Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Tutaj polecamy, dzielimy się opiniami i opowiadamy o swoich doświadczeniach ze stron i sklepów online. Kupiłeś w Internecie produkt, z którego jesteś zadowolony i chcesz się tym podzielić? Napisz!
łeba123

Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Post autor: łeba123 »

W dzisiejszych czasach medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna osiągnęły bardzo wysoki poziom. Dzięki nim wiele osób pozbywa się niedoskonałości w swoim ciele a co za tym idzie przyczyn kompleksów. Przeczytaj szczegóły na temat modelowania łydek. Decydując się na te i podobne zabiegi warto zlecić je specjaliście jakim jest Dr Marek Ciesiński.
ikał

Re: Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Post autor: ikał »

Ja jestem jak najbardziej za :). Sama poprawiałam sobie coś, miałam wykonana abdominoplastykę, która bardzo mi pomogła, chodziło o usunięcie nadmiaru skóry z mojego brzucha. Był to duży problem dla mnie, bo bardzo dużo schudłam, a ta skóra została i przypominała mi o mojej wadze każdego dnia, no i nie była ona estetyczna. Tym zabiegiem zajął się chirurg Łątkowski z kliniki w Polanicy-Zdroju, to rzetelny specjalista, wszystko wykonał jak najbardziej profesjonalnie. Mój brzuch już jest płaski, wszystko się ładnie zagoiło, wiadomo, lekkie ślady po zabiegu zostały, ale wiedziałam, że zostaną i wcale mi nie przeszkadzają :)
chociaż

Re: Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Post autor: chociaż »

Uważam, ze to indywidualna sprawa każdego człowieka :). Ja nie mam nic przeciwko, sama byłam na redukcji piersi i jestem szczęśliwa, że się na nią zdecydowałam. Pomniejszenie moich piersi wykonał chirurg Michał Knakiewicz z Knack Clinic http://knackclinic.com/zabiegi/pomniejszanie-piersi/ we Wrocławiu. To rzetelny specjalista, doskonale się spisał, nie tylko zmniejszył moje piersi, ale też je wymodelował, obecnie już są jędrne, uniesione, wyglądają o wiele lepiej niż wcześniej, a do tego plecy mnie już tak nie bolą :), polecam.
Ludmiła

Re: Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Post autor: Ludmiła »

Oczywiście, że warto. Ja korzystam regularnie z zabiegów kwasami. Mają bardzo dobry wpływ na skórę - oczyszczają i wyrównują kolor. Co prawda zaraz po zabiegu skóra może być delikatna, sucha i podrażniona, ale stosuję wtedy dexeryl krem. Jest bardzo skuteczny i już po kilku użyciach nie ma problemu.
ODPOWIEDZ