kurier czy poczta

Tutaj polecamy, dzielimy się opiniami i opowiadamy o swoich doświadczeniach ze stron i sklepów online. Kupiłeś w Internecie produkt, z którego jesteś zadowolony i chcesz się tym podzielić? Napisz!
Awatar użytkownika
hiciol
Posty: 79
Rejestracja: 28 maja 2019, 16:50

kurier czy poczta

Post autor: hiciol »

Jak najtaniej nadawać paczki? Lepiej przez kuriera czy pocztę?

https://victoriavynn.com/

Awatar użytkownika
warius
Posty: 65
Rejestracja: 24 lip 2019, 14:22

Re: kurier czy poczta

Post autor: warius »

Jak nie chcesz przepłacać to miej zawsze kontakt do kuriera fedex , z nim nie dość że tanio to i pewnie. Kurier od dawna działa na naszym rynku i zdobył już grono swoich zaufanych klientów

Awatar użytkownika
codzienny
Posty: 200
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:44

Re: kurier czy poczta

Post autor: codzienny »

Jeśli już ja mam wybierać to dla mnie jak najbardziej przemawia kurier. Przede wszystkim mogę go zamówić do domu i przyjedzie odebrać moją paczkę. Poza tym już po przeczytaniu https://www.sendit.pl/blog/sciezka-tran ... o-odbiorcy wiem dokładnie jaką ścieżkę przebywa taka paczka od momentu nadania do odbiorcy.

sofa rozkładana black red white

Awatar użytkownika
milla27
Posty: 122
Rejestracja: 29 maja 2019, 14:12

Re: kurier czy poczta

Post autor: milla27 »

Przez brokera kurierskiego. To najlepsza opcja moim zdaniem. Szybko i wygodnie porównasz oferty. Bez problemu zamówisz także usługę. Jest wielu brokerów na rynku. Ja mogę Ci zaproponować brokera kurjerzy.pl. Wiele firm kurierskich w jednym miejscu.

Awatar użytkownika
gadka
Posty: 128
Rejestracja: 22 lis 2019, 19:25

Re: kurier czy poczta

Post autor: gadka »

Wydaje mi się, że firmy kurierskie świadczą usługi na wyższym poziomie. Poza tym, od was też zależy w jakim stanie przesyłka dotrze do odbiorcy. Ma na to chociażby wpływ, w jaki sposób zapakujecie i zabezpieczycie paczkę. Myślę, że ten artykuł https://www.sendit.pl/blog/folia-babelk ... -przesylke zainteresuje was równie mocno, jak mnie.

ODPOWIEDZ