Łysienie jak powstrzymać?

Tutaj polecamy, dzielimy się opiniami i opowiadamy o swoich doświadczeniach ze stron i sklepów online. Kupiłeś w Internecie produkt, z którego jesteś zadowolony i chcesz się tym podzielić? Napisz!
Awatar użytkownika
Tikabum

Łysienie jak powstrzymać?

Post autor: Tikabum »

Podpowiecie mi jakiś sensowny sposób na powstrzymanie procesu łysienia? Gdzie znajdę rzetelną informację na ten temat? Szczególnie chodzi mi o powiększające się zakola na skroniach

Awatar użytkownika
RombPodlaski

Re: Łysienie jak powstrzymać?

Post autor: RombPodlaski »

Najlepiej zacząć od zmiany diety na bardziej roślinną i mniej kaloryczną, poza tym mocno na łysienie wpływa zażywanie sterydów. A z innych metod poza jak najlepszej jakości kosmetykami do włosów spróbuj mezoterapii (to ostrzykiwanie skóry głowy specjalnymi preparatami).
Jak jesteś mocno zdesperowany by odzyskać włosy, jedyne co pozostaje to ich przeszczep https://drturowski.pl/pl/blog/najlepszy ... na-zakola/ :)

TomaszekĄ

Post autor: TomaszekĄ »

To jest bardzo ciężki i wstydliwy temat dla niektórych dla tego polecam konsultacje ze specjalistą który wszystko wytłumaczy sprawdzi i zaproponuje leczenie . Miałem do niedawna również taki problem ale żona namówiła mnie na taką wizytę w klinice Novoderm w Łodzi https://novoderm.pl/ . Tam po konsultacji zdecydowałem sie na zabieg z nowej technologi przeszczepu włosów WAW FUE ,polega na pobraniu mikroszczepów włosów z tyłu głowy lub np klatki piersiowej, następnie lekarz włoży małe otwory w których je umieszcza , nie ma żadnych blizn ani nieprzyjemnej rekonwalescencji . Teraz jestem zupełnie innym człowiekiem

mączuś

Post autor: mączuś »

Mam problem z nadmiernym wypadaniem włosów i nie bardzo wiem, jak ten proces zatrzymać. Macie jakieś sprowadzone metody? Ja czytałem o metodzie Artas iX w Klinice Elite i chyba zdecyduje się na ten zabieg. Myślicie, że to dobra opcja? Muszę coś w końcu zrobić!

Oliś

Post autor: Oliś »

mączuś pisze:
02 kwie 2021, 16:22
Mam problem z nadmiernym wypadaniem włosów i nie bardzo wiem, jak ten proces zatrzymać. Macie jakieś sprowadzone metody? Ja czytałem o metodzie Artas iX w Klinice Elite i chyba zdecyduje się na ten zabieg. Myślicie, że to dobra opcja? Muszę coś w końcu zrobić!
To jest bardzo dobra opcja tym bardziej, że w tej klinice właśnie masz tą metodę z tym robotem. Potem też jeszcze mozesz się zdecydować na terapię uzupełniającą czyli mezoterapię głowy.

ODPOWIEDZ