, który będzie spełniał moje oczekiwania oraz o sprawdzenie go przed zakupem. Duża oszczędność czasu i pieniędzy na ewentualne naprawy w przypadku aut używanych.
Awatar użytkownika
amira
Posty: 3
Rejestracja: 04 sty 2020, 2:25

Re: Opinie rzeczoznawcaonline.pl

Post autor: amira »

Dzięki pracy rzeczoznawcaonline.pl udało mi się wywalczyć duże odszkodowanie majątkowe. To było dla mnie szczególnie ważne ponieważ ulegliśmy wypadkowi nie ze swojej winy wracając z naszego wesela i wiele z naszych prezentów uległo zniszczeniu. W końcu mogę odetchnąć z ulgą!
Amariś

Re: Opinie rzeczoznawcaonline.pl

Post autor: Amariś »

Rewelacyjna sprawa, że istnieje taka możliwość zgłoszenia szkody. Szczególnie w obecnej sytuacji, pandemicznej rzeczoznawca online jest naprawdę na wagę złota. Ja jestem zadowolona z usługi. Szybko dostałam wypłatę odszkodowania.
Duńka

Re: Opinie rzeczoznawcaonline.pl

Post autor: Duńka »

Zdecydowanie polecam. Szybka i konkretna pomoc. W moim przypadku potrzebny był mi na szybko kosztorys naprawy pojazdu i sprawdzili się w 100%. Znają się na swojej pracy.
Leoś

Re: Opinie rzeczoznawcaonline.pl

Post autor: Leoś »

Często zdarza się, że proponują nam zaniżone odszkodowanie, warto znać kontakt do takich firm jak ta, bo pomagają w takich sprawach, wiedzą jak uzyskać odszkodowanie. Naprawdę chwalę sobie ich pomoc i szczerze polecam. ja mam zapisany kontakt, na wszelki wypadek.
Małwina

Re: Opinie rzeczoznawcaonline.pl

Post autor: Małwina »

Bardzo się cieszę, że polecono mi kontakt z rzeczoznawcaonline.pl - od pierwszego kontaktu naprawdę widać, że znają się na swojej pracy. Jeśli zastanawiacie się jak uzyskać odszkodowanie to warto odezwać się właśnie do nich, ja jestem naprawdę zadowolona.
Awatar użytkownika
Kazimierz1983
Posty: 1
Rejestracja: 17 lis 2020, 11:57

Re: Opinie rzeczoznawcaonline.pl

Post autor: Kazimierz1983 »

Ostatnio w wyniku kolizji na drodze miałem uszkodzoną powłokę lakierniczą. Bardzo mi to przeszkadzało, szczególnie że niedawno kupiłem nowy samochód. Dzięki współpracy z rzeczoznawcaonline.pl uzyskałem potrzebne odszkodowanie, dzięki czemu naprawiłem szkodę.
Czelendż

Re: Opinie rzeczoznawcaonline.pl

Post autor: Czelendż »

Zgadzam się, że to się chwali, że nawet rzeczoznawca i sprawy związane z wyceną można załatwić w tym momencie za pośrednictwem internetu. Chyba każdy z nas chwali sobie taką oszczędność czasu. Miałam okazję korzystać już z ich usług i jak najbardziej mogę polecić.
Leżka

Re: Opinie rzeczoznawcaonline.pl

Post autor: Leżka »

Polecam, naprawdę, bo miałam okazję korzystać. Jeśli interesuje Państwa Naprawa bezgotówkowa z OC, to jest to jeden z najlepszych adresów. Na pewno pomogą. Fajnie, że są tacy specjaliści jak rzeczoznawcaonline.pl bo w końcu my nie musimy się znać na wszystkim.

noże wenger
Bośka

Re: Opinie rzeczoznawcaonline.pl

Post autor: Bośka »

Ja również miałam okazję korzystać z usług rzeczoznawcy online - jestem zadowolona z tego, jak szybko sprawa została rozwiązana. Dzięki nim uzyskałam też samochód zastępczy z OC sprawcy, dzięki czemu nie musiałam przeorganizować swoje życia na czas naprawy mojego samochodu.
Włata

Re: Opinie rzeczoznawcaonline.pl

Post autor: Włata »

Różne są sytuacje w życiu, super, szczególnie w obecnej sytuacji, że możemy skorzystać z usług rzeczoznawcy online. To ogromne ułatwienie całej procedury. Jeśli interesują Was dopłaty do odszkodowań to jest to naprawdę właściwy adres. Polecam z czystym sumieniem.
Ałonka

Re: Opinie rzeczoznawcaonline.pl

Post autor: Ałonka »

Polecam, polecam, polecam! Naprawdę dzięki nim uwierzyłam w to, że istnieje sprawiedliwość. Sama na pewno bym sobie nie poradziła z tą sytuacją i byłabym stratna o całkiem niemałą kwotę. Naprawdę, jeśli chodzi o odszkodowania osobowe są naprawdę najlepsi.
Nuła

Re: Opinie rzeczoznawcaonline.pl

Post autor: Nuła »

Ada_90 pisze: ↑06 kwie 2020, 22:41 Hej. Chcę wycenić wartość auta do autocasco i szukam sprawdzonego rzeczoznawcy. Da się załatwić coś takiego online? Znalazłam taką stronę https://rzeczoznawcaonline.pl/, ktoś zna?
Tak, da się załatwić to online i uważam, że to naprawdę świetne rozwiązanie, szczególnie w obecnej sytuacji (pandemia itp.). Ja kilkukrotnie korzystałam z usług rzeczoznawcy online. Jeśli macie jakiekolwiek szkody komunikacyjne polecam.
Lolita

Re: Opinie rzeczoznawcaonline.pl

Post autor: Lolita »

Jakiś czas temu uczestniczyłam w dość poważnie wyglądającej kolizji drogowej, na szczęście nikomu nic złego się nie stało, jednak samochód musiał przejść generalny remont. Na szczęście dzięki pomocy rzeczoznawcy udało się załatwić samochód zastępczy z OC sprawcy.
ODPOWIEDZ