rozliczenia

Tutaj polecamy, dzielimy się opiniami i opowiadamy o swoich doświadczeniach ze stron i sklepów online. Kupiłeś w Internecie produkt, z którego jesteś zadowolony i chcesz się tym podzielić? Napisz!
Awatar użytkownika
becia

rozliczenia

Post autor: becia »

Jeśli szukasz kogoś kto pomoże w sprawach urzędowych w Niemczech to polecam księgowość niemiecka. Korzystałam z ich usług i muszę przyznać, że bez ich pomocy nie poradziłabym sobie z załatwieniem wszystkiego.

Awatar użytkownika
Cyyrilia
Kontakt:

Re: rozliczenia

Post autor: Cyyrilia »

A robicie zakupy online? Wiem, że skórzane plecaki są modne i uda się je znaleźć online.

olight baton
Płock modatotu.pl

dreś

Post autor: dreś »

Rozliczenia to bardzo ważna kwestia. Tym bardziej jeśli prowadzi się swoją firmę. Wszelkie sprawy z podatkami, rozliczaniem faktur, to trzeba wiedzieć co kiedy. Przydatny i pomocny będzie z pewnością darmowy program do księgowości jpk , który analizuje poprawność wygenerowanego pliku który ma być wysłany do Ministerstwa Finansów. Zawsze pewność, że wszystko się zgadza i nie ma błędów.

az acai

Awatar użytkownika
codzienny

Post autor: codzienny »

Jeśli pracujemy to jak najbardziej musimy rozliczać się z podatku i jest to nasz obowiązek. W sumie nieważne czy jest to praca w kraju czy za granicą. Dlatego jak czytałem na stronie https://taxology.co/jaki-vat-obowiazuje-we-francji/ to teraz dokładnie już wiem jaki VAT obowiązuje we Francji gdzie pracowałem.

ODPOWIEDZ