Czy brać szybką pożyczkę jak się nie zarabia z powodu koronawirusa?

Szukasz porady? Chcesz wiedzieć, co na dany temat sądzą inni? Pytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
Tikabum
Posty: 22
Rejestracja: 25 mar 2020, 11:18

Czy brać szybką pożyczkę jak się nie zarabia z powodu koronawirusa?

Post autor: Tikabum »

Czy brać szybką pożyczkę jak się nie zarabia z powodu koronawirusa?
Chodzi mi o to, że na stronie https://niska-emerytura.pl/szybka-pozyc ... y-klopoty/
znalazłem oferty chwilówek z takich co to bierzesz bez oprocentowania żadnego i zwracasz tyle, ile wziąłeś,
i tak się zastanawiam czy zanim nie dojdzie pomoc od państwa to nie skorzystać żeby potem zwrócić jak już dostanę wypłatę?

Wydaliśmy mase kasy na zakupy przez kwarantannę i tak rozmyślam czy by nie dobrać coś małego chociaż.
jak wy sobie radzicie?
Awatar użytkownika
Ignis
Posty: 75
Rejestracja: 09 paź 2019, 10:58

Re: Czy brać szybką pożyczkę jak się nie zarabia z powodu koronawirusa?

Post autor: Ignis »

Jesli nie płaci się odsetek to w sumie niegłupie
Awatar użytkownika
looser
Posty: 94
Rejestracja: 24 mar 2019, 11:22

Re: Czy brać szybką pożyczkę jak się nie zarabia z powodu koronawirusa?

Post autor: looser »

No tak, ale taka chwilówka to na miesiąc, max dwa jest i skąd weźmiesz kasę, jak nie zarabiasz? Wydaje mi się, że to nie jest rozsądne. Lepiej zapytać rodzinę, może akurat nam pomogą. Bo wiecie, potem będziecie mieli jeszcze większe problemy przed zaciągnięciem długu. A jest też coś takiego jak kredyt gotówkowy Wrocław z odłożeniem raty płatnej na 3 miesiące.
Awatar użytkownika
Ignis
Posty: 75
Rejestracja: 09 paź 2019, 10:58

Re: Czy brać szybką pożyczkę jak się nie zarabia z powodu koronawirusa?

Post autor: Ignis »

looser pisze: ↑29 mar 2020, 16:12 No tak, ale taka chwilówka to na miesiąc, max dwa jest i skąd weźmiesz kasę, jak nie zarabiasz?
Dobra uwaga, trzeba mieć świadomość tego, że spłate robi się szybciej, słusznie
Awatar użytkownika
olga23
Posty: 22
Rejestracja: 26 lut 2020, 18:44

Re: Czy brać szybką pożyczkę jak się nie zarabia z powodu koronawirusa?

Post autor: olga23 »

W tych czasach najtrudniej otrzymać pożyczkę. Jednak najszybciej otrzymasz tzw. prywatne, poza bankiem. Może nie na tak idealnych warunkach ale szybciej niż normalnie. Zerknij na https://monebay.pl/pozyczka-spolecznosciowa . Możesz tam wypełnić wniosek i sprawdzić czy otrzymasz pieniążki.
Awatar użytkownika
AbiUbu
Posty: 29
Rejestracja: 21 lut 2020, 13:53

Re: Czy brać szybką pożyczkę jak się nie zarabia z powodu koronawirusa?

Post autor: AbiUbu »

Ta sytuacja z wirusem pokazała nam, jak bardzo potrzebujemy zmian w funkcjonowaniu państwa - rynku zatrudnienia, ubezpieczeń społecznych. Reforma systemu emerytalnego również jest priorytetem, ponieważ potęguje konflikt pokoleniowy. Trzeba to jakoś mądrze rozwiązać, ale po obecnej ekipie nie spodziewam się konstruktywnych propozycji.
Awatar użytkownika
eleonor34
Posty: 81
Rejestracja: 15 paź 2019, 12:40

Re: Czy brać szybką pożyczkę jak się nie zarabia z powodu koronawirusa?

Post autor: eleonor34 »

Dobrze jest oszczędzać na dodatkową emeryturę.Ja skusiłam się na ppk. I nie żałuję póki co. Przede mną jeszcze jest trochę lat pracy i mogę w taki sposób zaoszczędzić trochę grosza. To dobra forma i sprawdziła się w wielu krajach.

encyklopedia działkowca
Krystyna

Re: Czy brać szybką pożyczkę jak się nie zarabia z powodu koronawirusa?

Post autor: Krystyna »

A mnie właśnie uratowała taka chwilówka, od rodziny nie chciałam pożyczać, a potrzebowałam 2 tys. zł szybko, więc zaczęłam szukać w necie jakiejś oferty szybkiej pożyczki i najlepsze warunki zdecydowanie ma Vivus, bo pierwsza pożyczka do 3 tys. zł jest za darmo i czasu na spłatę też jest sporo, bo aż 61 dni.
Miki94

Re: Czy brać szybką pożyczkę jak się nie zarabia z powodu koronawirusa?

Post autor: Miki94 »

Jeśli wiesz, że będziesz w stanie ją spłacić to jak najbardziej. Fajnym rozwiązaniem są też pożyczki konsolidacyjne. Dzięki temu płacisz jedną wygodną ratę. Wszystkie informacje na ten temat są pod adresem: https://concash.pl/pozyczki-konsolidacyjne . Z tej strony wszystkiego się dowiesz.
Nubek39

Re: Czy brać szybką pożyczkę jak się nie zarabia z powodu koronawirusa?

Post autor: Nubek39 »

Teraz jest mnóstwo możliwości na wzięcie pożyczki. O wielu dowiedziałem się dopiero niedawno. Ciekawa wydaje mi się być pożyczka pod weksel ze strony: https://wygodnepozyczki.pl/pozyczka-pod-weksel . Wybór ofert jest tutaj znacznie szerszy, a pożyczkę można wziąć przez internet, dlatego strona wydaje mi się być godna uwagi.
ODPOWIEDZ