Dom seniora

Szukasz porady? Chcesz wiedzieć, co na dany temat sądzą inni? Pytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
Myszka
Posty: 168
Rejestracja: 17 lut 2020, 12:31

Dom seniora

Post autor: Myszka »

Jakie jest Wasze zdanie na temat domów seniora? Co jak co ale opieka nad osobą starszą to odpowiedzialne zadanie. Nie można powierzyć tego każdemu. Duże doświadczenie w takiej pracy ma jednak dom seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu/ Wiele osób im zaufało i są zadowoleni. Opiekunowie mają dobre podejście do starszych osób no i otaczaja ich calodobowa opieka.

Awatar użytkownika
caryca
Posty: 130
Rejestracja: 27 cze 2019, 16:52

Re: Dom seniora

Post autor: caryca »

Jeśli dom seniora jest dobrze zarządzany i wyposażony oraz ma odpowiedni personel taki jak tu https://www.comfortlife.com.pl/ to jestem jak najbardziej na tak. Fachowa opieka, dobre jedzenie i towarzystwo potrzebne jest każdemu seniorowi i to jest sprawa oczywista.

Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 90
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:04

Re: Dom seniora

Post autor: kozi44 »

Słuchajcie, też właśnie szukam jakiegoś dobrego domu opieki gdzie mógłby się zakwaterować mój dziadek. Chciałbym się was zapytać co sądzicie o ofercie dostępnej tutaj http://domseniora24.pl/dom-seniora-mazowieckie-uslugi ? Czy ktoś z was może korzystał z ich usług i ma jakieś zdanie na ten temat, którym może się ze mną podzielić?

Olaś234

Re: Dom seniora

Post autor: Olaś234 »

Kiedy moja mam jeszcze żyła to mieliśmy warunki w domu, żeby się nią opiekować i nawet nigdy nie pomyśleliśmy o domu opieki . Mieliśmy również fachową pomoc z tej firmy https://www.opiekawdomu-lodz.pl/oferta i kiedy nie mogliśmy mamą zając się na 100% (wyjazd, wesele, czy innej okoliczności ). Zawsze na czas przychodziła Pani, która 24 h siedziała z mamą, umyła ją, nakarmiła i przebrała a nawet wyszła na spacer.

ebull polska

ikłł

Re: Dom seniora

Post autor: ikłł »

Uważam, że jest to dobre rozwiązanie, nie mam nic do domów seniora, obecnie nasza ciocia w jednym przebywa, a dokładniej w domu seniora „Modrzew” https://www.domopiekimodrzew.pl/oferta/dom-opieki w Morągu. Ich oferta jest szeroka i kompleksowa, ciocia ma tam zapewnioną najlepszą opiekę, zwłaszcza że ma demencję i kilka innych chorób. Warunki mieszkaniowe mają świetne, cenowo się opłaca, polecam.

ikłjk

Re: Dom seniora

Post autor: ikłjk »

Mój dziadek znajduje się w takim domu seniora, a dokładnie w Domu Pogodnej Jesieni https://www.jadwinin.pl/dom-opieki-jadwinin w Pabianicach. Mieszka tam od nieco ponad dwóch lat i chwali warunki, opiekę, ogólnie jest zadowolony. Dziadek ma problemy ze zdrowiem i potrzebował całodobowej pomocy, którą tam otrzymuje. Cenowo jest to opłacalne, a miejsce jest rzetelne, godnie traktują tam seniorów, polecam.

ODPOWIEDZ