Gdzie w tym roku upolować tanie zabawki?

Tutaj polecamy, dzielimy się opiniami i opowiadamy o swoich doświadczeniach ze stron i sklepów online. Kupiłeś w Internecie produkt, z którego jesteś zadowolony i chcesz się tym podzielić? Napisz!
Miećka

Gdzie w tym roku upolować tanie zabawki?

Post autor: Miećka »

Nie wiadomo czy galerie i sklepy przed świętami będą otwarte więc podpowiedzcie jakieś sklepy netowe, gdzie jest tanio?
Awatar użytkownika
Ignis
Posty: 75
Rejestracja: 09 paź 2019, 10:58

Re: Gdzie w tym roku upolować tanie zabawki?

Post autor: Ignis »

Jedyne sklepy, które cały czas podczas pandemii robią kasę to oczywiście wszelkiej maści markety i dyskonty.. Tam więc szukaj tanich zabawek, bo tylko sieciówki będzie stać na porządne promocje świąteczne :)
Ja np. od kilkunastu już dni przeglądam stronę ding.pl, gdzie wyświetlają się świąteczne promocje, z zabawkami w roli głównej oczywiście.
Najnowsza auchan gazetka zabawki jest mocno kusząca. Bardzo dużo w niej firmowych zabawek w niższych cenach dla niemowlaków, co akurat najbardziej mnie interesuje. Więc parę rzeczy do kupienia już zaplanowałam.
Inne sklepy też mają tam wystawione swoje promocje na zabawki więc radzę ci poprzeglądać tą stronę :)
aśka

Re: Gdzie w tym roku upolować tanie zabawki?

Post autor: aśka »

Moim zdaniem warto postawić na pewniaka w https://sklep.gmmedia.pl/ można znaleźć ciekawe pomysły na prezent. Kupiłam dla córki puzzle z nadrukiem jej ulubionej bajki, była bardzo zadowolona że dostała taki prezent od mikołaja :). Dla mnie to najlepszy sklep z prezentami jeszcze nie raz skorzystam z ich usług. Myślę że jeszcze przed świętami zamówię kubki z jakimś fajnym nadrukiem, tylko muszę zastanowić się co chcę na nich mieć :).
ODPOWIEDZ