Salon wyposażenia łazienek

Tutaj polecamy, dzielimy się opiniami i opowiadamy o swoich doświadczeniach ze stron i sklepów online. Kupiłeś w Internecie produkt, z którego jesteś zadowolony i chcesz się tym podzielić? Napisz!
pieńka

Salon wyposażenia łazienek

Post autor: pieńka »

Ktoś z Was tutaj zna może salon wyposażenia łazienek Cerdesign? Kurczę, trafiłam na ich stronę i mają naprawdę dobre ceny, dlatego nie ukrywam, że trochę kuszą mnie zakupy u nich :)

Awatar użytkownika
magdi

Re: Salon wyposażenia łazienek

Post autor: magdi »

Akurat tego salonu nie znam, nie miałam okazji w takim być. Za to już nie raz jak czegoś szukałam do łazienki nie tylko z wyposażenia to w leroy merlin w warszawie znalazłam. Tam też jest wybór i towar dobrej jakości. A też fajnie jak w jednym miejscu można zrobić większe zakupy. Przy urządzaniu łazienki nie tylko meble, ceramika, ale różne takie drobiazgi, uszczelki itp.

Awatar użytkownika
tande

Post autor: tande »

Jeżeli poszukujecie wyposażenia łazienki to z pewnością zainteresuje Was także hurtownia hydrauliczna biała podlaska: https://hap.pl/klienci-firmowi/kontakt/ . W ich ofercie znajdziecie wszystko, co może się przydać podczas remontu i wyposażania łazienki. Moim zdaniem mają bardzo dobrą ofertę.

podłoga drewniana w łazienkach cena

jagódka1

Post autor: jagódka1 »

A czy znaleźliście już fachowca, który podejmie się remontu i wykończenia Waszej łazienki? Jeśli nie to z pewnością pomoże Wam hydraulik Robert - usługi hydrauliczne we Wrocławiu: https://rost.wroclaw.pl/ . Serdecznie polecam usługi tego fachowca z własnego doświadczenia.

Moniś19

Post autor: Moniś19 »

Mają może w swojej ofercie toalety myjące. Ostatnio na jednej z imprez u znajomych napotkałam podobny wynalazek i bardzo pozytywnie się zaskoczyłam. Jest to bardzo komfortowe rozwiązanie i wydaje mi się, że sprawię sobie taką w swojej łazience. Zastanawia mnie tylko jak wygląda taka toaleta w perspektywie dłuższego używania - czy często się psuje? Może ktoś ma/używał i jest w stanie odpowiedziec mi na to pytanie. Z góry dzięki

ODPOWIEDZ