Dom opieki

Tutaj polecamy, dzielimy się opiniami i opowiadamy o swoich doświadczeniach ze stron i sklepów online. Kupiłeś w Internecie produkt, z którego jesteś zadowolony i chcesz się tym podzielić? Napisz!
Awatar użytkownika
Myszka
Posty: 168
Rejestracja: 17 lut 2020, 12:31

Dom opieki

Post autor: Myszka »

Czesc macie moze kogos aktualnie w domu opieki? Szukam takiego miejsca w okolicach Inowrocławia. Może mi ktoś coś polecić ? Na razie oglądam ofertę tego domu seniora https://podtopolami.eu/ ktory jest w Piotrkowie Kujawskim a to całkiem niedaleko. Widzę tutaj jakieś zdjęcia, ktore wskazują na to ze budynek jest bardzo dobrze i ladnie wyposazony - a podobno personel jest bardzo pomocny i zyczliwy .Akurat szukam takiego porzadnego miejsca dla mojej babci, co myslicie?

Awatar użytkownika
annik
Posty: 78
Rejestracja: 07 kwie 2020, 18:59

Re: Dom opieki

Post autor: annik »

A wiecie, że jest coś takiego jak opieka dzienna? Po prostu taki ośrodek opieki funkcjonuje w godzinach dziennych, kiedy większośc z nas pracuje. Bardzo to wygodna sprawa. Moja babcia korzysta z dziennego domu opieki Seniorek w Rudzie Śląskiej http://www.ddp-seniorek.pl/ i to super rozwiązanie dla nas wszystkich. Ośrodek jest bardzo fajny, jest tam miły personel, ciekawa terapia zajęciowa. Sprawdźcie ich sobie.

Awatar użytkownika
radosna
Posty: 78
Rejestracja: 30 paź 2019, 20:20

Re: Dom opieki

Post autor: radosna »

Starość niestety bywa okrutna. Są seniorzy, którzy wymagają stałej, całodobowej opieki i jak ją zapewnić pracując, mając dzieci i ogrom innych obowiązków? Po prostu się nie da. Wtedy domy opieki są jedynym rozwiązaniem. Ważne, żeby wybrać przyzwoity dom opieki. Taki jest w Nowym Dworze Mazowieckim. A mowa o "Domu Rodzinnym". Teraz nie sprzyjają temu warunki ale najlepiej to podjechać osobiście i wszystko samemu ocenić.

niezbędnik

ODPOWIEDZ